Обява

Свий
Няма добавени обяви.

какъв е този струг?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • какъв е този струг?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22561021_1443844315651112_869718958_o.jpg
Прегледи:1
Размер:183.5 КБ
ID:6138627Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22550996_1443844322317778_1346593610_o.jpg
Прегледи:1
Размер:141.9 КБ
ID:6138628Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22560995_1443844325651111_1680415178_o.jpg
Прегледи:1
Размер:160.0 КБ
ID:6138629

    Надявам се по-компетентните да ме светнат малко относно тази машина, имам я от няколко дни още не е и монтирана, приемам всякакви съвети

  • #2
    От: какъв е този струг?

    Ми цъкни една снимка на табелката...
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • #3
      От: какъв е този струг?

      Това е С5 от дългите. Имаш го, или се каниш да го имаш, щото гледам залят е с цимент на краката.
      При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

      Коментар


      • #4
        От: какъв е този струг?

        Както каза Димитър Илиев това е С 5 МВ дълга база с по-високо разположен шпиндел ,с цел захват на по-големи детайли. Честита придобивка и успех!
        "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
        Ат.Буров.

        Коментар


        • #5
          От: какъв е този струг?

          Доста рядка машина . С 5 на 2000 мм междуцентрово разстояние .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: какъв е този струг?

            Здравейте отново, снимките са от преди транспорта до вкъщи, вече е в нас и трябва да видя къде и как да го позиционирам в този ред на мисли има ли някакво нещо относно нивелация или разстояние, които трябва да спазя и струва ли си машината, най-вече като за начинаещ стругар?

            Коментар


            • #7
              От: какъв е този струг?

              Искам да попитам, някой запознат ли е колко тежи машината, тъй като съм го сложил на една плоча над мазе, да не рече да поддаде със времето! И също така какво е необходимо за се монтира правилно струга?

              Коментар


              • #8
                От: какъв е този струг?

                От средата на дължината нататък паралелите са в доста ръждиво състояние. Обърни внимание на това, ако ще го купуваш.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #9
                  От: какъв е този струг?

                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  От средата на дължината нататък паралелите са в доста ръждиво състояние. Обърни внимание на това, ако ще го купуваш.
                  Вълнен парцал и нафта вършат чудеса,в краен случай телена вълна за чистене на посуда.
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • #10
                    От: какъв е този струг?

                    Ако е по дълбока ръждичката, може и един-два вида шкурка да дръпнеш, ръчно с трупче.
                    При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                    Коментар


                    • #11
                      От: какъв е този струг?

                      Всичко е идеално по струга, с изключение на лагерите на шпиндела, вчера ги разглобих проблемът е че цената им е висока има ли някакъв друг вариант?

                      Коментар


                      • #12
                        От: какъв е този струг?

                        Някой може ли да да ме посъветва откъде да намеря лагери за шпиндела? 234418sp им е номера?

                        Коментар


                        • #13
                          От: какъв е този струг?

                          Използвам на колегата темата,(дано ми прощава) да не пускам нова.
                          Понеделник почивен ден, връщам на вторични железор и попаднах на това
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06354.JPG
Прегледи:1
Размер:131.6 КБ
ID:5779366
                          някой знаели от какво е и какво още да търся във вторичните ( паралелите са му разтрошени от бай мангал но не се заравях да търся допълнително какво има.....
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #14
                            От: какъв е този струг?

                            Скоростна кутия от струг...не се сещам за какво може да се ползва, освен за струг. То не е ясно и колко е кутия, щом е там. Иначе някога трябва да е било нещо такова:
                            http://stanki-katalog.ru/sprav_lt10.htm

                            За лагерите на струга...един струг стигне ли до лагери, изваждането винаги е голямо. Скъпи са и нямат евтини заместители.
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • #15
                              От: какъв е този струг?

                              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                              Скоростна кутия от струг...не се сещам за какво може да се ползва, освен за струг..
                              Така де, аз това се опитвам да си направя - струг на час по лъжичка, щот` кинтитииии
                              П.П. Мерси за линка, значи трябва да се търсят отпред винтовете на самохода и кутията му
                              Последно редактирано от дядо владо; 22-01-18, 16:19.
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X