Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

    Можем много лесно да го тестваме дали може с 4т или не.
    От мен 4 кила кифтета.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #47
      От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Можем много лесно да го тестваме дали може с 4т или не.
      От мен 4 кила кифтета.
      Кажи какъв наклон и направо да тестваме с УАЗа. С презумпцията че Патрул няма как да кипне или да се строши по-лесно от УАЗ.

      А като се има предвид количеството за товарене 4 кила кифтета може и да не стигнат.

      Коментар


      • #48
        От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
        Защото ще е кипнал като чайник,още на първия баир. Остава и това да ги влачи час на бавни.... Камион трудно се оправя, за джип да не говорим.
        Живко, от колко лични Y61-ци си събрал тези впечатления?

        Коментар


        • #49
          От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

          Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
          Пак се отклонихме от добрата тема...
          Всъщност някой дали знае на двигателя 160к.с. може ли да сложи "чип" и къде? Но да е читав, а не дело на наш'те инженери...

          Че то е много по-добре да се “чипоса” от наши инжинери, които разполагат с дино и опит от колкото да се слагат готови софтуери. Аз имам кола с чип от български сервиз и имам изминати 200 000 безпроблемни километра, но не ми струваше 200 лева при кварталния майстор, който до вчера е ремонтирал дискети от нинтендо.


          Коментар


          • #50
            От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Кажи какъв наклон и направо да тестваме с УАЗа. С презумпцията че Патрул няма как да кипне или да се строши по-лесно от УАЗ.

            А като се има предвид количеството за товарене 4 кила кифтета може и да не стигнат.
            Войнеговци/Подгумер - в. Гола глава.
            Кюфтета ще ги ядем на паметника под върха.
            Пътя теоретично е проходим с Москвич.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #51
              От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

              Нямам Патрул и не мога да кажа нищо за възможностите му. Но 6 метра денивелация на 30 метра е около 11 градуса и 30мин. А 4 тона (бетонови) тухли са приблизително 4 палета по 80бр.
              В миналото ще остане, каквито сме били...

              Коментар


              • #52
                От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                Защото ще е кипнал като чайник,още на първия баир. Остава и това да ги влачи час на бавни.... Камион трудно се оправя, за джип да не говорим.
                61-ца дълга база , отзад закачена платформа с бегачката ,оборудване и гуми , с общо тегло нещо около 3.3 тона . Изкачването към Копаоник не знам колко градуса е , но от 800 м н.в. се изкачваш на 2200 м н.в. за разстояние от около 18 км . Нито кипна , нито завря като бавните ги включих на половината от разстоянието заради един тесен обратен завой .. Така че съвсем е възможно да се издърпа тази тежест с Патрол без да заври или кипне ( не знам от къде ги намирате тези Патроли дето им "кипят чайниците" ) пък не е като да сме виждали Патроли ...
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • #53
                  От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Можем много лесно да го тестваме дали може с 4т или не.
                  От мен 4 кила кифтета.
                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Кажи какъв наклон и направо да тестваме с УАЗа. С презумпцията че Патрул няма как да кипне или да се строши по-лесно от УАЗ.

                  А като се има предвид количеството за товарене 4 кила кифтета може и да не стигнат.
                  В името на сеира, а и да нЕма гладна публика, от мен +4 кила кифтета.

                  ... и благодарение на Верче Хънтърова знам от къде да ги взема.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #54
                    От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                    Пишете кога ще го организирате, че ако се уцеля в България от мен 4 каси бира и помощ при товаренето.
                    Subaru Legacy 2.5
                    Suzuki GS500 E

                    Коментар


                    • #55
                      От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                      Подозирам че няма да се стигне чак до товарене. Ще вземем кемпера за ремарке, той е около 4т

                      Коментар


                      • #56
                        От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Подозирам че няма да се стигне чак до товарене. Ще вземем кемпера за ремарке, той е около 4т
                        И добре, че вече има спирачки, за разлика от 4т туули.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #57
                          От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                          Аз реших, че някой има вила за строене в балкана и ще му закараш материалите. А всъщност може да има проблем с три пъти по-лекия УАЗ да тегли четири тонен товар по стръмен терен.
                          Subaru Legacy 2.5
                          Suzuki GS500 E

                          Коментар


                          • #58
                            От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                            Защото си се родил в грешната държава.В едни други географски ширини ,не страдат никак от липса на динамика.Цената му е такаша,защото може да те заведе на много далечни места и да те върне ,там където по комфортните и динамичните ще се разпаднат.Ако погледнеш пък цените на праисторическите Г класи от 85 година що са по 15-20 000 лв свчт ще ти се завие или за Тойоти на ресори с цени по 12 000 лв.
                            Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                            Уаз 469
                            Nissan Patrol Y160

                            Коментар


                            • #59
                              От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                              Живко, от колко лични Y61-ци си събрал тези впечатления?
                              Ама това изобщо не е важно...Важното е какво е било чуто на опашката за хляб, и какво е всеобщото мнение на този-онзи...
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • #60
                                От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                                Първоначално публикуван от gogo16 Преглед на мнение
                                Не е 3 тона, по-малко е, но със 160 коня си е тромав. 300 коня не са проблем и 420 се постигат с БМВ и 500 със Скайлайн, и никой не се е "самоубил", а вече са над 20 в БГ. Бюджета е от джип+3-4000 до.....горна граница няма, но за 25 имаш и окачване, и гуми, и брони .....доста работи.
                                Форд F 150 V 8 с бустера беше 400 кс като американците го добутват до 600 кс . За съжаление стана пожар и пикапа на човека изгоря заедно с халето и още доста неща .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X