Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Винетка 2018

    Е, значи поне никой не шитка винетки на частно.

    Коментар


    • #47
      От: Винетка 2018

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Не ме учудва. Накупил съм годишни, ама по средата на годината разкарах Ryakata Rated ® Пасатора, купих "тротинетката" и вече съм изгрухал цената на годишна в седмични, щото месечни няма където и да потърся. Трябваше да ѝ купя годишна.
      Пак "дъра-бъра".Имам поне седем свидетели от този форум.Август карах с месечна винетка в страната.
      Ко искаш мож провери по рег.номер.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • #48
        От: Винетка 2018

        Винетки от всички видове със сигурност продават в АПИ. Че май и денонощно.

        Коментар


        • #49
          От: Винетка 2018

          Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
          Добре де , бихте ли ме светнали как става номера с местенето на винетката от кола на кола ? Аз като реша да я свалям , виждам зор . Бях чел някъде , че се нагрява с топъл въздух и т.н. , ама ако трябва всеки път да взимам сешоара с мен , по добре за всяка кола отделна винетка.

          P.S. Просто ми е интересно да знам , не че ще тръгна да цакам системата. Не , че не го заслужават де....
          Лепиш винетката върху целуфан от цигарена кутия после я плюнчиш и на стъклото . Всеки сам решава за себе си . Аз лично гледам колкото се може по малко да ми вземе държавата съответно по малко ще имат за крадене и раздаване на мангустите .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #50
            От: Винетка 2018

            Не е задължително да я отлепяте от оригиналното фолио. Със спирт се изтрива доволно лесно надписа "АПИ" и просто се изрязва по размера на винетката . В този случай може бъде залепена "наистина" в случай когато се наложи .

            Коментар


            • #51
              От: Винетка 2018

              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
              Пак "дъра-бъра".Имам поне седем свидетели от този форум.Август карах с месечна винетка в страната.
              Ко искаш мож провери по рег.номер.
              Туй щото си пиЧ и тЕрикат. За тебе има, за мене - не.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #52
                От: Винетка 2018

                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                Куките знаят много начини ,но просто не им се занимава.
                А ако някой се сети как става без фолио или други добавачни материали давам бира.
                ПП Не се шашкайте излишно аз знам.
                Става и със силиконова /прозрачна/ паста за транзистори и ИС с която се подобрява топлоотдаването към радиатора/алуминий/ а от там по доброто охлаждане.
                Готиното при тази паста е , че никога не засъхва. Успех!
                Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                Коментар


                • #53
                  От: Винетка 2018

                  Общо взето, аман от тарикати.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Винетка 2018

                    Я? И тая тема си е..ла мамата. Годишна винетка е кАде 50 литра гориво (даже по-малко) или под 500 км. За разходка в гората, както знаете разходът (с гориво и храна) е същият. При това близка разходка (до 100-на километра общо)
                    Таа. Много се извинявам "моля другарко", ама глупостите са повече и явно хора със свободно време бол.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #55
                      От: Винетка 2018

                      Малко се съмнявам , че някой от този форум с два и повече автомобила , въпреки че споделят начини , ще тръгне да лепи фолиота , найлончета , силикони и т.н и час по час да ги разлепя. Амм то не си струва играчката , да не говорим , че ако бързаш и ти трябва колата която в момента няма винетка , кво прайм ? Отделно , ако органите на реда ти хванат шашмата....
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • #56
                        От: Винетка 2018

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Андрешко е писан да речем 1903г - доста преди фашизма.....
                        Това според нас ( аз затова и се изразих саркастично).

                        Според комунистическата пропаганда обаче - всичко преди 9-ти си е било фашиСко. ИзЗедниците - капиталисти : тоже са фашисти.
                        Не знам точно кога по света е възникнАл фашизЪма , ама пак според същата пропаганда у нашенско през първите двадесетина години на 20-ти век толко много им е било писнАло на селяните от него , та през 23-та са въстанали под "смелото" ръководство на другарите ДимИтров и Коларов .Затова и го наричат "Първото в света антифашистко въстание".
                        ..ма колегата Кра Кра сигурно знае повече .

                        Но мисълта ми беше за манталитета и тарикатлъка на обикновения българин . Железни аргументи , оправдаващи го - бол .
                        Например :

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        .... . Всеки сам решава за себе си . Аз лично гледам колкото се може по малко да ми вземе държавата съответно по малко ще имат за крадене и раздаване на мангустите ....
                        ....ако продължим по тази линия , най-добре изобщо нищо да не даваме на Държавата . Тогава тя ( Държавата) нищо нема да може да открадне . Само ше раздава ...чушки ...
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Винетка 2018

                          Държавата не че прави кой знае какви добрини с това което и даваме, но има два начина за борба с тоя проблем.

                          С не-даването трябваше да сме приключили някъде 2000г, в краен случай до 2005

                          Сега вече трябва да правим други работи, примерно да я побутваме с остена да прави едно или друго.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Винетка 2018

                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            ....ако продължим по тази линия , най-добре изобщо нищо да не даваме на Държавата . Тогава тя ( Държавата) нищо нема да може да открадне . Само ше раздава ...чушки ...
                            Това наистина е най-добре и така се прави револУция со пАре, а не со дУпе, както ни обЕсняваха 45 години. Резваш ѝ квитанциЙте на държавата, но-о-о-о-о и не требва да чакаш нищо от нея. А у нас поне половината население хем чака от нея, хем не ѝ дава. ПромЕна нЕма да има.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #59
                              От: Винетка 2018

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Това според нас ( аз затова и се изразих саркастично).

                              Според комунистическата пропаганда обаче - всичко преди 9-ти си е било фашиСко. ИзЗедниците - капиталисти : тоже са фашисти.
                              Не знам точно кога по света е възникнАл фашизЪма , ама пак според същата пропаганда у нашенско през първите двадесетина години на 20-ти век толко много им е било писнАло на селяните от него , та през 23-та са въстанали под "смелото" ръководство на другарите ДимИтров и Коларов .Затова и го наричат "Първото в света антифашистко въстание".
                              ..ма колегата Кра Кра сигурно знае повече .
                              Бъркаш малко понятията . Фашизма възниква в Италия през 1919 година .

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Но мисълта ми беше за манталитета и тарикатлъка на обикновения българин . Железни аргументи , оправдаващи го - бол .
                              Например :



                              ....ако продължим по тази линия , най-добре изобщо нищо да не даваме на Държавата . Тогава тя ( Държавата) нищо нема да може да открадне . Само ше раздава ...чушки ...
                              Най много вземат от държавата тези които никога нищо през живота си не са и дали . Освен ако са работили нещо докато са по някакъв повод в затвора До тук аз колкото и да не искам цял живот внасям и имам подозрението че накрая няма да взема нищо .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #60
                                От: Винетка 2018

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                До тук аз колкото и да не искам цял живот внасям и имам подозрението че накрая няма да взема нищо .
                                Ако знаеш колко хора мислят като теб... Всъщност да сме оптимисти - може пък и да достигнем да пенсия...от 200лв.

                                За винетките - чета цялата тема и недоумявам, що писане се изписа за един резервоар гориво. Много ще спестим...манталитет!!!
                                Панайот Бърдарски
                                0887 60 77 22

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X