Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложения за дизелов джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложения за дизелов джип

    Здравейте, търси се джип за бащата на приятелката ми. Като критерии е важно да е 4(5)врати, дизел, около 5000лв. Търси се джип, понеже работи в съседния град и ще се пътува кажи речи всеки ден, а по пътя се образуват навявания зимата. Също така се занимава с отглеждането на лозя и през сезона ще се налага да влиза тук там по черно. Варианта 4х4 автомобил го отказа категорично. Джип с дясна дирекция също не е оферта. В момента се предвижва с един форд транзит и е свикнал да е на високо и да му е широко, но упражнението с няколко бордюра на задния мост му писна вече Важното е двигателя да е здрав, да не е особено лаком, да се намират части за окачването, а дали да е фул тайм 4х4 не знам, вие препоръчайте. Около този бюджет на мен лично ми хареса нисан терано 2,7. Четох няколко мнения, че бил корав двигателя. Изпада от време на време някоя витара с 2литра дизел, което мисля, че е пежо мотор, но съм чувал, че много ръждясват витарите. Като цяло съм бос на тема джипове, така че всякакви напътствия и препоръки биха били от полза
    [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

  • #2
    От: Предложения за дизелов джип

    Хюндай Санта Фе 1.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Hyundai-1--series-516.jpg
Прегледи:1
Размер:80.0 КБ
ID:5769966
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #3
      От: Предложения за дизелов джип

      Ако това е максималния бюджет , трябва да се търси джип с цена до 3-4000 лв . Ще трябват пари за обслужване , гуми и т.н.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        От: Предложения за дизелов джип

        За 5к. в добро състояние и без ръжди май само за Спортидж 1-во поколение се сещам...Или некоя дърта Фронтера.
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #5
          От: Предложения за дизелов джип

          Ако нанериш се обади,моя бюджет преди няколко години беше 8 и пак не намерих,с тия 5 не знам как става ма ти желая успех.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Предложения за дизелов джип

            Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
            За 5к. в добро състояние и без ръжди май само за Спортидж 1-во поколение се сещам...Или некоя дърта Фронтера.
            До скоро се продаваше във Форума, дълга Фронтера 2,8td с климатик, за 4000лв. Но се продаде.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #7
              От: Предложения за дизелов джип

              Може читав десен волан да намериш

              Коментар


              • #8
                От: Предложения за дизелов джип

                Първоначално публикуван от lancerpor Преглед на мнение
                Здравейте, търси се джип за бащата на приятелката ми. Като критерии е важно да е 4(5)врати, дизел, около 5000лв. Търси се джип, понеже работи в съседния град и ще се пътува кажи речи всеки ден, а по пътя се образуват навявания зимата. Също така се занимава с отглеждането на лозя и през сезона ще се налага да влиза тук там по черно. Варианта 4х4 автомобил го отказа категорично. Джип с дясна дирекция също не е оферта. В момента се предвижва с един форд транзит и е свикнал да е на високо и да му е широко, но упражнението с няколко бордюра на задния мост му писна вече Важното е двигателя да е здрав, да не е особено лаком, да се намират части за окачването, а дали да е фул тайм 4х4 не знам, вие препоръчайте. Около този бюджет на мен лично ми хареса нисан терано 2,7. Четох няколко мнения, че бил корав двигателя. Изпада от време на време някоя витара с 2литра дизел, което мисля, че е пежо мотор, но съм чувал, че много ръждясват витарите. Като цяло съм бос на тема джипове, така че всякакви напътствия и препоръки биха били от полза
                Краткия отговор за Варна - Добрич зимата е Субару.
                Харесай си нещо за парите и марш към Миро в Хлебозавод 2
                2-3 тонни таралясници с парт тайм не ти требват.
                За 5000 лева толкоз.
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • #9
                  От: Предложения за дизелов джип

                  Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                  Краткия отговор за Варна - Добрич зимата е Субару.
                  Харесай си нещо за парите и марш към Миро в Хлебозавод 2
                  2-3 тонни таралясници с парт тайм не ти требват.
                  За 5000 лева толкоз.
                  Няма дизел за тия пари. Иска се нещо по-високо като позиция на водача.
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Предложения за дизелов джип

                    Първоначално публикуван от iacata Преглед на мнение
                    Може читав десен волан да намериш
                    Ми не:
                    Първоначално публикуван от lancerpor Преглед на мнение
                    ... Джип с дясна дирекция също не е оферта.
                    ...
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: Предложения за дизелов джип

                      Проучвал съм и аз пазара за горе-долу такъв бюджет. Прави са, джипката реално трябва да е около 4 хиляди макс, оттам още около 1000 за обслужване. Първата генерация на Спортеидж като цяло влиза идеално в посочените критерии според мен. Намират се нов внос за горе-долу такива при, мисля че ще върши работа ... Дизелът е лиценз на Мазда, не знам доколко е съвместим с оригинала. Но пък във форума има доста голям раздел, така че ще има кой да помага.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Предложения за дизелов джип

                        Бюджета е 5к само за джипа, но да е с БГ регистрация. Обслужването е отделно. Както казах, предлагал съм 4х4 автомобили, но ми бяха отказани. Ще се влиза в лозя в дъжд и кал, коловози и тнт, за това се търси нещо по-високо. Спортиджа и СантаФе-то също съм ги предлагал ама и това май не им хареса. Никой нищо не казва за тераното? Колега ми писа на ЛС, да съм видел за цена на маховик на витара с пежо мотора. Цената я знам, баща ми кара същия двигател в 406 и го сменя, но е много доволен от двигателя като цяло. В джипка не знам как е. Някой галопер няма ли да излезе за тези пари? Нали е един вид евтино паджеро?
                        [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                        Коментар


                        • #13
                          От: Предложения за дизелов джип

                          Щом въпроса опира само до придвижване от точка А до точка Б, може и некое ВМ-ско Чероки непипано от тъмни окаляни до ушите субекти.

                          П.П. Всеки си знае какви опашатковци са го подгонили, но ако все пак се погледне и към офертите газ-бензин, шансът за откриване на читава джипка се увеличава драстично. Иде зима.

                          П.П.2. Стокова дълга джипка в лозя и коловози малко не я виждам да се придвижва без проблеми особено в кал.
                          Последно редактирано от коко келеша; 15-10-17, 17:05.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Предложения за дизелов джип

                            Първоначално публикуван от lancerpor Преглед на мнение
                            Бюджета е 5к само за джипа, но да е с БГ регистрация. Обслужването е отделно. Както казах, предлагал съм 4х4 автомобили, но ми бяха отказани. Ще се влиза в лозя в дъжд и кал, коловози и тнт, за това се търси нещо по-високо. Спортиджа и СантаФе-то също съм ги предлагал ама и това май не им хареса. Никой нищо не казва за тераното? Колега ми писа на ЛС, да съм видел за цена на маховик на витара с пежо мотора. Цената я знам, баща ми кара същия двигател в 406 и го сменя, но е много доволен от двигателя като цяло. В джипка не знам как е. Някой галопер няма ли да излезе за тези пари? Нали е един вид евтино паджеро?
                            Галопер може би ще намериш за тия пари, но имай предвид, че гният зловещо. Тераното е доказана джипка, но петврат неизгнил за 5 бона няма...
                            Животът е харизан кон според мен...

                            Теди

                            Коментар


                            • #15
                              От: Предложения за дизелов джип

                              Daihatsu Rocky , наскоро имаше едно доста читаво в карса поне по снимките и си e доста добър и проходим джип.
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X