Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

    Първоначално публикуван от sardaesox Преглед на мнение
    Ами не, във регистрациония талон на колата не пише мощност.
    А тогава как разбра, че е 110kW ?

    Какъв е автомобила и с какви документи го регистрираш ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

      Ами автомобила е Honda crv II 2003, обем на двигателя 2.0 литра. По Autodata, и не само е 110 kW. Модела на двигателя е K20A4.

      Коментар


      • #18
        От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

        Ходих до КАТ отново и служителката от заявленията ми каза, че понеже в талона не пише мощност на канала щели по номера на двигателя да коригират. Колата е Honda cr-v se sport 2.0 ivtec.

        Коментар


        • #19
          От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

          Като си получаваш документите за регистрация се подписваш че си съгласен с това което пише и си ги получил. На практика. подписваш се. взимаш документите и следващия че има опашка.

          Коментар


          • #20
            От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

            Не съм разписвал нищо. Естествено, че трябва да се чете на момента, опашките са огромни, всички са изнервени и е нормално да се се пропусне нещо.

            Коментар


            • #21
              От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

              Във Варна на канала коригират, но трябва да си кажеш. Хубаво е да имаш и някакво доказателство. Ако те те пратят да им занесеш, ще ти струва пари и време, ако им занесеш разпечатка от достоверен източник, минава и така.

              Коментар


              • #22
                От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

                Ами, няма какво да доказвам - просто няма двигател на Honda cr-v II със такава мощност. Номера на двигателя си има означения, щампован е на блока. От това доказателство, какво повече...

                Коментар


                • #23
                  От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

                  Първоначално публикуван от sardaesox Преглед на мнение
                  Ходих до КАТ отново и служителката от заявленията ми каза, че понеже в талона не пише мощност на канала щели по номера на двигателя да коригират. Колата е Honda cr-v se sport 2.0 ivtec.
                  Имаме член на форума , който ги прави регистрациите на "голямата опашка"(в Големиа център по автомобилни регистрации ).
                  Всичкото платежни е едно и също.Що не се обръщате към него , ми после се жалвате?Трябва ли да обяснявам , че умее да сметне 110Kw умножено по 1.36 , за да се получи в Кс ( Ph).
                  А , нема такова животно , внос от ЕС без да е написано в негов документ , колко му е мощен моторът.Било в свидетелството за регистрация , било в сертификата за одобрение на територията.
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

                    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                    Във Варна на канала коригират, но трябва да си кажеш. ....
                    Има и обратни случаи : коригират при все че ти си мълчиш
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

                      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                      Имаме член на форума , който ги прави регистрациите на "голямата опашка"(в Големиа център по автомобилни регистрации ).
                      Всичкото платежни е едно и също.Що не се обръщате към него , ми после се жалвате?Трябва ли да обяснявам , че умее да сметне 110Kw умножено по 1.36 , за да се получи в Кс ( Ph).
                      А , нема такова животно , внос от ЕС без да е написано в негов документ , колко му е мощен моторът.Било в свидетелството за регистрация , било в сертификата за одобрение на територията.
                      Жеко, явно не си виждал достатъчно регистрационни талони. Има и такива, в които не е записана мощността на двигателя. Записан е кода му обаче. Той е уникален и по него може да се идентифицира всичко.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

                        Не знам колко годишен си , но от около трийсетина години ги знам тези (с повече подробности от теб) работи.
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

                          Кажи с какви документи регистрира(ш) колата ?
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #28
                            От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

                            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                            Не знам колко годишен си , но от около трийсетина години ги знам тези (с повече подробности от теб) работи.[emoji2]
                            Моите уважения, и най - добронамерено го повтарям - има регистрационни талони БЕЗ вписана мощност на двигателя.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Кажи с какви документи регистрира(ш) колата ?
                              Колата е с английски талон, както писах -там в графата на всички техни талони срещу engine max power стои празно място и е написан кода на двигателя, по който се идентифицира същия. Във V5C - английския талон има друга секция, в която ако са правени модификации по колата се попълва. При мен е празна, естествено. Колата е моя и си я докарах на ход оттам. Поздрави!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Регистрация в КАТ и мощност на двигателя.

                                Отваряш им ей тоя линк на телефона и ако мине...- https://en.m.wikipedia.org/wiki/Honda_K_engine
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X