Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от помощ Land Rover Freelander 2.0DI 98hp.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нужда от помощ Land Rover Freelander 2.0DI 98hp.

    Здравейте,

    Извинявам се предварително ако темата ми не за този форум, и ще бъда благодарен ако ме насочите.

    Притежател съм от 5 години на Freelander 2.0DI 98hp. Тежки проблеми не съм имал до сега с него като изключим че вече стана нещо с раздатката но това е поправимо. Та към въпроса ми, от 5 месеца приблизително автомобила не е в движение поради друг проблем и вече е в 3ти сервиз в Шумен и се опитват хората даго оправят. Проблема е следния, изгуби високите обороти, ниски обороти има но като натисна педала за газта започва да се дави и да пуши като кумин и неще да върви. При ниски обороти на място няма пушене и всичко изглежда наред. До тука сме опитали няколко неща ГНП, турбо, датчик колянов вал, проверка на колектори за извеждане на вредни газове, дебитомер и т.н. Но проблема си остава, последно смениха датчика за коляновия вал.
    Молбата ми е ако някой е имал подобен проблем с такъв автомобил да даде някаква насока, ще бъда безкрайно благодарен.

    Благодаря за отделеното внимание.

  • #2
    От: Нужда от помощ Freelander 2.0DI 98hp.

    Има една входяща, профилна тръба към турбината. Погледни дали не се прегъва когато форсираш двигателя.
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #3
      От: Нужда от помощ Freelander 2.0DI 98hp.

      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
      Има една входяща, профилна тръба към турбината. Погледни дали не се прегъва когато форсираш двигателя.
      Ако се прегъва, по какъв начин да процедираме ?

      Съобщение от модератор:
      Моля, напишете си в профила от къде сте.
      ...ЦЪК
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-09-17, 11:51.

      Коментар


      • #4
        От: Нужда от помощ Freelander 2.0DI 98hp.

        Оправих джипката. Всичко излезна от калпава нафта. Промиване на цялата система и сега е като нова.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X