Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Форд F 150 V 8 с бустера беше 400 кс като американците го добутват до 600 кс . За съжаление стана пожар и пикапа на човека изгоря заедно с халето и още доста неща .
    Даа, като му докара Триумфа, Стоян ми каза, че ти си го запознал със Спас.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #62
      От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

      Двама ще вземат кифтета, един ще вземе бира, аз освен да взема жената и децата? !?!
      В миналото ще остане, каквито сме били...

      Коментар


      • #63
        От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

        Първоначално публикуван от Emilppp Преглед на мнение
        Двама ще вземат кифтета, един ще вземе бира, аз освен да взема жената и децата? !?!
        Кой квото има !
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #64
          От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Даа, като му докара Триумфа, Стоян ми каза, че ти си го запознал със Спас.
          Таман дойде от щатите кита за автоматика за 600 ++ коня на форда и стана белята . Трябваше да го сглобяваме като се върне от морето . Оцеля ни другия проект ГАЗ 66 с форсиран двигател от Чайка ГАЗ 13 и скоростна кутия от ЗиЛ 130 защото всичко е при мен в базата и го работя . Иначе от триумфа съм приятно очарован на първо четене . Много приятен като визия и за каране мотор . Не очаквах това от англичани
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #65
            От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

            Аз може и да съм бавен, за това моля някой запознат да ми каже за Patrol 3.3 td каква е максимално допустимата маса за ремарке?
            Според тези максималния полезен товар е 490 кг. от това следва, че колегата е дърпал минимум 4 тона общо ремарке с товар. Дори и аз да бъркам нещо композицията по мои сметки излиза минимум 7 тона!!!
            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • #66
              От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

              Цената на един джип е много относително нещо . Поне във форума има много примери . http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=55518 От къде тръгна и до къде стигна цената
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #67
                От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
                Не знам какво могат новите Патрули, дано да нямат двумасови маховици и ежери.
                Обаче ще споделя какво прави старият 3.3 турбо дизел. 4 тона тухли, в него /товарен/ и в ремаркето, много, много лош горски скален път, 6 метра денивелация на 30 метра /не знам колко градуса е това/ На бавните, без газ за да се не счупят керемиди тухли. А казвам четири тона понеже броя и знам кое колко тежи.

                Така ден след ден, курс след курс....... НДК на връх Ботев мож да закараш материали и да не се развали. Качи 4 тона на нивата, на татата, или да кажем газката. Ще изхвърлят водите най първом.


                Г класата ? За мен стои една идея зад патрола.
                Малко яснота,че чукчите взеха да се мнoжат като числата на фибуначи.
                Яро,къде видя да съм споменал Y61? Искам да видя 20г джип с 4т на теглич(и ми е много интересен този теглич) по "много, много лош горски СКАЛЕН ПЪТ", как няма да се сгъне като кашкавал щом го натисне тежестта! Или да хване деретата? От завода не е предвиден да има такъв товар.,конструктивно ....
                Предпочтам да си вярвам на очите, и на акъла.
                Прав е Русев,че в тък има повече инжинери от коята и да е фитма производител. Затова всеки ден гледам неораниченият български гениЙ по новините!

                Коментар


                • #68
                  От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                  Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                  Аз може и да съм бавен, за това моля някой запознат да ми каже за Patrol 3.3 td каква е максимално допустимата маса за ремарке?
                  Според тези максималния полезен товар е 490 кг. от това следва, че колегата е дърпал минимум 4 тона общо ремарке с товар. Дори и аз да бъркам нещо композицията по мои сметки излиза минимум 7 тона!!!
                  Това какво му "дават" по документи и какво може да му натовариш/закачиш в реалността има голяя--яяяма разлика...
                  Само ще спомена, че на "крехкото" Кади му закачих автоплатформа с не по-малко от 2700-2800кг общо тегло /платформата е 700кг, а товарът малко над 2т/ и си я дърпаше почти безпроблемно /на баирите 4-та, на равното 5-та ск/ единствено над 80-90кмч се усещаше нестабилна композицията /иначе имаше сила да дрЪпа и с повече/...
                  Патролът е доста по-тежко и голяма желязо от горната машина - що да не дърпа 4т "с повишено внимание"?
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #69
                    От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                    Така - аз пак предлагам тест - маршрута го има по горе. Мога да добавя и кебапчета ако има нужда?
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #70
                      От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                      Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                      Аз имам кола с чип от български сервиз и имам изминати 200 000 безпроблемни километра
                      Къде се намира тоз сервиз

                      Коментар


                      • #71
                        От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                        Казвате Патрула ще дърпа 4 тона.
                        Бурен смях в залата.
                        Що ли на Орлово Око няма работещ и един Патрул?
                        Има буквално какво ли не:
                        Гей класи масово;
                        Тук таме Уаз за цвят;
                        Малко Мастурбишита и толкоз....
                        А да виждал съм и Патрул У61 един път ама беше дигнал капака по средата...
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • #72
                          От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                          Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
                          Къде се намира тоз сервиз
                          Точно на тоя мотор лично аз не бих сложил чип. И без чип е достатъчно кекав.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            ...
                            Оцеля ни другия проект ГАЗ 66 с форсиран двигател от Чайка ГАЗ 13 и скоростна кутия от ЗиЛ 130 защото всичко е при мен в базата и го работя .
                            ...
                            Щото Илиян Дер ЛЮбе не минАл и през теб.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #74
                              От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                              https://www.youtube.com/watch?v=t4NJn-cr2L8
                              8)

                              Коментар


                              • #75
                                От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                                Правите ли разлика между много, много лош горски СКАЛЕН ПЪТ и ливада/шосе, при това равна? Обърнах те го на женският пазар!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X