Обява

Свий
Няма добавени обяви.

„Светна ми"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: „Светна ми"

    Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
    Апропо, цената на билета за градския транспорт в Букурещ е... 25 ст.
    И в София реално общината получава по толкова. Друг е въпроса, че общия приход се плаща примерно от 1/3 до 1/2 от всички пътуващи. Това защото градския транспорт имал и социална функция, та плащането е почти по желание. Ето ги тарифите - https://www.sofiatraffic.bg/bg/trans...nti/702/tarifa

    Въобще ниски са цените на транспорта в България.
    Човек, който си купи кола среден клас от магазина, в зависимост колко я кара, може да излезе с обезценяването и общите разходи, че се е возил на цената на която возят такситата.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #17
      От: „Светна ми"

      Мда , 1981г бачкам спасител.От Слънчев Бряг до Бургас - 20лв...
      И сега не ти е верна калкулацията.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • #18
        От: „Светна ми"

        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
        Мда , 1981г бачкам спасител.От Слънчев Бряг до Бургас - 20лв...
        И сега не ти е верна калкулацията.
        То и сега ако си фАнеш такси в движение пред Терминал 2 до центъра няма да ти е съпоставимо по-евтино от тогава.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #19
          От: „Светна ми"

          Май и тогава , па и сега , нема много таксиментраджии по плажа.
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #20
            От: „Светна ми"

            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
            Мда , 1981г бачкам спасител.От Слънчев Бряг до Бургас - 20лв...
            И сега не ти е верна калкулацията.
            1990 г. беше последният път, га се напраЙх на баровец и отидох със самолет до морето - 40 лв. билет за самолет и... 100 лв. таксито до Обзор (каза, че ще ни вземе само ако платим и обратния курс). В Слънчев бряг цените официално са 4,70 лв. / км. - залепени са им на предните стъкла. Ама общо взето с помпички и разни врътки взимат по 20 лв. на километър.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #21
              От: „Светна ми"

              Не бегайте от темата , другаре.
              Ако е за таксито - ми тока му е сравнително евтин.За в града.Ако ще катери Балкана ( Та и над Емона ) , засега му са скъпи и немощни батериите.Друго на ток напреки по топрака , скоро едва ли.
              А иначе , моето мнение е , че "проекти" трябва да има.Осъществени дори!
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #22
                От: „Светна ми"

                Токът е за нормални пътища. В Норвегия над 30% от автопарка на леките автомобили е на ток, даже има и SUV на Тесла, че се и движи.Ама има държавна политика по въпроса.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #23
                  От: „Светна ми"

                  И тука има и има някакьв смисьл за вьшки крьжащи около квартала пьк и рамото което им удря щата и правителството на компаниите не е малко.

                  Насилствено да ми спрьт танка и да ме качат на Тесла/чук/кирка.........не е добре,не сьм такси,не минавам 5 преки на крьст и не ме бьрка разхода ако това ги притеснява.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: „Светна ми"

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    ......................Ама има държавна политика по въпроса.
                    То без това не става. Лошото е, че политиката обикновено е за определени слоеве от населението.
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • #25
                      От: „Светна ми"

                      и мислена от други слоеве които малко различно мислят от тия за които мислят
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: „Светна ми"

                        Има ли проблем с началния старт на електрическите автомобили в Норвегия през зимата
                        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                        LZ1EMS

                        Коментар


                        • #27
                          От: „Светна ми"

                          Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                          Има ли проблем с началния старт на електрическите автомобили в Норвегия през зимата
                          Няма такова нещо като начален старт при актуалните електрически автомобили.

                          Коментар


                          • #28
                            От: „Светна ми"

                            Предположих.
                            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                            LZ1EMS

                            Коментар


                            • #29
                              От: „Светна ми"

                              Проблемите в Норвегия по-често са свързани с намален пробег заради изразходваната за отопление енергия. Като пътуват надалече се обличат дебело.

                              Коментар


                              • #30
                                От: „Светна ми"

                                Ето! Ще се правя на космонавт, защото карам електричка. Глупости! V8 и по фанелка. Това му е хубавото тук, можеш да избираш.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X