Обява

Свий
Няма добавени обяви.

бмв 1150 gs

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • бмв 1150 gs

    Здравейте колеги, мой приятел има такъв но е с някакво ограничение в мощността. Има ли някъде сервиз или колега който може да го махне освен в Дару кар.Мотора е докаран от Ирландия ако има значение.
    По добре късно от колкото никога .
    Нула89781нула019

  • #2
    От: бмв 1150 gs

    Как точно ще му ограничат мощноста на последния динозавър,той няма електроника,има един инжекцион само..чувал съм че повишават мощността с power comander,но за намаляне не бях чувал..
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #3
      От: бмв 1150 gs

      Като му сложат ограничители в карбураторите/инджекциона, мисля че дроселната клапа ли беше, диаметъра на всмукателя ли бъзикаха с някакви приставки - нещо такова. Щото има стари мотори от по 150 коня тук ограничени на 35 киловата, за А1 ли беше... по този начин. Елементарно е, просто иди при някой запознат точно с тоз модел и няма проблем. Поздрави.
      HONDA NC700X '13
      HONDA Wave 110i '13

      Коментар


      • #4
        От: бмв 1150 gs

        Първоначално публикуван от mutragen Преглед на мнение
        Като му сложат ограничители в карбураторите/инджекциона, мисля че дроселната клапа ли беше, диаметъра на всмукателя ли бъзикаха с някакви приставки - нещо такова. Щото има стари мотори от по 150 коня тук ограничени на 35 киловата, за А1 ли беше... по този начин. Елементарно е, просто иди при някой запознат точно с тоз модел и няма проблем. Поздрави.
        Когато си купувах бандита 1250 ме питаха с какво свидетелство съм и дали искам да му намалят мощноста за да се изпълнят условията . След като го видяха ми го продадоха без проблеми . Не съм се интересувал какво ще му правят ,обаче ги питах дали не могат да ми го продадат с малко повече коне , това отказаха и казаха че ако иска сам да си търся варианти .
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • #5
          От: бмв 1150 gs

          Какво значи "няма електроника" ?
          Има инжекцион, има запалване ... те как се инициират, със сигнали от космоса ли ?

          Според Wunderlich, ограничаването най-често ставало, чрез ограничаване на отварянето на дроселите, китовете си имат TUV сертификат, който се приема от други държави. Трябва да може да го махнете в гаража, гледате за нещо такова:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:125186477-M.jpg
Прегледи:1
Размер:77.7 КБ
ID:5770009

          Може и да е реализирано горе на дясната ръкохватка (по-малко вероятно)

          Може и да е ограничен дебита с някаква гума или пластмаса, която да е поставена така, че да намалява притока на горивна смес (според мен още по-малко вероятно).

          Ако не са тези 3-те, BMW motorrad България или някой поне кандидат-факир. Успех !

          Коментар


          • #6
            От: бмв 1150 gs

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DKS05t.JPG
Прегледи:1
Размер:82.4 КБ
ID:5770031
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DK-Leist02t.jpg
Прегледи:1
Размер:124.5 КБ
ID:5770032
            Вероятно е с този упор на дросела.

            Коментар


            • #7
              От: бмв 1150 gs

              Режимът на работа на дроселната клапа е много прост: спирачката предотвратява пълното отваряне на клапаните за газта. Ъгълът на отваряне от прибл. 87 градуса се намалява до около 60. Ускорението е малко по-лошо, а максималната скорост пада. Номиналната мощност е намалена от 62 KW на 57 KW. Ето я и тая ламаринка дето изпълнява заданието си:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:33.5 КБ
ID:5770033

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.png
Прегледи:1
Размер:987.2 КБ
ID:5770034
              HONDA NC700X '13
              HONDA Wave 110i '13

              Коментар


              • #8
                От: бмв 1150 gs

                Даааа ще го огледаме по внимателно, и ще видим по какъв начин са го затапили.
                А дали ще има нужда после от диагностика на инжекциона или да пробваме така ?
                По добре късно от колкото никога .
                Нула89781нула019

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X