Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шум преден мост REXTON

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шум преден мост REXTON

    Здравейте. Това е първото ми питане, защото до момента намирах всичко, което ме интересуваше. Страхотен форум!
    Сега обаче, искам от Вас малко помощ. Колата е Санг Йонг Рекстън 2005, задвижването е Torque on demand, с бавни. Основното задвижване е на задния мост, а при необходимост се включва и предния до съотношение 50 на 50. От както съм го купил вече повече от 6 години имам следния проблем. Когато съм в сняг или кал при включване на предният мост се появява едно стържене все едно някъде е провиснала метална тел, която стърже в асфалта. Звукът е метален, стържеш и сравнително силен. Колелата се въртят без проблем. Не се влияе от положението на волана. Не се влияе от включени бавни. Не се чува при никакво друго обстоятелство, освен при боксуване в сняг, като може да се каже, че се засилва, ако сцеплението е при предните колела. Ако е стъпил изцяло на лед се чува много по-малко. При външни огледи на ходовата част няма открити нарушения или течове.
    Мисля да го водя за преглед в Ратола, но ми се искаше да се ориентирам срещу какво се изправям преди това.
    Много ще съм Ви благодарен за помощта.
    Поздрави!

  • #2
    От: Шум преден мост REXTON

    Първоначално публикуван от Ianaki_ianakiev Преглед на мнение
    Много ще съм Ви благодарен за помощта.
    Поздрави!
    Оглед, иначе не става....
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X