Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Benelli Supernova - мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Benelli Supernova - мнения

    Аз лично предпочитам пистолетната ръкохватка. Така и не можах да свикна с ръкохватка и приклад тип карабински...
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #32
      От: Benelli Supernova - мнения

      В някои случаи по-лесно се носи,а на лов не виждам как ще ти се наложи да стреляш 100-200 пьти,че и умората да си каже думата,повечето време ще я разнасяш само.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #33
        От: Benelli Supernova - мнения

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        Като те е страх от мечка (или побеснела свиня) не ходиш в гората! Иначе оправдания лесно си намираме...
        Не става въпрос за страх,а за стратегия!Не ми казвай колко си смел пред диво животно с празно или засекло пушкало и нямаш други варианти,но това е друга тема.Колегата пита за избор и мисля че този който е направил е повече от добър,а и други мислят така.Та си е въпрос на лично решение.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #34
          От: Benelli Supernova - мнения

          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
          Не става въпрос за страх,а за стратегия!Не ми казвай колко си смел пред диво животно с празно или засекло пушкало и нямаш други варианти,но това е друга тема.Колегата пита за избор и мисля че този който е направил е повече от добър,а и други мислят така.Та си е въпрос на лично решение.
          Ти може да си филостваш на тема смелост/страх, бесни свине, засекли пушки и т.нт, колкото си искаш. Факт е, че ловът на дива свиня със съчми е забранен!
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #35
            От: Benelli Supernova - мнения

            Забранен е и нощния лов ,па я глей в новините кои го практикуват!До тук с бягането от темата на колегата и казвам пассс и две яки пики!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #36
              От: Benelli Supernova - мнения

              Коментар


              • #37
                От: Benelli Supernova - мнения

                Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение
                А пък аз си мислех, че който KSG било капризно към муниции. Това, ако ми върти такива номера, най-много да го влача зад колата обратно до нас.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #38
                  От: Benelli Supernova - мнения

                  Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение
                  И? Кава полезност носи това клипче? Нали не искаш да кажеш, че Benelli Nova не е пушка?
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #39
                    От: Benelli Supernova - мнения

                    Нищо не казвам, само си вадя изводи. От 20 г. съм с друга марка, и за миг не съжалявам за избора си.
                    https://www.youtube.com/watch?v=-noz2bzRt5g

                    Коментар


                    • #40
                      От: Benelli Supernova - мнения

                      Аз се чудя, как може някой да вярва на такива тролове, като тези от клиповете!? Хора правещи антиреклама и търсещи публика, щото нямат друга работа май.
                      Чудя се защо въобще я произвеждат:
                      Последно редактирано от mutragen; 14-10-17, 19:42. Причина: Допълване
                      HONDA NC700X '13
                      HONDA Wave 110i '13

                      Коментар


                      • #41
                        От: Benelli Supernova - мнения

                        Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение
                        Нищо не казвам, само си вадя изводи. От 20 г. съм с друга марка, и за миг не съжалявам за избора си.
                        https://www.youtube.com/watch?v=-noz2bzRt5g
                        Ма ти сериозно ли си мислиш, че Бенели не могат да правт гладкоцевно?!?

                        П.п. КОя е па тая толко апокрифна марка? И впрочем стрелял ли си с Бенели?

                        Първоначално публикуван от mutragen Преглед на мнение
                        Аз се чудя, как може някой да вярва на такива тролове, като тези от клиповете!? Хора правещи антиреклама и търсещи публика, щото нямат друга работа май.
                        Чудя се защо въобще я произвеждат:
                        Колега, нема какво да се замеряте с клипчета - пушката си е читава и не очаквам да имаш каквито и да е проблеми!
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • #42
                          От: Benelli Supernova - мнения

                          E на Том Кнапп ли да вярвам, дето сега сигурно твърди, че CZ е най-доброто.
                          Лично в зимни условия-15гр. съм доказвал, как бенели М2 супер 90 мисля беше, не презарежда винаги с патрони с малък грамаж, докато браунинга ми си ги хапваше с лекота, и това стана, след като на колегата не му беше гръмнал патрон на пусията. След няколкократни опита отново, го даде на мен да пробвам, ясно какво стана.
                          Бях се насочил точно към nova за поредната ми придобивка, но се оказа, че не е това за което се рекламира.
                          bushiDO, близо 30 години обикалям горите, оръжията които съм притежавал и продал сигурно са повече от годините ти. След като с годините помъдрях на тема ловно оръжие, единствененото полуавтоматично което си запазих е браунинга, модел който не се произвежда вече. Другото е двуцевки и една карабина.
                          Ето ви нещо за последно. А на този са му дали сигурно нава ижовка за да направи антиреклама.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Benelli Supernova - мнения

                            Според хората около мене, Бенели става, и то много. Щом ти харесва, взимай!
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #44
                              От: Benelli Supernova - мнения

                              Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение
                              E на Том Кнапп ли да вярвам, дето сега сигурно твърди, че CZ е най-доброто.
                              Лично в зимни условия-15гр. съм доказвал, как бенели М2 супер 90 мисля беше, не презарежда винаги с патрони с малък грамаж, докато браунинга ми си ги хапваше с лекота, и това стана, след като на колегата не му беше гръмнал патрон на пусията. След няколкократни опита отново, го даде на мен да пробвам, ясно какво стана.
                              Бях се насочил точно към nova за поредната ми придобивка, но се оказа, че не е това за което се рекламира.
                              bushiDO, близо 30 години обикалям горите, оръжията които съм притежавал и продал сигурно са повече от годините ти. След като с годините помъдрях на тема ловно оръжие, единствененото полуавтоматично което си запазих е браунинга, модел който не се произвежда вече. Другото е двуцевки и една карабина.
                              Ето ви нещо за последно. А на този са му дали сигурно нава ижовка за да направи антиреклама.
                              И в нашата дружинка има туристи, които обикалят от бая години горите, но общо всичките, за всичкит тия години, имат по-малко патрони изстреляни от мен. Та нека да не си говориме с тоя менторски тон!

                              П.п. какво си купи вместо Nova?
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • #45
                                От: Benelli Supernova - мнения

                                Нищо не взех. Не само това, но и разпродадох почти всичко, защото наследника заяви твърдо, че риболовец може и да стане, но ловец никога.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X