Обява

Свий
Няма добавени обяви.

UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Едно интересно клипче с go pro- то. Да отбележа, че беше точно 35* и съм карал като за разходка без да давам газ, че да пазя техниката

    https://m.youtube.com/watch?v=OSiTPWWvTFY&t=150s

    Коментар


    • ikristiqn
      ikristiqn коментира
      Редактиране на коментар
      пасажера не може да се задържи ;-))

  • И защото съм свикнал да има постоянно нещо счупено и бездействието явно ме е притеснило. Понеже отдавна го искам а сега най-накрая имам време и си сътворих предния предпазител
    Прикачени файлове

    Коментар


    • Отдавна исках да му сложа истински светлини и най накрая се наканих. Отделно консумацията е двойно по малка а светят три пъти повече.
      махнах изцяло оригиналните фарове и си направих стойки с регулиране на новите. 2х7w са за сметка на оригиналните 2х60w. Дългия лед е 52w. Направих едно нощно каране и искам да кажа, че съм изумен
      Прикачени файлове

      Коментар


      • След доста отлагане дойде ред и на по-големия радиатор. Искам също да отбележа поредната малоумщина на американското инженерно творение. Вход и изход на оригиналния радиатор са от една страна. И понеже някой ще кажат, че вътре в кутиите има прегради. Проверих, няма.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • Дойде ми и шифтъра от поляците Утре ще си поиграя да го монтирам и изпробвам
          Прикачени файлове

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X