Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Транспорт на опасни товари от USA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Транспорт на опасни товари от USA

    Всъщност сроковете за транспорт в този случай са приемливи. Проблема е, че такава услуга за малки пратки не ми предложи никой. Разработването на схема куриер - кораб -куриер до България или до адрес в UK е вариант от който силно се интересувам. За съжаление на този етап за подобни схеми не мога да разчитам на американците... Ако бяха китайци щяха на крака да го занесат на пристанището и лично на капитана да го дадат, ама не са...
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • #17
      От: Транспорт на опасни товари от USA

      За групажи прозвъни Unimasters, WTO (World Transport Overseas), Globelink...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #18
        От: Транспорт на опасни товари от USA

        Тези не съм ги пробвал. Мерси!
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #19
          От: Транспорт на опасни товари от USA

          Пробвай и фирмите за поръчка/доставка на стоки от онлайн магазини в САЩ (Амазон, и-бей и т.н.). Щом доставят лаптопи/телефони от там, значи има начин. Ако имаш интерес - драсни едно ЛС да ти дам координати на фирмата с която си поръчвам нещица от там. Не гарантирам че ще свършат работа, но поне е вариант.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • #20
            От: Транспорт на опасни товари от USA

            Ти да видиш за една мостра 20мл розово масло какъв зор беше - било опасен товар /ако се разсипе, ще омирише самолета /
            Защо не питаш янките с какъв транспорт доставят на другите си дистрибутори в Европа?

            Аз ползвам Юнимастърс за възд. карго и съм много доволен - за малки пратки имат № в DHL /фирмите искат такъв номер за да пуснат пратка, която е за сметка на получателя/, а пък тук трудно се вади такъв...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #21
              От: Транспорт на опасни товари от USA

              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
              /
              Защо не питаш янките с какъв транспорт доставят на другите си дистрибутори в Европа?

              Аз ползвам Юнимастърс за възд. карго и съм много доволен - за малки пратки имат № в DHL /фирмите искат такъв номер за да пуснат пратка, която е за сметка на получателя/, а пък тук трудно се вади такъв...
              Говорил съм лично с всички източно европейски представители и проблема е за всички, сигурно може да се търси някакво общо решениние, но на този етап аз търся решение за нашия транспорт. По-точно търся по-ефективно решение защото ми се свидят 2000 лева за доставка на колетче
              Последно редактирано от icerunner; 21-10-17, 10:14.
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #22
                От: Транспорт на опасни товари от USA

                Човек, пътуващ от Щатите насам, може ли да свърши работа. Питам, понеже познавам такива.
                slivizasmet.blogspot.bg

                Коментар


                • #23
                  От: Транспорт на опасни товари от USA

                  Първоначално публикуван от Njoy Преглед на мнение
                  Човек, пътуващ от Щатите насам, може ли да свърши работа. Питам, понеже познавам такива.
                  Предполагам, че в някакъв ектремен случай, ако трябва да се транспортира едно устройство, може да помогне. Спокойно ще може да го мине като личен. Но в случая си търся по-сериозно, дългосрочно и уптравляемо решение, а не лична услуга. Форума е голям и опита показва, че много често се намират правилните хора И за професионална работа тук, та за това е темата, не за лична услуга, каквато между другото съвсем скоро ми направи колега от форума, отново свързана с нещо от Щатите, но за лична употреба
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • #24
                    От: Транспорт на опасни товари от USA

                    Опита ли GGBG?
                    Предполагам ползват контейнерен превоз, но най-добре им се обади.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X