Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Седемместен миниван 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Седемместен миниван 4х4?

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Споменатият по-горе Еспас посмъртно не може да ръждяса така.
    Това важи ли и за тези 2006-а - 2007-а?
    Чух, че старите еспаси се правели във военни заводи, а новите? Те струват ли?

    Коментар


    • #62
      От: Седемместен миниван 4х4?

      Говорих надълго с относително доверен вносител на употребявани коли.
      Внасял от Австрия и Германия преди, а от години вече - основно от Италия.

      Каза следното накратко: 4х4 от Италия рядко изпада. 4х4 се кара там, където има нужда, а там хвърлят агресивна луга, обикновено.

      Френските, дочувам, не гниели. (От вояджър се отказах.) Ама 4х4?

      Коментар


      • #63
        От: Седемместен миниван 4х4?

        Първоначално публикуван от sarnela Преглед на мнение
        Това важи ли и за тези 2006-а - 2007-а?
        Чух, че старите еспаси се правели във военни заводи, а новите? Те струват ли?
        Еспас след 2000 година някъде е следващи версии с принципно различна конструкция и няма 4х4 така че не ти е интересен. Иначе не, не ръждясват, включително и най-новите.

        Коментар


        • #64
          От: Седемместен миниван 4х4?

          Еспасите след 96 та нямат 4x4 ( за съжаление ) ..... последния е Куадра ... Еспас II Куадра и е идеален за всичко, но за времето си!
          Аз имам "тройка " моята е австрийски внос и има много ръжда, не по купето понеже е стъкломат, ама полуосите - ела да видиш... стъргал съм и съм третирал с препарати до нема и къде.

          И още нещо: Еспас от желаните години е IV, освен че няма двойно е и слабо проходим, тежък и нисък... е има хора за които няма пречки да минат от където са решили и го правят, но не е направен за това Еспаса...
          Като махнем фактора "офроуд" всичко друго е ОК, кара се леко като играчка. Удобен за градско и извънградско ...

          И ако е Гранд има много място за багаж....
          Последно редактирано от Pancho77; 05-10-17, 22:26. Причина: допълнение

          Коментар


          • #65
            От: Седемместен миниван 4х4?

            Благодаря ви за отговорите, вярвам, че темата ще е полезна и за други.
            Ние се отказахме от 4х4, тъй като отговарящ на критериите ни такъв, няма - 7 пълноценни места, да не гори като змей, да не идва от място, където хвърлят луга и колите ръждясват бързо, да не е над 11-12 години, да е до 10 пари.

            Спряхме се на Ситроен С8 от приятел - историята на колата е кристално ясна, на истински 180 000 км, 2006-а, 2000 см3 HDI. За 6000 лв. с българска регистрация. Чухме добри отзиви за двигателя, пробвахме колата - не дава да я настъпиш, подскача сякаш е 800, а не 1800 кг. Много е запазена, седалките се въртят. Недостатъци: хлабави пластмаси, липсват духалки за третия ред, ръчни прозорци на втория ред, рейлингът липсва. Сега ще я водим да я видят и отдолу и ако всичко е наред - плащаме.

            А AWD ще търсим занапред, като си харесаме село и се изнесем от София.
            Последно редактирано от sarnela; 06-10-17, 11:33.

            Коментар


            • #66
              От: Седемместен миниван 4х4?

              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
              Има Кади с трети ред седалки, които не са ''символични''. има удължена версия, на която багажника е поносим.
              Само дето не са по 10 000лв За мултиван и и Виано 4х4 също не стигат 10 000 ЕВРО...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #67
                От: Седемместен миниван 4х4?

                Здравейте от мен, темата ми е интересна, гледам от доста време за нещо подобно на Еспейса(III 2.0 16V 140к.с. '99г.) ми, но малко по-проходимо 4x4.
                Някой има ли, лична информация за Хюндай H1, освен това се интересувам от Suzuki XL7? За сузукито не намирам информация освен, че са предимно за американския пазар, има ги доста и в Англия(но десен волан ) трудно ли се обръщат?

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X