Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А сега, де?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • А сега, де?

    Тая сутрин, незнайно защо, ми светна ето това. За първи път. Нито съм включвал на 4х4, нито нищо.
    Снощи съм карал 100-ина километра извънградско и малко селско, без офроуд, без черни пътища. Странна работа .....
    Паджерото го имам от 2 години и никога не ми го е правило. Нито пък съм го вкарвал в приключения, само разходки.

    Светна още при стартирането на мотора. Светна и не ще да угасне . Пред хангара е чакъл по целия двор, някъде към един декар място, изкарах го, въртях насам-натам, превключвах на 4х4, гасих, рестартирах ............... все тая.
    Допускам, че някъде има нещо ръждясало, клеясало, някакъв лош контакт ...... незнам. Или пък маслото на дифа да е за смяна?
    Ако някой има идея - да казва! Ще черпя!

    Пущината е Паджеро 2, 2,8 TDi, 1998г. супер селект.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PAJERO (2).JPG
Прегледи:1
Размер:249.3 КБ
ID:6138604Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PAJERO (3).JPG
Прегледи:1
Размер:282.8 КБ
ID:6138605
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

  • #2
    От: А сега, де?

    Това трябва да си свети постоянно + това за лявото колело. В другите режими светват съответно и другите лампи. Обикновено се оплакват от несветене. Моето П2 е същото, винаги светят задните колела. Ето тук http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=150764 са описани причини за несветенето, при теб явно се е оправило, но ти е изгоряла крушката за дясно колело. Абе дано ме разбра
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #3
      От: А сега, де?

      Мдаа, верно е това.
      Аз бих заложил на лош контакт на крушките - щом и лявото не е светило, пък е светнало, след попипване тук-там, може и дясното да светне.
      Ама, Мишо, добре е да си приготвиш една-две резервни крушчици.

      То, всъщност, май в нито един от режимите не ти свети нищо, така ли?
      Щото ако е така, трябва да си приготвиш повече крушчици - по една на всяко колело, една на междинен диф, и евентуално - една на заден диф.

      Успех!

      Коментар


      • #4
        От: А сега, де?

        Не се занимавай с електроника, взимай един зелен спрей и всичките гуми зелени! И караш и пееш.
        Ако се разминеш с на Вени варианта само с крушки, ще черпиш!
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #5
          От: А сега, де?

          Ммммммм ....... не е баш така работата. Никога не ми е светело нищо от индикациите. Всъщност като му включа предното и блокажите всичко си светва.
          Извинявам се, не съм знаел, че трябва да светят постоянно двете задни, наистина. Нали ти казвам, при нормално каране /само на задно/ никога не са светели.
          Верно, че машинката не е първа младост, но е перфектно технически. Ако правилно разбирам искаш да кажеш, че е почнало да му идва акъла и един 'убав ден трябва да светят и двете, и ляво, и дясно?
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #6
            От: А сега, де?

            Ега се сетя утре да изровя схема. Ма нормално (ръчката на раздатката назад) светят задните търкалета. При едно положение на ръчката на раздатката напред и при всички следващи трябва да светят и четирите (без на неутрална де).
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #7
              От: А сега, де?

              Ясно. Сега ми е по-рахат.
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #8
                От: А сега, де?

                Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                Ако правилно разбирам искаш да кажеш, че е почнало да му идва акъла и един 'убав ден трябва да светят и двете, и ляво, и дясно?
                Баш така.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • #9
                  От: А сега, де?

                  Споко, не караш на 1х2 или 3х4 .

                  Щеше да ми даваш някакъв адрес, да ти пратя инфото, което ти трябва.

                  Коментар


                  • #10
                    От: А сега, де?

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Споко, не караш на 1х2 или 3х4 .

                    Щеше да ми даваш някакъв адрес, да ти пратя инфото, което ти трябва.
                    Виноват, бат Вени!
                    Вчера като му седна'аме на една софра и забравих. Веднага се поправям и ти пускам един вайбър.
                    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                    Само DIESEL !!!

                    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                    Коментар


                    • #11
                      От: А сега, де?

                      Ако е изгоряла лаМба,лесно ще се види като включиш фултайма с всички блокажи...или греша?

                      Коментар


                      • #12
                        От: А сега, де?

                        Чукча писатель. Като включи всичко ламБите светят.

                        п.п. Късно се прибирам.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: А сега, де?

                          Значи и аз като неразбрала комшийка ...
                          На само заден мост трябва да светят две , нЪл тъй?
                          Пък на останалите екстри , крушките почват да дърпат ток и да дигат разхода поради ответната реакция на алтернатора - нЪл тъй ?
                          "....Никога не ми е светело нищо от индикациите. Всъщност като му включа предното и блокажите всичко си светва.... "
                          Да е ама на само заден нИ свети , пък на фул таим си свети ...нЪл тъй .
                          Е де тая изгоряла крушка раирЪш ли ?

                          Не че, разбирам . Питам само.

                          Коментар


                          • #14
                            От: А сега, де?

                            Нещо от тук? http://www.offroad-bulgaria.com/show...70#post2540870
                            През телефона само мога сега.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • #15
                              От: А сега, де?

                              Бе ти руски телевизор не се ли имал. Тупни го малко.
                              Вчера на Ладата по време на движение ми спря радиото.
                              На дисплея всичко наред, но няма звук.
                              Системата Сони, демек японско. Свалям го, работи, пъхам го в барчето, не ще. Теглих му една и го "посъветвах" отляво.
                              Сега работи

                              П.П. на мойто Митсубиши чат-пат не свети половината дисплей на климатроника.
                              Ми оправям го с леко потупване. Как па няма да разкулачвам таблото за една крушка
                              Последно редактирано от Chicho1; 19-10-17, 20:30. Причина: П.П.
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X