Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

    Виж, на катунари като Ганьо и в тези страни си му требва - влачи багажи, пренася, превозва...
    Беднотията води до катунарство, верно е това. За сметка на това си имаме най-крадливите политици.

    Коментар


    • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
      Беднотията води до катунарство...
      Няма как да узрее западнякът за идеята, че да караш кола е като правото да яздиш кон през Средновековието (що кръв се е проляла, за да се отвоюва от "неблагородниците") Всичко му е уредено, удобно, пък и пословично са стиснати и избират по-евтиното. Та оттам идва тази зараза със зоните, у нас побългарена - подчинена на единствената цел да се скубят пари.
      Защото, ДА, ДРУГАРКИ И ДРУГАРИ! ПРАВОТО ДА КАРАШ КОЛА Е НЕОТМЕНИМО ЧОВЕШКО ПРАВО! Стига сте ми опявали тука, че било лукс и прочие дрън-дрънканици! Както хората имат право СВОБОДНО да пешеходстват по тротуарите, така трябва да имат правото да карат МПС по пътищата за обществено ползване.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Силно казано.

        За сметка на това няма денонощна закусвалня или свястно средно училище. Примерно.
        Айде бе?

        Иначе дори да няма, те ти бизнес ниша.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
          Хората не дойдоха от хубаво.
          И ся кво - още едни пари назад и още далавера за общинарите. Лична далавера за милиони.
          Що са дошли хората е отделен въпрос. Отделен въпрос е и това, че ЦГМ са гадни рекетьори и хранилка.
          Факт е обаче, че улиците се пукат по шевовете. И лошото на тази последната зелена зона е, че ще избута към махалата още навлеци, търсещи безплатно паркиране, все едно че вече не са предостатъчни.

          Та и аз май вече отивам на това, че ще е по-добре и при нас да направят зона. Кофти, че ще се плаща още един данък за колата, ама като стане платено поне ще се разкарат една част от навлеците, та ще има малко по-голям шанс да се паркира някъде наоколо.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

            Боголюбе, не ти вдявам докъде се простира иронията, но да, за България си трябва кола. Освен това тия дето имат търговски имоти не могат да си паркират пред офиса.
            За потъването на тия пари по фирмите Батко и Братко - вече го дъвкахме. Нищо цивилизовано и редно не виждам в това да правя едни партийци все по-богати.
            Случили са на народ, само туй мога да кажа. Дано се организира протест.
            А да, в дни на замърсяване ще жулят четворни такси. Чрез тях циганите ще почнат да пушат по-малко и няма да остане частица по-лека от 30 кг.
            Бе кой гласува за тая заспалата...
            Та и аз май вече отивам на това, че ще е по-добре и при нас да направят зона. Кофти, че ще се плаща още един данък за колата, ама като стане платено поне ще се разкарат една част от навлеците, та ще има малко по-голям шанс да се паркира някъде наоколо.
            Ха дано ви вдигнат годишната такса четворно, кат сте толкоз ентусиасти! Заради екологията нали... Борим замърсяването със скъпо паркиране.
            Последно редактирано от Ivan Terziev; 14-02-18, 11:28.

            Коментар


            • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

              Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
              Дано се организира протест.


              ...
              Ми, организирай го! Кой ти пречи?

              Коментар


              • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                Е, в последното ти изречение прозира наченки на разбиране къде е проблема.

                А зона трябва да има.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                  Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                  Боголюбе, не ти вдявам докъде се простира иронията...
                  В случая няма никаква ирония. Аз съм стар враг на зоните, можеш да провериш в старите теми.
                  Но нищо. Чашата на Николай Колев-Босия, както многократно съм споменавал, трябва да се изпие до дъно. Щото днеска 100 лв. зелена зона годишно, утре 1000 лв., по-догодина 2-3 000 лв., а паркирането в зона - 10, 20, 30, 50 лв. на час. Да се очаква тотална, ама тотална съчетана с бой с пръчки по гол задник като във Филипините + конфискация на автомобила и половината имущество, забрана за каране "офф-роуд". Лов ли?! Какъв лов?! Я-я-я-я, всичко да сдава пушки и пищоли не-за-бав-но!!! За всяко нещо, естествено, има благовидни и благонравни оправдания.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Е, в последното ти изречение прозира наченки на разбиране къде е проблема.

                    А зона трябва да има.
                    Лесно е да се одобрява, особено ако не засяга теб лично. Не беше ли в Люлин?
                    Иначе да, би било етично протест да организира някой дето е пуснал глас за възпитателката от Самоков.
                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
                    Аз съм стар враг на зоните, можеш да провериш в старите теми.
                    Ама няма да дойдеш на протеста, обзалагам се!

                    Коментар


                    • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                      Люлин?
                      За дядо ми, царство му небесно, Парчевич беше "на село"
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                        ... Ха дано ви вдигнат годишната такса четворно, кат сте толкоз ентусиасти! Заради екологията нали... Борим замърсяването със скъпо паркиране.
                        Не заради екологията, а заради навлеците, които работят в офисите в близкия мол и наоколо, и които не щат да ползват абонамент в паркинга там, ами сутрин дойдат та се наръгат из кварталните улички и в междублоковите пространства.
                        И не, не съм ентусаист, ама ми писна да се чудя като се прибера дали ще има къде да си оставя колата. И не, нямам предвид да си я спра непременно под прозореца.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                          Ама няма да дойдеш на протеста, обзалагам се!
                          Ни мой. Аз съм човек на закона Dura lex, sed lex. (Да не се бърка с една марка стъклени чинии, чаши и прочая домакинска утвар)
                          Освен това съм привърженик на онуй адвокатче от ЮАР и на пиндожидомасоните и считам, че революциите се правят с бойкот и спиране на парите за властимащите. Не с викове по площадите, нито с бой по барикадите.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Ами и аз не се кефя, че половин България се пренесе в София, заедно с колите си ама ...
                            Е, хората Европата я отвориха да се прави мувинг нашир и длъж на кой както му скимне, вие още на "селяните" се стървите.

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            А защо се строи на поразия е една много дълга тема. Определено има място за подобрения в тази насока.
                            Една не малка част от наследниците на обитаващите софийското равно пОле преди 60-70 години изкараха по някой лев от дядовите имоти и ниви. Пък сега, тия кво прават тука и що имат коли?!

                            Коментар


                            • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Люлин?
                              За дядо ми, царство му небесно, Парчевич беше "на село"
                              siteffroad-bulgaria.com turtey ляолин
                              Много често споменаваш лаолин, та си извадих изводи, че се радваш на новите харчове на гражданите.

                              Коментар


                              • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                ... революциите се правят с бойкот и спиране на парите за властимащите.
                                Крайно тегава задача когато властимащите се хранят главно с еврофондове.

                                Или като на други места - с полезни изкопаеми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X