Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
    Май някъде около 40% от европейците активни шофьори карат с всесезонни гуми. Напоследък и доста инженеринг има в тях.
    А в щатите сигурно пък 60% карат пикапи като евридей семейни коли.
    Първо никога не може да се сравнява САЩ с Европа(култура и начин на живот ) и второ сравнение между всесезонната и зимна или лятна гума също . Лично аз говоря от позицията на личният си опит . Доста дълго време загубих да се мъча да ползвам за абсолютно всяка дейност пикап . Може и начинът ми на живот и потребности да се е променил в този период . Карах цимент, изхвърлях строителни отпадъци , возех доволно количество инструменти и в почивните дни с покривната палатка и семейството ходех по гори и полянки и все пак нищо не се получаваше както трябва . Нито за работа беше всичко както трябва нито с жената и децата се получаваше работата. Всеки е свободен да направи собствената си грешка .
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • #32
      От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      ... А в щатите сигурно пък 60% карат пикапи като евридей семейни коли.
      Май в Щатите доста повече от Европа използват пикапите по предназначение ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #33
        От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Май в Щатите доста повече от Европа използват пикапите по предназначение ...
        Доста повече от Европа, защото са доста повече. А иначе на фона на бройката им май не.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #34
          От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

          Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
          второ сравнение между всесезонната и зимна или лятна гума също . Лично аз говоря от позицията на личният си опит
          Ето и аз от личен опит - карал съм преди време четири сезона само със зимни гуми и проблеми не съм имал, единствено лятото присвирваха, което обаче не е проблем.

          Сега съм решил и карам в момента с всесезонни гуми за проба, до момента никакви оплаквания, за пет месеца 10хил.км пробег. Единственото ми притеснение още когато реших да пробвам, беше дали ще ме държат и вадят зимата на сняг. За това заложих на всесезонна гума разработена на базата на зимна, а не на базата на лятна, която е с по-добро представяне на сухо. Живот и здраве, га се запролети ще доложа как е било. За всеки случай имам готовност да се преобуя със зимни гуми, ако нещо всесезонките не се държат добре в снега.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • #35
            От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
            ... За това заложих на всесезонна гума разработена на базата на зимна, а не на базата на лятна, която е с по-добро представяне на сухо. Живот и здраве, га се запролети ще доложа как е било.
            ...
            За крайният резултат добре, но що не драснеш два реда в някоя подходяща тема от тези за гумите, за избора ти към момента ?
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #36
              От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              За крайният резултат добре, но що не драснеш два реда в някоя подходяща тема от тези за гумите, за избора ти към момента ?
              Прав си не е за тука.
              Ми по темата бих казал така - не в наварата ще дишат сажди от мерцедес, а обратно в мерцедеса ще им мирише на навара.

              За гумите трябва да потърся някоя тема за всесезонки, ма тука не са на почит съм сигурен.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • #37
                От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                Ето и аз от личен опит - карал съм преди време четири сезона само със зимни гуми и проблеми не съм имал, единствено лятото присвирваха, което обаче не е проблем.

                Сега съм решил и карам в момента с всесезонни гуми за проба, до момента никакви оплаквания, за пет месеца 10хил.км пробег. Единственото ми притеснение още когато реших да пробвам, беше дали ще ме държат и вадят зимата на сняг. За това заложих на всесезонна гума разработена на базата на зимна, а не на базата на лятна, която е с по-добро представяне на сухо. Живот и здраве, га се запролети ще доложа как е било. За всеки случай имам готовност да се преобуя със зимни гуми, ако нещо всесезонките не се държат добре в снега.
                Понеже спорът ни за гумите е много встрани от темата ще кажа само че всичко универсално не може да се сравнява с нещо специализирано . И общо практикуващият лекар ще ти спаси живота обаче специалиста има шанс да те излекува . С това за мен темата приключи ........
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • #38
                  От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                  Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                  Понеже спорът ни за гумите е много встрани от темата..
                  Аз само да изясня, че не споря, а съм споделил опита си от ежедневното шофиране. Няма за какво да споря, след като съм наясно, че относно универсалността е и така, и иначе. Вече станаха 20 години всекидневно шофиране, и за тия години с какви ли не гуми. Просто технологиите се развиват, а производителите обръщат внимание на пазара, защото не е малък. А пък аз съм решил да изпробвам докъде се е развила технологията в тази област.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • #39
                    От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    ...
                    За гумите трябва да потърся някоя тема за всесезонки, ма тука не са на почит съм сигурен.
                    Пробвай в темата за АТ гумите, че ми се вижда най-подходящата.

                    ... а за "на почит", не им се впрЕгай, че на 90% от пишещите са им дебели приказките и тънки сметките, но си мислят, че не им личи.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #40
                      От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                      По темата: Мерцедес явно се стремят да заемат всяка една възможна ниша при автомобилостроенето. Дали е на базата на Нисан или на нещо друго, няма никакво значение, но ще продават бройки със сигурност щом е на пазара.

                      Но нека да не се залъгваме, този пикап ще го видим да тегли лодки, да вози мотори и ATV-та или пък ще радва заможни собственици с авангардния си вид. Едва ли ще го видим да работи на мина или в някой тунел, както други пикапи.

                      Що се отнася до партньорството с Рено - ами Рено е сериозна фирма с държавно участие, а какво мислят хората (вкл. и Аз) за колите им няма никакво значение.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Общо взето глупаво преведена рекламна статия, писана за Албиона.
                        Tцъ, не е преведена, писана е. Разговорка да става. Някога Мерцедес беше марка-мечта, имаше лаф около нея.


                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Само че им е интересно как се вади самотна чанта или торби с покупки, които са се полашкали из празния леген и са се оказали най-отпред? .
                        В поза, достойна за снимка.


                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        А в щатите сигурно пък 60% карат пикапи като евридей семейни коли.
                        В Америка всичко е по-каубойско. В Европа стилът е друг.


                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Ми по темата бих казал така - не в наварата ще дишат сажди от мерцедес, а обратно в мерцедеса ще им мирише на навара.
                        Няма, седалките са мерцедески.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                          Първоначално публикуван от noname12 Преглед на мнение
                          По темата: Мерцедес явно се стремят да заемат всяка една възможна ниша при автомобилостроенето.
                          Много поучително е сравнението с ежегодната първоаприлска шега за пикапа на "БМВ". Стремежът на "Мерцедес" да заема нови пазарни ниши говори само за едно - продажбите им в традиционните за марката сегменти яко закъсват. Първо пробваха с W 201, после с несполучливата А-класа (е, поне дадоха тласък на технологиите, та покрай нея от BOSCH измислиха ESP-то), после за "Крайслер" се "жениха", разведоха се, някакви R-ове почнаха да мъчат, сега пикап Х-класа щели с "Рено" да правят...
                          Шеф от BMW оплю пикапа на Mercedes
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #43
                            От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Шеф от BMW
                            В твоя тон - ма тия и коли ли правят
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #44
                              От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              В твоя тон - ма тия и коли ли правят
                              Щом и ти си се излъгАл да си купиш... виж, аз - не
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #45
                                От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                                Ми аз, както обикновено, от опит говоря, а не ЕЖК.

                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X