Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интернет магазини за Land Rover

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Интернет магазини за Land Rover

    Първоначално публикуван от Filo Преглед на мнение
    Да попитам отново за http://www.rimmerbros.co.uk/ един англичанин ми каза, че там са задържали качеството. Някой поръчвал ли е. Има ли впечатления?
    Доста са отзивчиви в комуникацията, почти за всяка една част имат - Genuine, OEM, Aftermarket.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • От: Интернет магазини за Land Rover

      Случайно попаднах на това: http://davidecorsetti.com
      Което пък ме отведе до това: http://www.lrsoffroad.co.uk/
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • От: Интернет магазини за Land Rover

        Някой пазарувал ли е от https://www.adventure4x4direct.com
        Продават ОМЕ амортисьори по 70 паунда на брой и пружини по 99 паунда на чифт и това с включен ДДС. Тоест един кит излиза 1000 лв без доставка!!!
        Discovery I, 300 TDI

        Коментар


        • От: Интернет магазини за Land Rover

          Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
          Някой пазарувал ли е от https://www.adventure4x4direct.com
          Продават ОМЕ амортисьори по 70 паунда на брой и пружини по 99 паунда на чифт и това с включен ДДС. Тоест един кит излиза 1000 лв без доставка!!!
          Което е с 2 паунда по-евтино от island4x4, обаче виж им на тези доставката:
          Europe Zone 5 (up to 30kg) Bulgaria, Greece, Latvia, Lithuania, Romania 4-6 Day Service 41.99
          И губиш двата паунда
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Интернет магазини за Land Rover

            В island4x4 излизат 1200 лв без доставка.
            Discovery I, 300 TDI

            Коментар


            • От: Интернет магазини за Land Rover

              Момчета от кой магазин да пазарувам? Повече никога няма да поръчвам от island4x4! Вече втора поръчка ми пращат на два пакета по FedEx. Пуснали ми половината окачване в един кашон и другата половина в друг. Направих поръчката на 24.07, днес пристигна половината окачване, а другата половина я били пратили вчера към България(инфо от федекс). След като пристигне в България FedEx я праща по някаква супер тъпа куриерска фирма, която ни повещава само във вторник и четвъртък. Звънях на Fedex за да ги помоля да изпратят втория пакет по друга фирма за моя сметка, те си имали договорени отношения и ми отказаха. Ейсега писах на тея от island4x4 и ако не предложат вариант за куриер различен от Fedex им тегля едни брутални майни и ги отсвирвам. Втори път вече чакам поръчката ми да дойде на два пакета и става един период от 20дни сякаш поръчвам части от щатите...

              Коментар


              • От: Интернет магазини за Land Rover

                Пазарувай си от където искаш, но адресирай поръчката до офис на Gabco. Обикновено транспорта до тях е без пари. С тях от Англия до България е 2 лв./кг. Необходима ти е само регистрация в габко.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • От: Интернет магазини за Land Rover

                  На пакети ще ти го пращат всички - единствено в айланда няма да ти вземат ПО 16-20 паунда на започнати 20 кг, а само за един пакет.
                  Аз лично съм много доволен и от федекс, макар че имат чести забавяния на част по пратките, някой път пък идват и за 3 дни.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Интернет магазини за Land Rover

                    3 поръчки съм правил за общо 1200паунда и две от поръчките се бавеха. Вярно комбинирам се с познати и пакетите са големи, но да ми изпращат пакерите пррз период от една седмица и да си чакам частите по 20 дена да дойдат всички... Знаете каква е краста да си чакаш окачването
                    Сега трябва да поръчам дъмпер и дълги спирсчни маркучи...

                    Коментар


                    • От: Интернет магазини за Land Rover

                      КомунизЪма при тях не е идвал и те затва имат много мазазини. Опитвай, ще намериш верният за себе си отговор
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Интернет магазини за Land Rover

                        Първоначално публикуван от til Преглед на мнение
                        Момчета от кой магазин да пазарувам? Повече никога няма да поръчвам от island4x4! Вече втора поръчка ми пращат на два пакета по FedEx. Пуснали ми половината окачване в един кашон и другата половина в друг. Направих поръчката на 24.07, днес пристигна половината окачване, а другата половина я били пратили вчера към България(инфо от федекс). След като пристигне в България FedEx я праща по някаква супер тъпа куриерска фирма, която ни повещава само във вторник и четвъртък. Звънях на Fedex за да ги помоля да изпратят втория пакет по друга фирма за моя сметка, те си имали договорени отношения и ми отказаха. Ейсега писах на тея от island4x4 и ако не предложат вариант за куриер различен от Fedex им тегля едни брутални майни и ги отсвирвам. Втори път вече чакам поръчката ми да дойде на два пакета и става един период от 20дни сякаш поръчвам части от щатите...
                        Като правите поръчка слагайте забележка, че искате DPD куериска фирма.
                        На мен 3 поръчки вместо по Fedex, ми ги пратиха на DPD и пристигнаха за 4-5 дни до офиса на Спиди в блока в който живея.

                        Коментар


                        • Paddock спира временно on-line продажбите : http://blog.paddockspares.com/corona...eid=76adc95a64
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • Каквото беше - беше. Paddock отваря на 20 април.
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • Колеги, сега с тоя Брегзит как ще се пазарува от острова? Транспортните фирми отказват доставките.
                              L.R. Discovery 2 TD5
                              Suzuki SV1000

                              Коментар


                              • trapper
                                trapper коментира
                                Редактиране на коментар
                                От сайта на Падок:
                                От 31 декември 2020 г. всички пратки, изпратени до страните от ЕС от Обединеното кралство, ще бъдат обект на митническо оформяне и при определени обстоятелства могат да бъдат облагани с мита.
                                Paddock са в състояние да изпратят по-голямата част * от всички колети до ЕС на DDP инкотермс. Това означава, че митата и митниците са включени при плащане на www.paddockspares.com.
                                Допълнителна административна такса от 15 британски лири на пратка ще бъде събирана при поръчки до ЕС, което е такса, наложена на нас от всички превозвачи за митническо изчисляване и изчисляване на дължимите мита.
                                Цената, която плащате при касата на www.paddockspares.com, е пълната и крайна цена, която плащате.

                            • Здравейте колеги. Някой да е поръчвал и получавал тази година от Острова? Интересуват ме капаните след напускането. Мита, такси, ДДС,разправии с митници. Това куриера ли го прави или те викат на митница и се започват историите от стедновековието. Въобще струва ли си ако разправията + таксите, митата и ДДСто излезе малко под цената от МПфое. През годините Падок бяха доста напред. Не съм поръчвал няколко години и съм изненадан от регреса им в номенклатурата. Ще поръчвам от Феймос за около 800£ Та ако има колеги с опит да драснат два, три реда.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X