Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения и съвети за Санта Фе 1 (2000-2006г)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнения и съвети за Санта Фе 1 (2000-2006г)

    те, младшите участници, имат ли изобщо право да получават л.с.
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #17
      От: Мнения и съвети за Санта Фе 1 (2000-2006г)

      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
      те, младшите участници, имат ли изобщо право да получават л.с.
      Явно имат. Водихме комуникация до момента.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #18
        От: Мнения и съвети за Санта Фе 1 (2000-2006г)

        Помня, че имаше някакъв лимит на ЛС, но не знаех че са само 3...щеше ми се да мога да ги пазя за да си ги прочитам от време на време, за да не забравям мненията и съвеите, които си ми дал cecoa1. Запазих си инфото в word file, входящите са изтрити. Специални благодарности към колегата cecoa1 за кореспонденцията на ЛС, много полезни неща ми сподели и обясни

        ПП. въпрос - когато постна мнение в тема, преди да се вижда от всички участници, първо трябва да се провери от модератор, заради което се случва поста ми понякога да не е най-долния а да е 3-4 нагоре. Въпроса ми е това при всички ли е или понеже съм нов потребител и трябва да се следи какви ги пиша ? Поздрави

        Коментар


        • #19
          От: Мнения и съвети за Санта Фе 1 (2000-2006г)

          Първоначално публикуван от PetioStoianov Преглед на мнение
          ПП. въпрос - когато постна мнение в тема, преди да се вижда от всички участници, първо трябва да се провери от модератор, заради което се случва поста ми понякога да не е най-долния а да е 3-4 нагоре. Въпроса ми е това при всички ли е или понеже съм нов потребител и трябва да се следи какви ги пиша ? Поздрави
          Трябва малко мнения да понатрупаш.

          Иначе за въпроса за шума - така си е, като е студено трака, после се пооправи.
          Чипа го прави по-приятно за каране, но не и състезателни кола. Колкото по-яко го настъпваш, толкова повече се амортизира, а с чип една идея повече. Важи и за мотора, съединител, автоматик.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #20
            От: Мнения и съвети за Санта Фе 1 (2000-2006г)

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            ... Иначе включването му става автоматично когато компа реши, че има нужда.
            4) Миризмата е от ел. муфата, но се стига трудно до нея.
            Това нали е същата електромагнитна муфа на borgwarner която се ползва и при KIA? Отварял съм я и работи на механичен принцип освен електромагнита, зацепва при разлика в оборотите на кардана и задния диф (ако говорим за същата муфа която стои монтирана в корпуса на задния диф) и то зацепва на чисто механичен принцип.
            И пак ако говорим за тая муфа - достъпа до нея не е толкова труден.
            Последно редактирано от mmtrance; 26-10-17, 23:32. Причина: правопис
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #21
              От: Мнения и съвети за Санта Фе 1 (2000-2006г)

              Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
              Това нали е същата електромагнитна муфа на borgwagner която се ползва и при KIA? Отварял съм я и работи на механичен принцип освен електромагнита, зацепва при разлика в оборотите на кардана и задния диф (ако говорим за същата муфа която стои монтирана в корпуса на задния диф) и то зацепва на чисто механичен принцип.
              И пак ако говорим за тая муфа - достъпа до нея не е толкова труден.
              По спомен от руския форум муфата на Санта Фе е различна от нашата.
              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

              Коментар


              • #22
                От: Мнения и съвети за Санта Фе 1 (2000-2006г)

                Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                По спомен от руския форум муфата на Санта Фе е различна от нашата.
                Има и такива муфи при 3,5 V6, и последните бройки с други двигатели.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #23
                  От: Мнения и съвети за Санта Фе 1 (2000-2006г)

                  Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                  Това нали е същата електромагнитна муфа на borgwagner която се ползва и при KIA? Отварял съм я и работи на механичен принцип освен електромагнита, зацепва при разлика в оборотите на кардана и задния диф (ако говорим за същата муфа която стои монтирана в корпуса на задния диф) и то зацепва на чисто механичен принцип.
                  И пак ако говорим за тая муфа - достъпа до нея не е толкова труден.
                  Р Вагнер и Б Варнер ( Уорнър) са различни губернии и не трябва да се бъркат!
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мнения и съвети за Санта Фе 1 (2000-2006г)

                    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                    Р Вагнер и Б Варнер ( Уорнър) са различни губернии и не трябва да се бъркат!
                    Извинявам се, от бирата ще да е.
                    Оправих си поста
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X