Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати 21 до 26 от 26

Тема: Съвет за покупка на приличен SUV с много критерии, голям избор и разтеглив бюджет :)

Публикации
    10
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: Съвет за покупка на приличен SUV с много критерии, голям избор и разтеглив бюджет

Май тоя Qashqai ще ми дойде малък. Искам багажника да е приличен. Все повече клоня към X5 или ML. Но все пак ако мойе някой да даде мнение за Outlander i Pathfinder.

Публикации
    11
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: Съвет за покупка на приличен SUV с много критерии, голям избор и разтеглив бюджет

Двете коли са в различни класове. Патфайндъра е по-голям, по-проходим, по-удобен, много по-голям багажник, двете места отзад са използваеми, по-голям разход, по-скъп за поддръжка и т.н. Оутлендъра е доста прилична машина, не блести с нищо особено, за сметка на което е много читава кола.
    То мнение трудно може да се даде. Отиваш в някоя автокъща, гледаш отвън, отвътре, караш и си избираш. Бях се навил на оутлендър, но след като го покарах, отпадна като опция.

Място
    София
    Публикации
    7,370
    Блог Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    23

Ако искаш, погледни тази - рядко ще намериш по-голям багажник /или реални 7 места/, моторът е V6 240кс, разходът извънградско 130-140кмч е 10/100. Не ми е създавала никакви проблеми вече почти 50000км... http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=203911
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

Място
    София,Лозен
    Публикации
    6
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране

Нисан Мурано е изключително широк и с голям багажник мотора е еластичен карам такъв 3.5 в6 240 коня и вече втора година само каране

Име:  132.jpg
Прегледи: 231
Размер:  53.5 Кб
    Последно редактиран от CarTest™ ; 06-10-17 в 13:12

Публикации
    10
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на dedo pop Преглед на публикациите
    Двете коли са в различни класове. Патфайндъра е по-голям, по-проходим, по-удобен, много по-голям багажник, двете места отзад са използваеми, по-голям разход, по-скъп за поддръжка и т.н. Оутлендъра е доста прилична машина, не блести с нищо особено, за сметка на което е много читава кола.
    То мнение трудно може да се даде. Отиваш в някоя автокъща, гледаш отвън, отвътре, караш и си избираш. Бях се навил на оутлендър, но след като го покарах, отпадна като опция.
    Ако не е тайна , какво си избра след като отпадна Outlander ? И какво точно те отказа след пробното каране? Конкретния автомобил или модела като цяло? С кой двигател беше?

Публикации
    11
    Точки (при гласуване)
    0

Шурея имаше Оутлендър 2011, 2,2 дизела на мицубиши, автомат. Бял, хубав, запазен, на 65 000 км. Удобен, широк, особено отзад, просторен, приличен багажник. При карането не ми допадна. Шумен, по таблото скърца, пластмасите острели преждевременно. И нещо по управлението, което не мога да определя - просто не слушаше волана. Спирането също. Люлееше се в повече, отколкото мога да понеса. Жената беше с мен, след като слязохме просто с поглед се разбрахме - това не е нашата кола. Както се казва - качваш се и колата ти казва: аз съм, или: търси друга.
    Спрях/ме се на Nissan X-Trail, моделът се води T31, фейслифт, шест степенен най-обикновен автоматик, 2,0 дизел на рено, 150 коня. Най-висок грейд на изпълнение. Семеен избор, не само мой. Това ми е третия нисан, имам много добри познанства и приятелства във форума и клуба на нисан, което най-много определи избора.
    Читава кола, не е голяма, води се среден размер сюв. От прочетеното в нета, гледането на клипове, тестове съм убеден, че има най-читавата 4х4 система в своя клас. Имам го от ноември миналата година, и за да се изкефя напълно зимата беше истинска.
    Минусите - двигателят е слаб, досега средния разход е 8,5. Задните места не са удобни - място за краката е малко. И шумен. Типично нисанска работа - хубава кола, само дето забравили обезшумяването.
    Плюсовете - огромен багажник, при свалянето на задните седалки става спалня.
    И трудно, бавно се намира. Две години го чаках, докато изпадне обява.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Сходни теми

1. бюджет 20К - помагайте със съвет
    От logayn във форум Какъв джип да си купя?
    Отговори: 10
    Последно мнение: 23-04-15, 20:39
  2. Отговори: 27
    Последно мнение: 11-09-13, 12:45
  3. Новата Лада Нива! Колко много прилича на Evogue!
    От Радослав Стефанов във форум Общи приказки
    Отговори: 1
    Последно мнение: 01-07-13, 12:42

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •