Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимни гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Зимни гуми

    Здравейте,

    Бихте ли споделили впечатления от зимни гуми 205/70 15. Трябва да обувам колата и ми се ще да взема нещо, което ще спира по-добре на мокро.

  • #2
    От: Зимни гуми

    Към кой ценови клас си се насочил ?
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #3
      От: Зимни гуми

      Предпочитам да са някъде до около 150 на парче, но ако няма нищо свястно на тази цена ще трябва да се изтърся и повече. Между другото един колега ми похвали Laufenn, корейски, марка на Hankook, но той ти ползва на една разсипана Kia Sportage, която си взе да ходи на работа през зимата от Бояна. Няма отзиви за каране по междуградски пътища.

      Коментар


      • #4
        От: Зимни гуми

        Аз бих ти предложил ханхуук с този размер. Поносими са като цена и съм ги карал 2 зими на джипчето. Много добре се представиха при нормално каране през зимата.
        AUDI Q5, 2TDI

        Коментар


        • #5
          От: Зимни гуми

          Първоначално публикуван от b37 Преглед на мнение
          Предпочитам да са някъде до около 150 на парче, но ако няма нищо свястно на тази цена ще трябва да се изтърся и повече. Между другото един колега ми похвали Laufenn, корейски, марка на Hankook, но той ти ползва на една разсипана Kia Sportage, която си взе да ходи на работа през зимата от Бояна. Няма отзиви за каране по междуградски пътища.
          Ласса Компетус са около тази цена, карам две зими вече с тях, стават.
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #6
            От: Зимни гуми

            НЕКСЕН, корейски, предстои ми закупуване на четири за КИА-та с точно такъв размер. Цени около 120 лв., а чух и добри мнения за марката.
            Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
            "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

            Коментар


            • #7
              От: Зимни гуми

              да оспамя малко темата на колегата, кое е по-добре за SUV при условие и двата тига гуми са пресни.
              1. Евтини зимни за една зима и едно лято
              2. Скъпи зимни за 3-4 визми + комплект за лятото.
              под по-добре се разбира спиране и поведение на мокро

              Коментар


              • #8
                От: Зимни гуми

                Аз заложих на евтини зимни. Сега ще им е втора зима. Напролет ще споделя как са се държали втората зима.
                Марин Райковски

                Коментар


                • #9
                  От: Зимни гуми

                  Първоначално публикуван от dexter_lab Преглед на мнение
                  1. Евтини зимни за една зима и едно лято
                  2. Скъпи зимни за 3-4 визми + комплект за лятото.
                  под по-добре се разбира спиране и поведение на мокро
                  Разбира се отговора е един , най-добре комплект читави зимни и комплект пак читави летни. От този вариант по-добър няма. Естествено малко хора си го позволяват по обясними причини.
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Зимни гуми

                    Първоначално публикуван от dexter_lab Преглед на мнение
                    да оспамя малко темата на колегата, кое е по-добре за SUV при условие и двата тига гуми са пресни.
                    1. Евтини зимни за една зима и едно лято
                    2. Скъпи зимни за 3-4 визми + комплект за лятото.
                    под по-добре се разбира спиране и поведение на мокро
                    Добри зимни + добри летни за 4 дори 5 години е МНОГО по добре финансово и реално на пътя.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Зимни гуми

                      Първоначално публикуван от b37 Преглед на мнение
                      Здравейте,

                      Бихте ли споделили впечатления от зимни гуми 205/70 15. Трябва да обувам колата и ми се ще да взема нещо, което ще спира по-добре на мокро.
                      uniroyal MS-PLUS 77 SUV Влиза в цената която си подготвил, среден клас с много добри отзиви, по принцип правят едни от най-добрите мокри гуми.
                      За малко над твоята цена - Bridgestone LM80, минаваш в горен клас, гумата е супер аз я карах 5 зими + последното лято.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Зимни гуми

                        Първоначално публикуван от SMITH 357 Преглед на мнение
                        НЕКСЕН, корейски, предстои ми закупуване на четири за КИА-та с точно такъв размер. Цени около 120 лв., а чух и добри мнения за марката.
                        Сорентото дойде преди месец и нещо с такива. Добри са определено. За зимата обаче купих Гуудиър понеже за Нексена отзивите са положителни за летните модели, а за зимните май не е съвсем така.
                        Предполагам за цената си са добро попадение.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Зимни гуми

                          Някой имали впечатление от FULDA KRISTALL CONTROL HP2 за Хонда ЦРВ 215/65/16?
                          В тестовете на ADAC им дават добри резултати за цената си?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Зимни гуми

                            Здравей!
                            Карам Хонда HR-V почти 5г.Колата е с двойно предаване.
                            В началото бях с гуми Hankook 442 195/65/15 поради финансови причини,уж по-евтини-104 лв.парчето!Мислех си,че хубаво върви...!Уви...
                            Миналият октомври реших да ги сменя с по-големи.Оригиналният размер е 205/60/16 или 195/70/17, но реших да взема 205/70/15.
                            Попаднах,случайно на гуми GOODYEAR WRANGLER AT/SA +....! Напълно отговорно мога да заявя,че тази гума е СТРАХОТНА!!!!
                            Вярно,AT гума,но е тиха,много стабилна,със здрави странични бордове!
                            Спрямо старата HANKOOK разликата е огромна.
                            Карам съм и с LASSA SNOWAYS 2,но въобще не бях доволен,вярно колата беше друга,само с предно,но...
                            Това е от мен.
                            Надявам се,че съм бил полезен.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Зимни гуми

                              Колеги някой има ли информация за руските гуми Viatti, тежки ли са, шумни и как се държат на мокро и сняг.
                              Honda CR-V FACE

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X