Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Патрол У62 - ПЛЮСОВЕ и най-вече МИНУСИ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан Патрол У62 - ПЛЮСОВЕ и най-вече МИНУСИ???

    Вьпросче за чулите,видели,карали и подьржали такова нещо,поправялите или плащали ремонтите сьвсем ги тача.

    Патрол тук няма,има Инфинити QX56 с осмака който е 400 коня по спомени.

    Кое му куца освен някакьв проблем с ангренажната верига?

    Интересува ме най-вече окачване,рейката,електрическите проблеми по него и скьпите проблеми / то па ако има евтин в това....... /?

    Кьде са му кекавите черти и ЗАЩО ТИ би го предпочел пред Секвоя 5.7 от сьщите години?Салона го виждам,комфорта ми е ясен нищо,че мнението ми е базирано на кратки преходи с двете,друго какво?


    Мерси
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Нисан Патрол У62 - ПЛЮСОВЕ и най-вече МИНУСИ???

    Имам приятел, който имаше инфинити QX56 чисто нов от САЩ, покара го повече от 150000км и беше много доволен, не е спомоневал за сериозни проблеми. Ако имаш желание мога да разпитам.


    Коментар


    • #3
      От: Нисан Патрол У62 - ПЛЮСОВЕ и най-вече МИНУСИ???

      Супер

      Ако седнете на по бира го питай и дано не е късно,сериозните проблеми най-вече ме интересуват - веригата,катализаторите / че са по 2500 бройката / окачването,трансмисия..........е такива врътки.

      Не го тормози специално за това,но ако ти попадне намусен нещо го бъзни за Инфинитито и да видим пък аз днес отивам да гледам едно и дано не го изиграя влюбчив,че темата ще е за коша.

      Мерси
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: Нисан Патрол У62 - ПЛЮСОВЕ и най-вече МИНУСИ???

        Отбой

        Малко рисьрч как му викат и това не става,проблем с водачите на веригата,даже след ремонт в дильра пак троши мотор на стотина хиляди,от 20 броя 3 са сьс сменени мотори на 60 000 мили - веригата отхлабва,почва да бие по някакьв маслен разпрьсквач и пьлни мотора сьс стружки по обяснението на тукашен механик,смяна на мотор е половината кола,катализаторите после...........и аз това не го мога.

        Не питай нищо,това с тия проблеми не го искам/ а иначе добре изглежда вьтре и удобно ма не,мотор няма /.

        Пиронче на темата
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Нисан Патрол У62 - ПЛЮСОВЕ и най-вече МИНУСИ???

          Дали Infiniti FX50 е с този "надежден " мотор ?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X