Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

    Здравейте, момчета (и момичета), както се вижда от заглавието, имам някакви симпатии към подобен род (стилизирани като от средата на 20-ти век) возила. За момента ме отказаха тотално от PT Cruizer, но никой нищо не казва за Шевролета. Естествено, сега ще помоля всеки, който има мнение по въпроса да го сподели. Приветстват се всички (не)аргументирани мнения и най-вече тези от хора имали личен контакт с това возило.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

  • #2
    От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

    Аз

    Карал съм такова като кола под наем,нямаха друго и от няма на къде ми набутаха това.

    АЗ лично това не бих го платил,от никъде на нищо не прилича,така вози и е толкова комфортно.

    Виж ако трябва да си различен и нямаш против да те рита в бьбреците то ммммммм дай им 5 долара и карай.


    ПТКруисьр?ХХР?Мазохизьм нещо?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

      Темата е изчерпана!!!!!

      п.п И за да не е спам-на мен не ми харесва......ама хич!!

      Същото грозно като Круйзера. Дано и технически не е така!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • #4
        От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

        малиии ... от трън (ПиТи Курузер) .. та на глог ХХР. То в името си го пише ...
        натам ..както си решиш.
        Трудни за обслужване .. недомислици и инженерни извращения за да се натъкне нещо вътре в дизайна вън.

        Коментар


        • #5
          От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

          Аз понеже също като автора на темата харесвам такива шантави коли преди да си купя бензиново Jeep Liberty, бях клъвнал на "прИмоцията" на дилъра, дето е преди Бояна на бул. "България" - 25 000 лв. за чисто ново, та даже му правих тест-драйФ (ф не е случайно). PT Cruiser е поне 10 пъти по-технологична и по-изпипана кола от това "made in Mexico". Така, че правѝ си изводите.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #6
            От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

            Я сега погледни SSR модела пък да видим харесва ли ти.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #7
              От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

              Познат си бе взел такова HHR... Изтрая го малко
              Качи се на Инфинити и вече не мърмори
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #8
                От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Познат си бе взел такова HHR... Изтрая го малко
                Качи се на Инфинити и вече не мърмори
                Е ти пък Инфинити,къде е това къде инфинитито,даже не питам кой модел Инфинити.


                Сьбрано в Мексико за 5 лева,то си му личи от далеч на това.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

                  Значи, Кольо, купи си Инфинити и мирясай!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #10
                    От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Значи, Кольо, купи си Инфинити и мирясай!

                    Пьрво обаче ХХРа трябва да ти скъса нервите та Инфинитито да ти се стори нормална цена
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

                      Само съм се возил и двете и Крузер и Ххр ,и кенефи са си и това е ......,поне за мен.Горят като лами,конфорт никакъв ...Фен съм на американски машини ,но не и на тия,а имаше и един антиавтомобил Неон ,сещам се и за други,явно проектирани от скука.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

                        ПТ-то му бях фен като излезе. Но добри хора, дето ги ремонтират отвъд океана, ме извадиха от мрака на заблуждението току-пред вратите на преизподнята. За което съм им благодарен, естествено.
                        ХХР-то от тия години трябва да е на една база с Каптива, но освен базата и част от окачването...надали имат нещо друго общо.
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

                          Кольо, кажи защо ти харесва въпросния чудак, като толкова ти харесва такива Шевролети, то поне избери стара и истинска класика, като например това на снимката пикапа, даже е електрически направен

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:retro.jpg
Прегледи:1
Размер:116.5 КБ
ID:5770912

                          Коментар


                          • #14
                            От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

                            Е тия сьм им фен и аз ма нямат много общо ония Американци със сегашните Мексиканци

                            Как от всичките такова баш най-якте си избираш?
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: Луда работа - почти съм се навил да търся Chevrolet HHR

                              Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                              Я сега погледни SSR модела пък да видим харесва ли ти.
                              На мен ми харесва. Както и неправещият се вече Prowler. Той дизайнерът на всички е един и същи, първо е бил в "Крайслер", където си оставя ръцете и по първото "Либърти", после отива в "Дженерал мотърс".
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X