Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

    Kia sporatage май може да се намери около тия пари.Има и бавни.

    Коментар


    • #17
      От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

      В мобилето излизат 15 станции с возила. Все има и някое което може да се кара, та било то и Кия Спортидж.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #18
        От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

        Първоначално публикуван от ivo_cool Преглед на мнение
        Джипката ми трябва за вилата за да мога да се качвам с нея до там а и зимата с лека кола е не възможно да се кача с леката кола. Цената може да се коригира малко нагоре но като цяло не ми трябва някакъв лъскав джип.
        Къде е тази вила, да не се окаже, че едно субару с подложки за 300лв. и хубави гуми ще се качва по-успешно от доста Жипки
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #19
          От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

          Лада Нива бе пичуви
          Ефтина, фултайм, бавни, блокаш
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

            Един колега продаде Спортидж дизел за 3 000 лв. Последната година прави една глава, купи една нова и безброй проблеми. Може да се каже, че е сменил всичко по нея, но я намрази. Салона е лошо състояние, има куче. Купи си пак същата, малко по-млада на метан. Дизеловата му скъси живота последната година и чак жал ми стана, преди това я караше 5 години с периодични леки ремонти. Колегата е виладжия и си я кара по чукарите.

            Коментар


            • #21
              От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Лада Нива бе пичуви
              Ефтина, фултайм, бавни, блокаш
              БЕха за 3000 лева хубавите ниви. Сега и те не са .
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #22
                От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                Е ако нивата не става, остава това
                http://www.coys.co.uk/cars/1999-mercedes-300td-g-wagon
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Е ако нивата не става, остава това
                  http://www.coys.co.uk/cars/1999-mercedes-300td-g-wagon
                  Малко е над бюджета.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #24
                    От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Е ако нивата не става, остава това
                    http://www.coys.co.uk/cars/1999-mercedes-300td-g-wagon
                    Става, ама е само с две врати,а се търси 3 или 4вратки.

                    Коментар


                    • #25
                      От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                      За тия пари читаво 4х4 се съмнявам да намериш. Не, че няма...но влизаш в голям риск да е добре маскирана гробница, която постоянно да се чупи.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #26
                        От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                        Мога да ти предложа Кия Спортидж нормална база(не къса, не и дългата) 2,0 128к.с. с ГИ, 1995г., без климатик. В добро техническо състояние, кара се всеки ден. Обслужена преди около 30К км.. Сменено масло и гарнитура на главата преди около 1000км., като съответно и главата е проверена и обслужена.
                        По-сериозните забележки са поизгнили прагове, а веждите са подпухнали, дъното и рамата са добре, с тук там повърхностни дребни ръжди. Мигачите не изключват автоматично(имам друго лостче но няма кой да го смени), нещо взе да похлопва отпред и други дреболии.
                        Като цяло ако не си претенциозен и не мислиш да правиш праговете и веждите (за 3год. веждите почти не са мръднали, а от праговете са паднали около 10-20кв.см. ламарина) имаш за под 100лв. ремонти.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • #27
                          От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                          За 3000лв.,модерен ,икономичен?Може да е почти здрав ,но няма да е нито второто ,нито първото.Здрава стара машина току така никой не продава за такива пари,въпреки че реално са и по-евтини,но такива вече няма.Повечето от нас надали ще станат фенове някога на нещо супер ново и лъскаво ,па и много проходимо!Щото и това е една невъзможна комбинация!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #28
                            От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                            По скоро исках да ме насочите към марка и модел тъй като с джипарите не съм на ти и това би ми било в голяма помощ а колкото до цената сте прави но за съжаление не си направих труда да разгледам цените на подобен тип автомобили (моя голяма грешка) но не и непоправима.

                            Коментар


                            • #29
                              От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                              Ето де, насочил съм те
                              Това дето искаш е от лада нива през диско до г класа. За кое от трите ще ти стигнат парите решаваш сам. Или жената.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #30
                                От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                                Първоначално публикуван от ivo_cool Преглед на мнение
                                По скоро исках да ме насочите към марка и модел тъй като с джипарите не съм на ти и това би ми било в голяма помощ а колкото до цената сте прави но за съжаление не си направих труда да разгледам цените на подобен тип автомобили (моя голяма грешка) но не и непоправима.
                                Откажи се от фултайма, избора ще е по-голям. А ако държиш на него, разгледай и коли 4х4.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X