Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати 41 до 58 от 58

Тема: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

Място
    София/UK
    Публикации
    1,192
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

Цитат Мнение на Джоу (x3mrjoe) Преглед на публикациите
    Общо взето глупаво преведена рекламна статия, писана за Албиона.
    Tцъ, не е преведена, писана е. Разговорка да става. Някога Мерцедес беше марка-мечта, имаше лаф около нея.

Цитат Мнение на Чавдар (V93) Преглед на публикациите
    Само че им е интересно как се вади самотна чанта или торби с покупки, които са се полашкали из празния леген и са се оказали най-отпред? .
    В поза, достойна за снимка.

Цитат Мнение на Самодържец Преглед на публикациите
    А в щатите сигурно пък 60% карат пикапи като евридей семейни коли.
    В Америка всичко е по-каубойско. В Европа стилът е друг.

Ми по темата бих казал така - не в наварата ще дишат сажди от мерцедес, а обратно в мерцедеса ще им мирише на навара.
    Няма, седалките са мерцедески.

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    13,416
    Точки (при гласуване)
    33

По подразбиране От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

Цитат Мнение на noname12 Преглед на публикациите
    По темата: Мерцедес явно се стремят да заемат всяка една възможна ниша при автомобилостроенето.
    Много поучително е сравнението с ежегодната първоаприлска шега за пикапа на "БМВ". Стремежът на "Мерцедес" да заема нови пазарни ниши говори само за едно - продажбите им в традиционните за марката сегменти яко закъсват. Първо пробваха с W 201, после с несполучливата А-класа (е, поне дадоха тласък на технологиите, та покрай нея от BOSCH измислиха ESP-то), после за "Крайслер" се "жениха", разведоха се, някакви R-ове почнаха да мъчат, сега пикап Х-класа щели с "Рено" да правят...
    Шеф от BMW оплю пикапа на Mercedes
    Ситуация с Сочи не выглядит для нашего общества как «позорно повели себя в 2014 и теперь наказаны», а как «успешно грабанули магазин в прошлый раз, а они, гады теперь охрану поставили».

turtey е офлайн Старши участник | СзО || +ПЛ || ДВиП |* МСС *
    Място
    София
    Публикации
    18,444
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    42

Цитат Мнение на Bogoljub Gagic Преглед на публикациите
    Шеф от BMW
    В твоя тон - ма тия и коли ли правят
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ:
    всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    13,416
    Точки (при гласуване)
    33

Цитат Мнение на turtey Преглед на публикациите
    В твоя тон - ма тия и коли ли правят
    Щом и ти си се излъгАл да си купиш... виж, аз - не
    Ситуация с Сочи не выглядит для нашего общества как «позорно повели себя в 2014 и теперь наказаны», а как «успешно грабанули магазин в прошлый раз, а они, гады теперь охрану поставили».

turtey е офлайн Старши участник | СзО || +ПЛ || ДВиП |* МСС *
    Място
    София
    Публикации
    18,444
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    42

Ми аз, както обикновено, от опит говоря, а не ЕЖК.

И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ:
    всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Публикации
    6,866
    Точки (при гласуване)
    15

Мисля си, че пикапа на мерцедес се цели преди всичко в хората с активен начин на живот, занимаващи се със спорт и разни аутдор хобита. Обаче вероятно ще се продава добре и сред земеделци и животновъди, които не е задължително точно с него да прекарват фураж, тор и други такива. Но пък може да си обикалят нивите и стопанствата с такъв и ризка лакоста.
    Соберите девять женщин, но за месяц они одного малыша не родят. Должен пройти определенный природой срок.

Обичам честната борба - трима на един с калашник

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    13,416
    Точки (при гласуване)
    33

Обаче вероятно ще се продава добре и сред земеделци и животновъди, които не е задължително точно с него да прекарват фураж, тор и други такива. Но пък може да си обикалят нивите и стопанствата с такъв и ризка лакоста.
    Цитат Мнение на Hyacinth Bucket, who insists that her surname is pronounced "Bouquet"
    Изискани сандвичи за кравари и овчари...
    Този сериал помните ли го?

Публикации
    1,368
    Точки (при гласуване)
    13

Сутрин да се погрижим за покупките за края на седмицата , на обяд доставка на компресора и инструменти за новият строеж и вечерта с приятели на концерт в града .........................................
    Прикачени картинки Прикачени картинки  
    Последно редактиран от alexalex69 ; 27-09-17 в 15:12
    С ремонт само на здравият тАлевизор , на счупеният пак нЕма да има картина ....
    I work for money, if you want loyalty get a dog. ("Работя за пари, ако искате лоялност - вземете си куче.")

