Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подземни военни бази

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подземни военни бази

    Може да се разгони но за нещо летящо с 800 км/ч примерно е спрял.Вярно ако му е умряла защитата.

    Коментар


    • Подземни военни бази

      Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
      Може да се разгони но за нещо летящо с 800 км/ч примерно е спрял.Вярно ако му е умряла защитата.
      То хубаво лети бързо, ама интересно е автономната му система за прицелване кога се включва и на какво разстояние може да прихване самолетоносач.
      След това - от какви въздействия се влияе?
      И не на последно място, за съвременните противо-ракетни комплекси тази скорост е удобна - не мисля, че ще има и голям разход на ракети, за да я елиминират.
      Апропо, иранските катери и тактиката им ми се виждат много по-опасни при изненадваща атака.

      Забравих - АУГ могат да вдигнат за няколко минути десетки изтребители. Мисля, също да имат шанс срещу Калибрите

      Коментар


      • От: Подземни военни бази

        Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
        Може да се разгони но за нещо летящо с 800 км/ч примерно е спрял.Вярно ако му е умряла защитата.
        Че те пътническите летят малце отгоре.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • От: Подземни военни бази

          Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
          А може и преди на тоя самолет да му махнат системата за дозареждане в полет, което маха стратегическото от него.
          Към времето, когато този самолет става оперативен, договорът, според който не може да се дозарежда в полет, вече е в сила. Т. е. този самолет, никога не е бил с тази възможност (без да съм особено сигурен за съвсем последно време).
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Подземни военни бази

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            (без да съм особено сигурен за съвсем последно време).
            Няма данни в настоящето да тренират с него дозареждане и да му придават някакви стратегически функции, но пък тая цялата история е чудесна за потупване в гърдите и създаване на романтичен мит. Съмнявам се във възможността за превръщането му в някакво друго оръжие, някаква вътрешна конкуренция на ту-160 ли, що ли.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Подземни военни бази

              Те крилатите ракети не са чак толкова трудни за сваляна(трудни са, ама не чак толкова).Проблема е, че са трудни за скиване, защото летят ниско и бързо(обикновено ти влизат под радара) и така както най-блаженно си седиш, изведнъж...кабум.
              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
              Джон Кенеди

              Коментар


              • От: Подземни военни бази

                Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                Проблема е, че са трудни за скиване, защото летят ниско и бързо(обикновено ти влизат под радара) и така както най-блаженно си седиш, изведнъж...кабум.
                Това важи за наземен ("наводен") радар, радар позициониран на едни 10-ина км над повърхността, решава проблема.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Подземни военни бази

                  Ето този корабен радар SMART-L захваща цел тип истребител на растояние 400 км(480 за модернизираната версия ELR) и крилата ракета на 65 км(100 за версията ELR).

                  А на нашите две бъдещи корвети се предвижда да се постави този 3D радар SMART-S mk2 с два режима на работа-до 150 и до 250 км.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SMART-S mk2.jpg
Прегледи:1
Размер:39.6 КБ
ID:5775593

                  Коментар


                  • От: Подземни военни бази

                    Предвижда се и е поставен са две различни понятия ... В нашите си условия.

                    Коментар


                    • От: Подземни военни бази

                      Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                      Те крилатите ракети не са чак толкова трудни за сваляна.Проблема е, че са трудни за скиване, защото летят ниско и бързо(обикновено ти влизат под радара).
                      От калибрите точно поради тази причина нямат(засега) защита Безмер и Граф Игнатиево.

                      Коментар


                      • От: Подземни военни бази

                        Бъдещи корвети ; бъдещи изтребители светло бъдеще се очертава .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Подземни военни бази

                          Колкото пъти видя гръмка реклама за оперативен радар, толкова пъти се сещам за Фолклендската война...
                          Ама що летяли толкова ниско аржентинците на дъртите си аероплани и то срещу свръх-съвременен по него време противник...
                          Дали сме се изкривили толкова, че за всяко 'бъдещо' виждаме голямо крадене?
                          Май не - доказват правотата ни ежедневно...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Подземни военни бази

                            Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                            А на нашите две бъдещи корвети се предвижда да се постави този 3D радар SMART-S mk2 с два режима на работа-до 150 и до 250 км.
                            Последното място на което искам да бъда при военен конфликт е на такъв малък кораб с важен радар, първа цел без алтернатива.
                            Като нужен за отбраната- да нужен е, но радара и на сушата.

                            Нужен е и корвета, но за самочувствие, че имаме могъщо ВМС.

                            Корабите в локва като нашето море(и другите морета) са смешна статична(почти) цел.
                            Друго си е голямата вода- океана, там и противника не може да се доближи незабележимо, защото си далече от брега и те пазят и отгоре и отдолу.

                            Коментар


                            • От: Подземни военни бази

                              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              Колкото пъти видя гръмка реклама за оперативен радар, толкова пъти се сещам за Фолклендската война....
                              Аз пък се сещам за нещо много по-ново - за Сирия от миналата година и резила на една от най-прехвалените ПВО системи, която се очакваше да сваля и марсианци.

                              http://svpressa.ru/war21/article/169994/

                              http://www.politonline.ru/comments/22889925.html

                              http://newsader.com/34657-tomagavki-...-s-400-fiasko/

                              Коментар


                              • От: Подземни военни бази

                                Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                                Аз пък се сещам за нещо много по-ново - за Сирия от миналата година и резила на една от най-прехвалените ПВО системи, която се очакваше да сваля и марсианци.
                                ЗКПЧ-то, хайде баста с латерната!
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X