Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Големи , по-големи и най-ГОЛЕМИ ........

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Големи , по-големи и най-ГОЛЕМИ ........

    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
    Алекс аз искам да ползвам големи гранитогресни плочи за баня обаче съм пълен лаик и дори не знам термините, за това моля за помощ.

    1. Как се казва тази плоскост която се лепи и се правят стени с нея в бани, използва се вместо водоустойчив гипскартон, аз ще имам рамки от дърво но ми трябва плосткоста върху хоято да лепя плочите с теракола, как се казва? Черна е и се фиксира с дюбели към рамки/пенобетон/термоизолация?

    2. За душ кабина при която имам две стени от стъкло, удачно ли е да се ползва грапави плочи или е по-добре гледжосани за останалите две стени, ще имам ли ядове когато стъклените стени трябва да се долепят то плочите?
    Най-добре е с циментов аквапанел,в него има полиестерна мрежа за армировка.Това дето споменава колегата е "Vedi"система немско е и също става ,но на цена е дебело,поне немското,на пазара има и китайско,но не ти го препоръчвам.С vedi съм правил парни и душ кабини става перфектно ,но цената....А колкото до големи плочки гранитогрес има избор до 1.00/0.60см.Става много готино и баня с боядисано откъм гърба стъкло с фасетирани ръбове по фугите.Стъклата може да са отгоре до долу ,лепят се с неутрален кристал силикон ,става и с тънка двойно залепваща.Лесен и сравнително бърз монтаж на баня.Зад стъклата може да се вкара и осветление на места където е възможна ревизия.
    Последно редактирано от faster; 05-03-18, 22:31.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X