Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Намерен велосипед.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Намерен велосипед.

    Това колело беше оставено в градинката на Лучано до бл.229 в Борово.Обадих се в полицията дойдоха и с протокол го взеха към районното.
    Може ли някой с регистрация във велофорума да постне снимките там.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Асен Христов; 04-10-17, 21:43. Причина: допълнение
    Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

  • #2
    От: Намерен велосипед.

    От кое районно са дошли да го вземат.Предния венец е мое производство и в момента издирвам кой е собственика на колелото.

    Коментар


    • #3
      От: Намерен велосипед.

      6 РУ

      Коментар


      • #4
        От: Намерен велосипед.

        Сори за спама,ама този венец защо е с такава неправилна форма?

        Коментар


        • #5
          От: Намерен велосипед.

          Първоначално публикуван от Митко Цонев Преглед на мнение
          От кое районно са дошли да го вземат.Предния венец е мое производство и в момента издирвам кой е собственика на колелото.
          Извинявам се за спама , но може ли да кажете с какво помага такъв ексцентричен венец. Не съм виждал такъв.

          Коментар


          • #6
            От: Намерен велосипед.

            Би трябвало да намали усилието при въртене на педалите, поне на теория.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Намерен велосипед.

              Теория, която май не се наложи масово, но това не пречи , определени марки да си ги продават успешно
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #8
                От: Намерен велосипед.

                Много си е готино даже... Мисля че началото на 90-те се появява за първи път по масово.

                Идеята е когато имаш най-много сила на натиск да задвижваш най дълго време. А когато си най-слаб най малко. Играе се с радиуса и се получава равномерен въртящ момент. Дори съм виждал с яйцевидна форма която компенсира по слабия крак.

                Коментар


                • #9
                  От: Намерен велосипед.

                  Аз карам с елипса и е интересно. За шосейно каране е по-осезаемо.

                  http://bikefitadviser.com/oval-chainrings/ И една тема за овалите с много примери.

                  "If you’re a cyclist who doesn’t ride very aggressively and you spend most or all of your time in submaximal training zones, then I think your chances of benefiting from oval chainrings are fairly limited"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Намерен велосипед.

                    Този тип венци е много разпространен в цял свят.Идеята му е да дава облекчение на краката при най-горно положение на педалите(все едно в този момент си превключил на по малък венец).Съответно когато се включи голямата мускулна група и имаш сила в краката все едно си певключил на голям венец.Просто казано този тип кобинира малък и голям венец в едно.В състезания за време,които са на кратки растояния масово се използват овалните плочи, защото са перфектни за потдържане на темпо.При изкачване също са перфектни,но не са много удачни за големите турове защото не стават за финални спринтове.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X