Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка 2018

    Годишната за 2017-та не е от дата до дата. Важи от 01.01.2017 до 31.12.2017 и са ти дали бонус 1 месец до 31.01.2018. Никой не ти е виновен, че си я купил Март 2017. Аз пък едната годишна си я купих Май 2017, ама не пискам и не мрънкам.
    И аз искам годишните винетки да са от дата до дата. Също така предпочитам да са електронни, а не да лепя всякакви безумни стикери по стъклото и после да се чудя как да ги свалям. Но когато го направят - тогава.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • От: Винетка 2018

      В духа на безсмислената полемика да ливна и аз малко бензин в огъня

      Ако си купя винетка през май тая година, примерно, тя ще важи до май догодина. ОБаче нали се носят слухове, че от 2019 това документче ще е електронно? Как ще върви комбинацията от електронна и механична винетка за един и същи период от време?

      Коментар


      • От: Винетка 2018

        Не четеш внимателно колега само си хабиш бензина залудо има го въпроса вече #155 georgipetkov64

        Дедо Гошо Старши участник | +ПЛ |


        РегистрацияNov 2014МястоРадневоПубликации2,570Точки (при гласуване)7

        От: Винетка 2018

        Сега се замислих,ако си купя годишна винетка на 29.12.18г.
        ще важи ли пак една година?

        Коментар


        • От: Винетка 2018

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Е, как да има тука обществен натиск, като се разменят рецепти за многократно отлепяне и залепяне на една винетка на няколко МПС? Предполагам само какъв "обществен натиск" във вид на рев и вой ще се надигне, ако някой реши да премахва лепящите се винетки.
          Така е поне относително справедливо . Няма как с една винетка да амортизирам пътищата едновременно с няколко автомобила . Та докато мога ще си я отлепвам с кеф
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Винетка 2018

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            В духа на безсмислената полемика да ливна и аз малко бензин в огъня

            Как ще върви комбинацията от електронна и механична винетка за един и същи период от време?
            В таблета на КАТ-аджията
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • От: Винетка 2018

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              ... Как ще върви комбинацията от електронна и механична винетка за един и същи период от време?
              Е как, как. С преходен период и компромиси. А след като наритат електронната система да работи (с много отлагане) ще лопне мандалото и ще се отчете пред брюкселските чиновници пореден грандиозен успех.

              Коментар


              • От: Винетка 2018

                Също като гражданската отговорност с бонус маус който е направил ноември 2017 няма да му връщат парите

                Коментар


                • От: Винетка 2018

                  А за 2019 за инвалиди как ще раздават винетки - хартиени, електронни...
                  Най ме е страх от хора без мечти...

                  Коментар


                  • От: Винетка 2018

                    Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
                    А за 2019 за инвалиди как ще раздават винетки - хартиени, електронни...
                    Оня ден ходих да си регистрирам новото решение на ТЕЛК, на същия ми въпрос ми отговориха убедено - след 15-ти декември, дотогава нямало яснота и нищо не било известно...

                    Системата не ни убива, напротив, възкресява ни....
                    Чувствам се като Иисус на Великден.

                    Процента инвалидност, който ми обявяват, е в понижаваща се прогресия, независимо от факта, че за заболяването ми не е открит лек на планетата.
                    С всяко последващо явяване пред ТЕЛК!
                    И предвид последния факт, ми се налага на всеки три години да се явявам отново и отново!
                    Последно редактирано от Veni1; 05-12-18, 17:31.

                    Коментар


                    • От: Винетка 2018

                      Току що конвертирах хартиената винетка в електронна, https://web.bgtoll.bg/ попълних каквото се искаше и ми изписа че данните са приети, веднага след това при проверка за електронна винетка ми изписва:

                      Съжаляваме, но не беше открита електронна винетка. Моля, опитайте отново.

                      Предполагам че трябва да мине време?

                      Коментар


                      • От: Винетка 2018

                        Сега,ако кажеш как я конвертира,цена няма да имаш...
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • От: Винетка 2018

                          Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                          Сега,ако кажеш как я конвертира,цена няма да имаш...

                          Ето ти директен линк: https://www.bgtoll.bg/konvertirane-k.../kategoriya-k3

                          п.с. Изчакай да се зареди страницата че сайта е много натоварен като за първи ден.

                          Коментар


                          • От: Винетка 2018

                            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                            Ето ти директен линк: https://www.bgtoll.bg/konvertirane-k.../kategoriya-k3

                            п.с. Изчакай да се зареди страницата че сайта е много натоварен като за първи ден.
                            Днес след обяд пробвах няколко пъти, но все ме изхвърля или зарежда до някъде и като попълня данните пак ме изплюва.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Винетка 2018

                              За чий да ги конвертирам, милион пъти новите го казаха? После кой произвеждал
                              администрация, що раним клати@урци
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Винетка 2018

                                Някои успя ли да прочете "условията за ползване" на винетка? При мен линкът е dead.
                                Чудя се дали да ги пусна на КЗП за интернет измама

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X