Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камион за дърва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Камион за дърва

    Здравейте,колеги от скоро смятам да се занимавам с превоз на дърва, затова искам да се обърна към вас защото разбирате от камиони. Трябва ми самосвал 4x4 да товари над 10 кубика дърва ако имате мнение моля казвай те.

  • #2
    От: Камион за дърва

    Парите не са проблем стига да е здрав и да товари над 10 кубика дърва.Склонен съм да дам до 16 хйляди лева.

    Коментар


    • #3
      От: Камион за дърва

      Мнения,подкрепени с "опит" и аргументи има достатъчно,НО ще трябва малко четене, защото иначе ще се повтаряме като стари плочи при всяка подобна тема. -КОГАТО вземете решение и имате конкретни въпроси,колегите ще се отзоват. Сега ВИ желая успешно четене в съответния раздел!!!

      Коментар


      • #4
        От: Камион за дърва

        Много благодаря.Но аз съм се спрял на щаер 4х4.Колебая се между мадара 4х4 и щтаер 4х4.За това искам да се консултирам с професионалисти,в тази област за дървата.Кой от двата е по-добър. Аз лично съм се возил и на двата но само по асфалт.Така е на мен много ми харесва този щтаер със него откарахме една газка която бе счупена закачихме я за щаера и я закарах ме в дорково.Много хубаво вози и ми харесва.Смятам,че е по-добър избор от шкодата.Все пак си кажете и вие мнението.Може и друга марка да ми препоръчате кажете все пак вие сте майстори.

        Коментар


        • #5
          От: Камион за дърва

          какъв камион да си взема?

          Зил 131 или Прага М2
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • #6
            От: Камион за дърва

            Колеги ето две снимки който се надявам да ви харесат

            Коментар


            • #7
              От: Камион за дърва

              самосвал не е подходящ за дьрва.

              Коментар


              • #8
                От: Камион за дърва

                Извинявам се но тук по моят раяон дървата се карат само от самосвали шкоди

                Коментар


                • #9
                  От: Камион за дърва

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0024JPG.jpg
Прегледи:1
Размер:779.3 КБ
ID:5767792Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0023JPG.jpg
Прегледи:1
Размер:700.6 КБ
ID:5767791Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0022JPG.jpg
Прегледи:1
Размер:920.0 КБ
ID:5767790Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0021JPG.jpg
Прегледи:1
Размер:843.5 КБ
ID:5767789Опровергавам това, че не е подходящ за дърва. Ако не се търси камиона да има кран, е идеален, тъй като съкращава времето за разтоварване. Моя Зил го съм нарпавил самосвал и върши чудесна работа, а и не се оставя на " западните" батковци по проходимост ( по товар, не може да се конрурира защото е сапунерка). Върши мултифункионална работа самосвала, докато бордовия е ограничен. На последните две снимки, това е товар от 15кубика дърва. Поздрави

                  Коментар


                  • #10
                    От: Камион за дърва

                    Много благодаря колега,но аз искам да ви питам дали този щаер на снимката е по подходящ за превоз на дърва ��������������������

                    Коментар


                    • #11
                      От: Камион за дърва

                      Здравейте днес докато разглеждах обяви се натъкнах на тази ифа хората от този форум разбрах,че доста от тях харесват ифата за това ще ви публикувам тази обява дано да ви хареса.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Камион за дърва

                        Колеги моля даваите си мненията на мен ми трябва камион 4х4,които да може да товари над 10 кубика дърва

                        Коментар


                        • #13
                          От: Камион за дърва

                          Щаера е по добрия вариянт има повече сила от мадарата,има как да му сложиш и по дълъг кран (по тежък) и е доста проходим....За обслужване и части е малко скъпичък(от личен опит го казвам) ако те интересува нещо за щаер питай...Поздрави

                          Коментар


                          • #14
                            От: Камион за дърва

                            Много благодаря само да питам този модел щаер знаеш ли колко гори.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Камион за дърва

                              Ако питаш мен Зил - 157 , 131 , а най вече Прага. Остава само да си ги направиш самосвал.
                              Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X