Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

    Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
    а защо не и 24 часа , комплименти другари ,так держать! А най добре да върнат жителството. Ко се ръчкат у Софията.
    Още по добре .
    емил златков
    паджеро 2.5тд
    ве стром 650

    Коментар


    • #47
      Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

      Някаква идея, дали има ограничения при паркирането - напр. да си около адреса ти?
      Или, ако имаш съответния стикер, можеш да паркираш навсякъде в зоните?

      Коментар


      • #48
        От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

        Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
        Някаква идея, дали има ограничения при паркирането - напр. да си около адреса ти?
        Или, ако имаш съответния стикер, можеш да паркираш навсякъде в зоните?
        Ако по някакъв въпрос свързан с администрацията ти възникне такова колебание, знаеш какво да избереш.

        РАЗБИРА СЕ, че има ограничения.

        Коментар


        • #49
          Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Ако по някакъв въпрос свързан с администрацията ти възникне такова колебание, знаеш какво да избереш.

          РАЗБИРА СЕ, че има ограничения.
          По-скоро имам интерес да си купя от живеещ в подходящия за мен район стикер за зелена зона.
          Да, такова беше и моето очакване, но защо да разчитам на усещания или да ровя половин час, за да открия топлата вода.
          Благодаря за инфото!

          Та, ще си търся продавач за района около МОЛ Стамболийски

          Коментар


          • #50
            От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

            Винетката е на конкретна кола, ползвателят трябва да е регистриран на адреса. Обикновено са адресът и две съседни улици.

            Коментар


            • #51
              От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

              Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
              По-скоро имам интерес да си купя от живеещ в подходящия за мен район стикер за зелена зона.
              Да, такова беше и моето очакване, но защо да разчитам на усещания или да ровя половин час, за да открия топлата вода.
              Благодаря за инфото!

              Та, ще си търся продавач за района около МОЛ Стамболийски
              Ще трябва да му прехвърлиш колата... В общи линии самата винетка не върши никаква работа. Служителите проверяват по дкн.



              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

              ...
              Обикновено са адресът и две съседни улици.
              Не точно. Поне за зелената зона има не особено малки подзони, за които е валидна винетката. Ето една примерна подзона:


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:z19.PNG
Прегледи:1
Размер:350.2 КБ
ID:5769209

              Коментар


              • #52
                От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                Можеш да паркираш в рамките на подзоната (за София), другите градове май нямат подзони. Трябва да е жилищен имот (да се води по документи жилище, с акт 16 и т.н.), да си регистририан там по лична карта и автомобилът да се води на твое име. Втора кола в семейството се плаща двоен размер, за всяка следваща-троен.

                Неучвано голям проблем се оказва в БГ, че малкият човек не успява над 20 години вече да свикне с мисълта, че той избира хората, които да го управляват. И трябва да подхожда отговорно към този си избор. Защото ако избере крадци, те закономерно ще правят единственото, което могат на тоя свят-да крадат. И не от някого там, а именно от него!
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #53
                  От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                  Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                  Ще трябва да му прехвърлиш колата...
                  Може и да не я прехвърля. В големия талон, в не знам коя си графа, се вписва като ползвател. Ама не съм сигурен дали няма някакви условия за отношенията между собственик и ползвател (нещо там - роднинство и прочее), ние го правихме от майка на дъщеря.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                    И трябва да подхожда отговорно към този си избор
                    И като кого предлагаш?
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #55
                      От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                      И като кого предлагаш?
                      Защо трябва да ти се предложи ?!?! Идеята е ТИ /разбирай всеки сам за себе си/ да избереш с ума си, а не с нещо друго.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                        Много пъти Божичът е херувимче.Как да избира с ума си , кат умът му иска предложения за избор!
                        Много добра идея ТИ да можеш да избираш.Ма КВО - на рафта има само квот има.И само един рафт!
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                          Ще трябва да му прехвърлиш колата...
                          ....
                          Е, не! Как ще се оправя сега.
                          Отивам в съседната тема, за миграцията. Още една причина веднага да искам да се махна от тази ***** държава



                          Коментар


                          • #58
                            От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                            Дорде се наканиш и Обеля ще ги изпревари ония загниващите.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • #59
                              От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                              Искрено ме учудва, как през 2017година някой очаква, че като си купи каквато и да е таратайка общината да му подсигури безплатно място за да си я съхранява.
                              Та дори и в Обеля.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Искрено ме учудва, как през 2017година някой очаква, че като си купи каквато и да е таратайка общината да му подсигури безплатно място за да си я съхранява.
                                Та дори и в Обеля.
                                Нищо, Пенчо! Скоро Зоната ще стигне и до твоите "Спортидж 2.0 бензин 2003г. кабрио (б.м. 100 лв. първи автомобил) Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. (200 лв. за втори автомобил), Ceed 1,6 CRDI 2010г. (300 лв. за трети автомобил) Каравана Антарес 390 2015г. (още 300 лв.?)"
                                Ма ти нали си от Партията с голямо Г (както стана ясно от една заключена тема) та може и да да си "SF tax exempt", като SF не е Сан Франциско, нали?
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X