Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Музика на Джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Музика на Джип

    какъв чейнджър (имам в предвид марки) може да се монтира на оригиналния касетофон на чероки(моя е с 6 линии за дискове)и ако някой има за продан оригинален чейнджър моля. . . Оригинално малко кофти са го направили с това стерео с габарити извън стандарта,няма как да се смени с нормално(голяма дупка остава)

  • #2
    До: Музика на Джип

    Първоначално публикуван от gravidis Преглед на мнение
    какъв чейнджър (имам в предвид марки) може да се монтира на оригиналния касетофон на чероки(моя е с 6 линии за дискове)и ако някой има за продан оригинален чейнджър моля. . . Оригинално малко кофти са го направили с това стерео с габарити извън стандарта,няма как да се смени с нормално(голяма дупка остава)
    Поръчваш си от E-bay преходник от 1.5 дина на 1 дин и си готов - слагаш каквото си искаш. Иначе чейнджъра е като музиката - Инфинити Голд, едва ли ще намериш такъв че и доста стар модел. Иначе преходника струва нещо към 18 долара мисля.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: Музика на Джип

      не знам,парво ще потърся чейнджър,готино си е като и копчетата на касетофона светят със същия цвят като всичко останало

      Коментар


      • #4
        До: Музика на Джип

        Знам. Ама и музики има такива подходящи. Не забравяй, не си ти първия който минаваш по тоя път, хората са ги минали вече тези препъникамъци.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          До: Музика на Джип

          Преходника от e-bay.com с доставка до БГ- 20 долара.
          Разумна МР3-ка 200-300 лв. и имаш срахотен саунд с фабричното Инфинити Голд. , направо бях изумен.

          Коментар


          • #6
            До: Музика на Джип

            май ще е касета с кабел и мп3 плеър

            Коментар


            • #7
              До: Музика на Джип

              Първоначално публикуван от gravidis Преглед на мнение
              май ще е касета с кабел и мп3 плеър
              Направо FM трасвертерче и го ловиш през радиото.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                До: Музика на Джип

                Даже не е нужно да поръчва - имам налично! Дима, забравил си.

                Коментар


                • #9
                  До: Музика на Джип

                  Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                  Даже не е нужно да поръчва - имам налично! Дима, забравил си.
                  Не съм. Ама ти нали каза че си го сложил на Джипа... или пак нещо не съм разбрал...
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Музика на Джип

                    много не ми стана ясно какво е това FM трасвртерче и каква работа върши

                    Коментар


                    • #11
                      До: Музика на Джип

                      В Технополис,го взех за 52 лв. Има входове за флашка,карта и кабел,кабела е в комплекта.Взех си флашка 4 гигабайта и си качих музика и сега си слушам каквото искам,няма дискове,няма касети.Включва се в запалката и излъчва на честота на радиоприемника ти в автомобила.Просто го настройваш.Мисля,че има трансмитер и с 1 гигабайт вградена памет ,но са по-скъпи около 70 лв.Ако ползваш запалката за друго ,продават преходници с два изхода.
                      На Гугъла напиши FM трансмитер и ще ти излязат доста предложения.
                      Успех.
                      Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                      "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                      "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                      Коментар


                      • #12
                        До: Музика на Джип

                        Ако ще го купуваш виж темата:
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=18430

                        Може да ти е полезна...
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X