Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложения за дизелов джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Предложения за дизелов джип

    Опп , сега видях че се търси с 4/5 врати . SORRY !
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #17
      От: Предложения за дизелов джип

      Първоначално публикуван от lancerpor Преглед на мнение
      Бюджета е 5к само за джипа, но да е с БГ регистрация. Обслужването е отделно. Както казах, предлагал съм 4х4 автомобили, но ми бяха отказани. Ще се влиза в лозя в дъжд и кал, коловози и тнт, за това се търси нещо по-високо. Спортиджа и СантаФе-то също съм ги предлагал ама и това май не им хареса. Никой нищо не казва за тераното? Колега ми писа на ЛС, да съм видел за цена на маховик на витара с пежо мотора. Цената я знам, баща ми кара същия двигател в 406 и го сменя, но е много доволен от двигателя като цяло. В джипка не знам как е. Някой галопер няма ли да излезе за тези пари? Нали е един вид евтино паджеро?
      В лозя в дъжд и кал се влиза със всичко включително с лека кола с предно
      Е ако преди тебе са минали камиони за дърва трябва гуммите ти да са 33" поне
      Предложих Субару щото е и най високо от колите 4х4 почти колкото стокова Киа да речем.
      Ако толкоз се държи да е дизел може да разгледа дърто Ауди А6 2.5 ТДИ с петцилиндровия мотор до 1996 година.
      Там обаче колата е доста ниска не като Субаруто но предполагам може да се направи сиромашки лифт.
      Реалистичен вариант за тези пари е Рено Сценик РХ4 - 1.9дци мотора.
      Високо е и проходимо с виско муфа.
      Струва доста малко.
      Това лято се разхождахме с едно по пясъците на плажа в Кранево и ме изненада с проходимост.
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #18
        От: Предложения за дизелов джип

        Диско!

        1.Двигателят е здрав.
        2.Малък разход
        3.Ако новият стопанин е спокоен шофер може и да не му липсва динамиката
        4.Плува в калта
        5.Бива си и за дълъг път
        6.Включва се в бюджета
        7.Цяла зима пали с м'рътъв акумулатор,чат-пат в -15* и W15/40 туткал.
        8.Части бол

        ...ама къде да го намериш
        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

        Коментар


        • #19
          От: Предложения за дизелов джип

          Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
          Диско!

          ...

          ...ама къде да го намериш
          Може, ама ако вдигне бюджета. Освен това най-новите от последните единици, вече са "пълнолетни"(18+), и ръждата също им е проблем, нищо че ламарината е алуминиева.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #20
            От: Предложения за дизелов джип

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            Може, ама ако вдигне бюджета. Освен това най-новите от последните единици, вече са "пълнолетни"(18+), и ръждата също им е проблем, нищо че ламарината е алуминиева.
            Така е! При връзката "колонки към прагове" е паяжина а като го натоваря мощно на покрива и предна/дясна врата се отваря трудно(май е по добре да не я отварям та да помага на покрива ).
            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X