Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
    Както виждаш има резерви. А и сметките са примерни.
    Да, аз затова предложих тест в реални условия.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

      Това е едно от ремаркетата, които тегля. На това от снимката има 26 кошера а дърпам и по голямо с 40 кошера. Това са над 4 тона.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150816_154053.jpg
Прегледи:1
Размер:305.9 КБ
ID:5769610
      8)

      Коментар


      • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
        п.с По земен път трактор 100 к.с тежащ почти 5т, с 5т товар и 2т ремърке му се увижда нагоре, и се усеща натиска на товара. Патрола просто не го виждам в тази картинка,
        но, такива като Яро,сега ще седнат да ти обясняват чудесата на света. Не, мерси. Вярвам си на очите и акъла.
        Без да се обиждаш, но сметката ти е за 12 тона общо тегло. ПредстАви си, трактор 3,5 тона и ремарке общо с товара 3,5 тона. И пак 100 коня.


        А че няма в гората постоянен наклон 11 градуса, е ясно, но и темата не тръгна от твърдения за в гората. Освен това, променящите се наклони не са чак такъв проблем, само да не са дълги и по-големи от максималния възможен за преодоляване.
        И за разлика от някои теоритици, лично съм подкарвал разнообразна техника, по разнообразни терени. Включително и много стабилно претоварвана. А междувременно съм виждал съвсем фрапиращи случаи на претоварване, за някои от които и аз не бих повярвал, ако не бях ги видял с очите си на електронен кантар.

        Личното ми мнение, е че при правилно разпределение на товара, опитен шофьор и не прекалено тежък маршрут, задачата е напълно осъществима.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

          Темата се превърна в една от най-интересните за подледните месеци [emoji1]


          Коментар


          • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

            или по-скоро в олицетворение за това в какво се е превърнал форумЪТ напоследък
            много клавиатур, малко грайпхер
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              Личното ми мнение, е че при правилно разпределение на товара, опитен шофьор и не прекалено тежък маршрут, задачата е напълно осъществима.
              А аз предлагам кифтета. Ще остане и моралното удоволетворение за успеха.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                А аз предлагам кифтета. Ще остане и моралното удоволетворение за успеха.
                Абе аз и пари предлагах, ама се дърпат
                Накрая ще вземем да купим един прескъп "Патрол", за да го стрОшим показнО.
                Ама не си струва упражнението, щото тука ще тръгнат да ни обЕсняват, че сме купѝли боклук.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                  Всъщност, патрулите никак не са скъпи. Цена държи 61 който не е за гората. Да, знам как си ги карат и какви мотори им се слагат
                  В момента вървят около 6-7. Идентична Г каса върви двойно.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Всъщност, патрулите никак не са скъпи. Цена държи 61 който не е за гората. Да, знам как си ги карат и какви мотори им се слагат
                    В момента вървят около 6-7.
                    Горе-долЕ колкото ГАЗ 69 - справка темата "дядо Владо си търси ГАЗ 69"
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                      Споко, човекот почнал темата - "цицовеско" разпитва за Врангели вече
                      Land Rover Discovery II, V8 4.0
                      VW Golf VI variant
                      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                      Коментар


                      • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Абе аз и пари предлагах, ама се дърпат
                        Накрая ще вземем да купим един прескъп "Патрол", за да го стрОшим показнО.
                        Ама не си струва упражнението, щото тука ще тръгнат да ни обЕсняват, че сме купѝли боклук.
                        Щом е трОшене , дай да пробвам с един стоков Jeep (без значение от модела ) същото упражнение ... после дори няма да ни обЕсняват щото си е просто боклук ...
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Щом е трОшене , дай да пробвам с един стоков Jeep (без значение от модела ) същото упражнение ... после дори няма да ни обЕсняват щото си е просто боклук ...
                          Само дето никой не разправя подобни врели-некипели за Jeep, нито пък се продават по 25000 леФа за 40-годишен автомобил.
                          Виж, твоята пижогега нали е супер, я кажи колко тона влачи?
                          П.С. Грешка, реших, че Търтея е писал...
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                            Gagic, мисля че така или иначе никой няма да даде Патрул за пробата, можеш да участваш с Хемито. След мене с УАЗа.

                            Коментар


                            • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Gagic, мисля че така или иначе никой няма да даде Патрул за пробата, можеш да участваш с Хемито. След мене с УАЗа.
                              Нямам теглич на "Хемито".
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Защо по дяволите Patrol-a държи толкова висока цена??!

                                Все някоя кука има. То така или иначе и ремарке не се намери та ще участвам и с "товара", а той ще се тегли с въже.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X