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    13,416
    Точки (при гласуване)
    33

За какво си им писал на тия? Що ги лъжеш хорицата, че се каниш да си купуваш "Х-класа" ?

Публикации
    6,866
    Точки (при гласуване)
    15

Цитат Мнение на Bogoljub Gagic Преглед на публикациите
    За какво си им писал на тия? Що ги лъжеш хорицата, че се каниш да си купуваш "Х-класа" ?
    Аз така лъгах боулер, ама и те любезни
    Соберите девять женщин, но за месяц они одного малыша не родят. Должен пройти определенный природой срок.

Обичам честната борба - трима на един с калашник

Публикации
    1,368
    Точки (при гласуване)
    13

Преди да си купя Транзита , проверявах и за Вито . След като ги чаках два месеца за оферта и не ми отговориха от Форд вече бях на една ръка разстояние . След поръчката на форда започнаха ежемесечно да ме заливат с реклама и да ми пращат различни анкети . Дори и имаха нахалството да ме питат за кога планирам покупката на Витото за което съм питал . Аз понеже съм им малко сърдит че ме отсвириха с офертата не им отговарям и очаквам да видя до кога ще продължават да ми изпращат реклами . То не бяха покани за пробно шофиране и представяния на нови модели .............. Пикап вече имах и му се наситих ........... НООООООО ако имам нужда пак може би ........
    С ремонт само на здравият тАлевизор , на счупеният пак нЕма да има картина ....
    I work for money, if you want loyalty get a dog. ("Работя за пари, ако искате лоялност - вземете си куче.")

Място
    Варна
    Публикации
    1,639
    Точки (при гласуване)
    9

А някой си карат пикапите и така с нископрофилни полусликове:
    Име:  DE124425-3EE9-450E-9A71-E4AD22DCC494.jpeg
Прегледи: 79
Размер:  242.8 Кб
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    13,416
    Точки (при гласуване)
    33

E, това нищо не е. Някой ден ще ти снимам "Хъмъра" и "Ескалейда" (вариант точно "пикап" ЕXT) дето ползват същия подземен гараж като мен. Повече от 5 мм борд на гумите едва ли имат, за сметка на това джантите са от ония "Пич, оправѝ ми колата", дето са с капаци въртящи се в обратна на гумите посока.

Място
    Пловдив
    Публикации
    7,864
    Блог Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    29

Какви са критериите за ползване на този гараж?
    LZ1VEN Ако знаеш къде да прочетеш нещо, значи вече си го чел.
    Mitsubishi Pajero 2800 LWB off-road beast
    Toyota RAV 4.2 2000 LWB - city car
    Driving experience - since 1976

Място
    София
    Публикации
    4,830
    Точки (при гласуване)
    16

Цитат Мнение на Veni1 Преглед на публикациите
    Да караш V8 без газ.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->31"AT

Място
    Враца , преживява до Намюр
    Публикации
    2,191
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на Джоу (x3mrjoe) Преглед на публикациите
    Да караш V8 без газ.
    Двусмислено се изказваш , Нико
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

Място
    София
    Публикации
    4,830
    Точки (при гласуване)
    16

Цитат Мнение на jeko47 Преглед на публикациите
    Двусмислено се изказваш , Нико
    Ич не е !

... и за да сме в темата, много ми се ще да я видя на живо тази Х-класа !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->31"AT

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    13,416
    Точки (при гласуване)
    33

Цитат Мнение на Veni1 Преглед на публикациите
    Никакви - има свободни места. Най-близо е до офиса ми. Абонаментът е от 160 лв./мес. с ДДС надолу, не съм гледал другите тарифи, в зависимост колко далече до изхода паркираш (някакви "зони" са определили). Има и някаква "ВИП-зона", ама и нейната цена не съм я гледал. Това е много по-евтино от "служебен абонамент" за улично паркиране в Столична община, за почасово плащане на "синя или зелена зона" изобщо и дума да не става. Писал съм в заключените теми за "зоните". Ползвам го близо 10 години, веднъж само "актуализираха" цените, миналата година. Иначе си имам "парко-място" в двора, ама съм го дал на служител да го ползва.

Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Сходни теми

1. С какво да запуша връзките на ауспуха.
    От drako_97 във форум Мотоциклети
    Отговори: 6
    Последно мнение: 25-06-15, 11:27
  2. Продавам: Джанти от мерцедес г класа 16 ки
    От MERCEDESA във форум Архив
    Отговори: 0
    Последно мнение: 27-07-14, 21:16
  3. мерцедес а класа
    От meha1971 във форум MERCEDES
    Отговори: 29
    Последно мнение: 19-10-10, 14:35
  4. Какво ще стане ако си пробия ауспуха