Обява

Свий
Няма добавени обяви.

фронтера А проблем с 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • фронтера А проблем с 4х4

    здравейте , имам следния проблем :
    преди няколко дни ми се наложи да ползвам 4х4 и от тогава колата прави номера , като се вкл 4х4 неиска да го изключва . лоста задържа и то на бавни скорости . стърже нещо като на лагер и като и подам повече газ изчатква и изхвърля от скорост . ако случайно мина на 4х4 бързи пак стърже лагер и понякое време изчатква подскача цялата кола . след доста ръчкане на лоста и леко потегляне напред и спиоране успявам някакси да изключа 4х4 , но понякога си стърже лагерчето(ако е лагер де) и па изчатква. много труидно успявам да мина сано на заден мост. нещо чатка и отпред в ляво , звучи като разбито каре , това е когато карам на 4х4 . с автоматични хубове съм ако има значение ....

  • #2
    От: фронтера А проблем с 4х4

    Нормално е ако не иска да изключи предния мост да трябва да мръднеш 2-3 метра напред назад за да освободиш напрежението в трансмисията.

    А ако продължиш да караш с 4х4 на асфалт това дето звучи като разбито каре ще се доразбие много чевръсто.

    Коментар


    • #3
      От: фронтера А проблем с 4х4

      досега никога не се е случвало това .. винаги си е изключвала ... сега карам много време и стърже и понякое време изчатква и подскача цялата кола ... имах подобен проблем беше блокирало едното каре на кардана и правеше нещо подобно но сега всички карета са си наред гледах ги. държи се по подобен начин колата с единствената разлика че не изключва 4х4

      Коментар


      • #4
        От: фронтера А проблем с 4х4

        не изключва изобщо не 2-3 метра ... голямо ръчкане пада докато спре .. малкия лост блокира само на 4х4 досега така не е била

        Коментар


        • #5
          От: фронтера А проблем с 4х4

          А колата каква е и масло във скоростите има ли.
          МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

          Коментар


          • #6
            От: фронтера А проблем с 4х4

            Почвай от хъбовете ,пробвай без тях ,след това преден кардан и дано не е раздатка.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #7
              От: фронтера А проблем с 4х4

              Гаранция , че поне имаш разбит ляв хъб. Смени него и виж после дали имаш масло в скоростите и дали лоста ще се изключва лесно.
              Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

              Коментар


              • #8
                От: фронтера А проблем с 4х4

                Аз карам със твърда врска на предния мос слет като счупи един комплект ав хбове и два рчни иниама никакви грижи


                Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

                Коментар


                • #9
                  От: фронтера А проблем с 4х4

                  Първоначално публикуван от dancho_mecho Преглед на мнение
                  Аз карам със твърда врска на предния мос слет като счупи един комплект ав хбове и два рчни иниама никакви грижи


                  Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
                  Бах... тая ракия...

                  Весело посрещане на Нова година!
                  ОФА КБ X20SE + метан

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X