Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябва ми за една вечер...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трябва ми за една вечер...

    Трябва ми за една вечер фотоапарат със "светкавица" за заснимане на 100-тина снимки в ресторант/кръчма/ със слабо изкуствено осветление. Светкавицата трябва да може да осветява до 5-7 метра задоволително, за да се снимат малки групи от хора. Снимките трябва да са без голямо ниво на шум и с резолюция 3-5 Мпиксела. Не ми е нужно професионално ниво.


    Плащам наем, осигурявам и депозит.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

  • #2
    От: Трябва ми за една вечер...

    да си ми наблизо, бих ти дал апарат и без наем, но не вярвам на куриерите за пренос на деликатни апаратури.

    имаш и следния вариант: купуваш една сапунерка, но дистанционно /задължително/ т.е. през нета с доставка ..................снимаш и в 14 дневен срок имаш право да я върнеш без обяснения /в оригиналната опаковка и в изряден вид/
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Трябва ми за една вечер...

      Колеги, някой друг ако има желание и възможност да помогне, моля Ви.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Трябва ми за една вечер...

        Аз мога да ти изпратя фотоапарат с добър обектив и светкавица, но ръчна. Кажи колко разбираш от фотоапарати и светкавици.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9219.jpg
Прегледи:1
Размер:951.9 КБ
ID:5769691

        П.П. 10 мегапиксела, около 5МВ е jpeg снимка от апарата. Снимките са безшумни и на ИСО800 щом са със светкавица.
        Последно редактирано от коко келеша; 12-10-17, 10:34. Причина: П.П.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Трябва ми за една вечер...

          От снимане разбирам само "авто"-натискам леко спусъка, задържам, за да фокусира, натискам до снимка, като не мърдам.

          Светкавицата си щрака в режим без червени очички и снимките стават, ако зеничките не са много разширени от упойващи вещества.

          Е, те толкова са ми познанията.

          П.П. Карта памет ще си купя.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Трябва ми за една вечер...

            Значи, в общи линии нищо няма да направиш. Както казах светкавицата е ръчна, тоест ти трябва да прецениш на коя степен и от какво разстояние да снимаш на дадената бленда. Дай адреса за Еконт, пък около тебе може и да има някой, който разбира малко повече. Ако искаш, мога да ти пратя и комплект синхронизатори, за да няма със сигурност червени очички, но тогава ще ти трябва и асистент-осветител.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #7
              От: Трябва ми за една вечер...

              Добре, разбрах, ще се снима със някоя сапунерка, ама как да синхронизирам магнезиевата светкавица не ми е много ясно.

              Благодаря за желанието да помогнете.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                От: Трябва ми за една вечер...

                Ми, ако имаш бюджет за екстри по тържествата, кажи колко даваш за фотограф. Ако сумата покрива три пълнения на 60 литрова бутилка, да изкарам пожарната от гаража.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X