Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на първи ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на първи ендуро

    Здравейте искам да попитам за избора ми на първи мотор начинаещ съм на 19 г тежа 80 кг разполагам около 2000лв за мотор какъв бихте ми препоръчали.

  • #2
    От: Избор на първи ендуро

    Нещо лесно и приятно за каране- Сузуки ДР 250, Ямаха Сероу 225..Купувай мотори или регистрирани, или с документи! Но не измислени от някъде "фактури", а читави документи.
    Поздрави!

    Коментар


    • #3
      От: Избор на първи ендуро

      Първоначално публикуван от No_Dignity Преглед на мнение
      Нещо лесно и приятно за каране- Сузуки ДР 250, Ямаха Сероу 225..Купувай мотори или регистрирани, или с документи! Но не измислени от някъде "фактури", а читави документи.
      Поздрави!
      A може ли читави мотори без документи.

      Коментар


      • #4
        От: Избор на първи ендуро

        Мога да ти помогна , ако желаеш читав мотор за тези пари ... Имам Ямаха ВР 200 95г , която смятам след закриването да обява за продажба , че ми е време за по модерен/нов мотор ... само не знам дали ти се кара 2т мотор , но мотора си заслужава . Буталото му е на 30 литра бензин (сменено на 13 септември) , маслото в скоростите и антифриза съм ги сменил и не съм карал мотора от тогава , че имам малко проблеми с коляното . Мотора след ремонта се кара само с масло Мотул 800
        Това е и моя учебен мотор за каране и ремонтиране (карбуратора му ме побърка докато го наглася да върви както искам )

        Коментар


        • #5
          От: Избор на първи ендуро

          Здравейте , да не пускам нова тема и аз ще попитам тука.За първи Ендуро мотор съм се спрял на КТМ 125 ЕХЦ след 2007г какво ще кажете за избора ми.Предимно каране полета ,пътеки леки наклони гора а след това и напред.. Не ми е първи мотор! На 25г 166см

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X