Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интернет магазини за Land Rover

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Интернет магазини за Land Rover

    Маестро е

    Коментар


    • #17
      До: Интернет магазини за Land Rover

      А-а-а, дебитна ли? Ми не знам, с такава не съм поръчвал, но не мисля, че има проблем. Дано.

      Коментар


      • #18
        До: Интернет магазини за Land Rover

        Някой поръчвал ли е от Ашкрофт трансмишън и какви са впечатленията , че от Падок ми отказаха една раздатка за диско (нямали в момента) и май ще поръчвам оттам ?

        Коментар


        • #19
          До: Интернет магазини за Land Rover

          Стефан е поръчвал - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...3&postcount=32

          Коментар


          • #20
            Искам само да благодаря на колегите предоставили линковете!
            Много полезна и актуална информация, предвид ограниченото предлагане и монополизиране на цените.Тези дни си извадих кредитна карта с основна цел такива покупки. Писна ми! За катализатор на Фрилендър 1.8 бензин тук ми искаха 1200 лв или повече. От UK- (оторизиран дилър) познат ми го взе за 70 лири (с метални пластини вмест керамични, т.е. по-устойчив и с 1 г. по-голяма гаранция). Съжалявам, че не мога да съм полезен с тази връзка, но сега и аз смятам да си взема автомат за ел стъкло от един от линковете: 50 лири срещу 450 лева тук! (ако не могат да ми го поправят)

            А, и забравих да спомена, рових доста и по другите дискусии за части на лендровър, струва ми се не видях един алтернативен вносител: Трейдкар на цар Борис Трети, в София, тел 955231. Нерядко има значителна разлика в цените с Мото-пфу. (и дару кар)
            Последно редактирано от Lazar; 30-07-08, 22:21. Причина: сливане на мнения

            Коментар


            • #21
              До: Интернет магазини за Land Rover

              Като опция която не е спомената за поръчване на части , мога да добавя и http://www.ebay.co.uk

              Като по конкретно мога да добавя линк към магазин в иБей от който в момента съм поръчал желязна броня за Диско 2 тд5 с монтаж за лебедка и протектор на предното окачване, но след монтирането на това и останалите части мисля да пусна нова тема , да се надяваме съвсем скоро.

              Ето и магазина в иБей: http://stores.ebay.co.uk/Gceukltd-spares-for-landrovers

              Както знаете за пазаруване от иБей трябва да имате карта регистрирана в Paypal, нещо което от около 1 година е възможно за карти издадени в България.

              Коментар


              • #22
                До: Интернет магазини за Land Rover

                Да, всички знаем за тази възможност, която обаче е безсмислена при наличието на толкова много и надеждни интернет магазини за ЛР.

                Коментар


                • #23
                  До: Интернет магазини за Land Rover

                  Не бих казал че е безсмислена, при положение че само там намерих предна желязна броня със стойка за лебедка за диско 2, без тя да е на ARB и да струва 2000 лв ...

                  Та понякога за каквото и да е иБей е мястото където може да се открият неща да добри цени.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Интернет магазини за Land Rover

                    Какво се случва, ако бронята е повредена? Какво се случва ако изобщо не я получиш? Какво се случва ако ти изпратят не това , което трябва?
                    С две думи, каква е гаранцията?

                    Аз знам отговорите, щото съм "горял".


                    Освен това, ние не караме някакви екзотични марки автомобили, че да се чудим от къде да им намираме рез.части.
                    Последно редактирано от Lazar; 19-12-08, 00:16.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Интернет магазини за Land Rover

                      Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                      Какво се случва, ако бронята е повредена? Какво се случва ако изобщо не я получиш? Какво се случва ако ти изпратят не това , което трябва?
                      С две думи, каква е гаранцията?

                      Аз знам отговорите, щото съм "горял".


                      Освен това, ние не караме някакви екзотични марки автомобили, че да се чудим от къде да им намираме рез.части.
                      Най-често срещаният проблем е да получиш нещо, което не става за теб, което е за друг модел, по-добре е да се пазарува от място , където нещата могат да се връщат.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Интернет магазини за Land Rover

                        Е, най-добре изобщо да не се стига до връщане. С Падок не ми се случвало и не вярвам да се случи.
                        А пък с тия, дето ти пазарува от тях, Скорпион рейсинг ме изненадаха доста. Извъртя се голяма кореспонденция, само и само да установят какъв точно track bar protection rod да ми изпратят, в зависимост от конструктивните особености - демпфери, противотежести, стабилизиращи щанги и т.н. Обърнаха ми огромно внимание, предложиха няколко тарифи за доставка...Изобщо знаят как да ухажват клиентите си.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Интернет магазини за Land Rover

                          Не съм горял от там , а имам оборот поне няколко хиляди долара през картата. Също така не съм казал че в иБей има само части на старо, дал съм линк към магазин в него.

                          За падок знам , също правя поръчки от там.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Интернет магазини за Land Rover

                            Добре, радвам се, че не си имал проблеми. А пък никой не е казвал, че ти си казал, че има само части на старо.
                            Аз обаче предпочитам, освен, че е евтино и да е сигурно. И колкото повече поръчки трупам, толкова повече отстъпки да ми правят. Лоялен клиент му казват на това.
                            Последно редактирано от Lazar; 04-10-08, 22:08.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Интернет магазини за Land Rover

                              Да кажем че трябва да сме доволни от крайния резултат на поръчката , надявам се до 2 семдици да покажа снимките

                              Коментар


                              • #30
                                До: Интернет магазини за Land Rover

                                Случайно попаднах.
                                http://www.rimmerbros.co.uk/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X