Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТВ СЕРВИЗ СОФИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АТВ СЕРВИЗ СОФИЯ

    Здравейте пускам тази тема тъй като не намирам никъде информация . Надявам се че няма да послужи за реклама и ще е полезна и за други колеги . Пуснах запитвания на няколко места но за сега нищо а се нуждая от човек (майстор) разбиращ от работата си който да поддържа и ремонтира машините .

  • #2
    От: АТВ СЕРВИЗ СОФИЯ

    Колеги никой ли не познава човек в София който се занимава с ремонт и поддръжка на АТВ

    Коментар


    • #3
      От: АТВ СЕРВИЗ СОФИЯ

      Първоначално публикуван от larir Преглед на мнение
      Колеги никой ли не познава човек в София който се занимава с ремонт и поддръжка на АТВ
      Не си писал марка модел проблем......
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: АТВ СЕРВИЗ СОФИЯ

        Само не ходѝ при този в Бояна. Забравих му името - живее срещу къщата на Марги/ените и дворът му е пълен с разкостени АТВ-та. Що народ изпържи и завлече...
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: АТВ СЕРВИЗ СОФИЯ

          0887 586 364 Данчо.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            От: АТВ СЕРВИЗ СОФИЯ

            Благодаря на отзовалитесе .

            Коментар


            • #7
              От: АТВ СЕРВИЗ СОФИЯ

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Не си писал марка модел проблем......
              Колега мисля че ако някой ремонтира АТВ би се справил с всички марки. В момента търся човек който да отстрани проблем със стартера на Кавазаки Брут Форс 750 както и да погледне дали е за смяна ремък тъй като ми светна лампа за проверка на ремък

              Коментар


              • #8
                От: АТВ СЕРВИЗ СОФИЯ

                Ако не ти е далече Банкя - звънни ми. Ще го видим.
                0888932647

                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                Коментар


                • #9
                  От: АТВ СЕРВИЗ СОФИЯ

                  Първоначално публикуван от larir Преглед на мнение
                  Колега мисля че ако някой ремонтира АТВ би се справил с всички марки.
                  Карай го дето ти правят колата/мотора, дребна работа за общак сервиз. Успех.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X