Обява

Свий
Няма добавени обяви.

UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

    Помагал съм ти вече,дай размери на болта.....може и на лично!!!!
    Научих,че колкото и да знаеш,все още има какво ново да научиш!

    Коментар


    • #47
      От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

      Първоначално публикуван от rumen_maiko Преглед на мнение
      Помагал съм ти вече,дай размери на болта.....може и на лично!!!!
      Благодаря отново братле. Поръчах го вече оригиналния и няма смисъл да го правим. Още веднъж благодаря обаче.

      Коментар


      • #48
        От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

        Коментар


        • #49
          От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

          Едни пият и хапват сърми, мен пък на друго ме избива







          Вече съм почти готов. Чакам си всеки момент новата инсталация и ЕКУ то както и регулатора на напрежението. Пеистигнат ли и мога да паля. Докато дойде пък електрониката с която ще го настроя в турбо вариянт ще го покарам атмосверно и хем да го поразработя.
          Последно редактирано от slavianko; 29-12-17, 03:07.

          Коментар


          • #50
            От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

            Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
            Едни пият и хапват сърми, мен пък на друго ме избива

            Вече съм почти готов. Чакам си всеки момент новата инсталация и ЕКУ то както и регулатора на напрежението. Пеистигнат ли и мога да паля. Докато дойде пък електрониката с която ще го настроя в турбо вариянт ще го покарам атмосверно и хем да го поразработя.
            Сега вече с нетърпение чакам графика от дино. Нали това е логичното продължение на този прекрасен проект колега
            Какво налягане ще му пускаш, смятал ли си на колко ще издържат биелите и другите карантии
            Non scholae sed vitae discimus.

            Коментар


            • #51
              От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

              Първоначално публикуван от Преслав Василев - preskata Преглед на мнение
              Сега вече с нетърпение чакам графика от дино. Нали това е логичното продължение на този прекрасен проект колега
              Какво налягане ще му пускаш, смятал ли си на колко ще издържат биелите и другите карантии
              Буталата ги купих ковани баш за налягане и са леко разредени. Отделно с подложката ще разредя още и предполагам степента ще падне под 9. Електрониката ще е пиджибек на Екумастер det3. Не мисля да се вкарвам съвсем във филма със цялостна електроника защото става сложно. Така или иначе тая си е изцяло стендълоун за горивото. Управлява изцяло инжекторите и даже няма да слагам допълнителни а просто ще подбера малко по-големи. Аванса ще си го управлява оригиналното ЕКУ а пиджито само ще прави корекции в някакви граници. Налягането изобщо няма да е високо. Не повече от 0.4- 0.5 бара. Искам всичко да е надеждно и сейфти. Целта е леко да живне а не да гоня някакви постижения. Графиката ще я покажа само живот и здраве да стигна до нея, че вече ми се изчерпа търпението със всичко това чакане и плащане за всяка една част от щатите. Ако изкарам 100 тина кс ще е супер доволно за 450 те килограма
              Последно редактирано от slavianko; 31-12-17, 00:07.

              Коментар


              • #52
                От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                Такава борба за едни 100кс , да си беше вземал един голф за два и педесе ,да го поорежеш малко и готово
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • #53
                  От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                  Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                  Такава борба за едни 100кс , да си беше вземал един голф за два и педесе ,да го поорежеш малко и готово
                  Мислил съм си го но не е така лесно. Другото което ме спря е че вече ми е писнало от рязанки и преправяния.
                  В интерес на истината тоя проект ми надхвърли 20 000лв но кефа цена няма
                  Последно редактирано от slavianko; 04-01-18, 21:58.

                  Коментар


                  • #54
                    От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                    Имах известни драми и не ми беше до писане но вече го преживях и ще споделя с вас.
                    Та на кратко нещата стоят така:
                    Машината е изцяло 2014г и аз я купих без двигател и се сдобих с такъв след това. Оказва се обаче че съм купил двигател от 2009г. Конструктивно са едни и същи със една "незначителна" разлика. След 2009г имат датчик и на разпределелителния вал а преди тая година нямат. Шах и мат. Мислих няколко дена и реших, че най-ефтино ще е да си поръчам ЕКУ и инсталация от УТВ до 2009г. Поръчах ги и се бръкнах още 900лв. Но проблема не свършва с това. Буксите на Реле регулатора и те не са същите и поръчах и него. Дросела ми и той е по-нов и е с ел управление за празния ход а новата /стара/ инсталация няма. С две думи филма е пълен но вече съм го решил. Реле регулатора го чакам всеки момент а празния ход ще го наглася с едно газаджийско кранче.
                    Ето и една снимка от днес. Вече със нагласена инсталация и със сложен протектор и на корема

                    Последно редактирано от slavianko; 19-01-18, 23:26.

                    Коментар


                    • #55
                      От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                      Друго си е като човек си го прави с мерак Браво, скоро ще му се насладиш

                      Коментар


                      • #56
                        От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                        Ей,как ми кара такова нещо.
                        Honda CRF 250 X
                        Touareg 3.0 TDI

                        Коментар


                        • #57
                          От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                          Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                          Друго си е като човек си го прави с мерак Браво, скоро ще му се насладиш
                          Петък уж ще пристигне реле-регулатора и се надявам да запаля

                          Коментар


                          • #58
                            От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                            Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                            Ей,как ми кара такова нещо.
                            Колега а ако знаеш на мен как ми се кара .....

                            Коментар


                            • #59
                              От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                              Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                              Колега а ако знаеш на мен как ми се кара .....
                              Зимата е онзи период, когато не става за каране (мотокрос). Харесва ми само заради свободното време, което ми позволява да отделя време на машинката
                              Non scholae sed vitae discimus.

                              Коментар


                              • #60
                                От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                                От реле регулатора колко кабела излизат и какви цветове са?
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X