Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Да.

    На Андроид трябва да е записан GPX файл някъде по клудовете или в downloads и го отваряш от там и се импортва.

    В iOS си го изпращаш на мейла или от някаква друга програма като кликнеш на GPX файла и те пита къде да го отвори и избираш WildMaps и траковете и точките се появяват в програмата.

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      Купих преди малко пълния пакет за iOS, върви съвсем прилично на iPhone 6+, но... има един ограничителен знак 40 км/ч който по някое време се появи докато си цъках картата в стаята и седи залепен оттогава, невъзможен за махане. Други пътни знаци чат-пат се появяват и изчезват без нищо да може да се направи с тях. Откъде се изключва това и какво въобще е? Не намерих нищо по въпроса, но забелязах на един от скриншотовете по-горе същия знак за 40 км.ч ограничение. Единствената логика която виждам е това да е ограничението на скоростта на мястото на което се намирам, но ако е така, то като се скролне картата ръчно и се разглежда друг район това трябва да изчезва.
      Последно редактирано от geko; 10-04-18, 18:11.

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Здравейте,
        Благодаря за отделеното време да ни обърнете внимание на проблема.

        Това е ограничение на скоростта и в новата версия на WildMaps ще изчезва, когато се размести картата.

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          Да.

          На Андроид трябва да е записан GPX файл някъде по клудовете или в downloads и го отваряш от там и се импортва.

          В iOS си го изпращаш на мейла или от някаква друга програма като кликнеш на GPX файла и те пита къде да го отвори и избираш WildMaps и траковете и точките се появяват в програмата.
          Мерси, беше ме ударило нетърпението и минах си купих поредният гармин, после и още една ОФРМ към него, с което отложих включването ми към андроид-зависимите
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Здравейте,

            Вече има подобно ръководство за употреба на WildMaps на адрес:

            https://wildmaps.karta.bg/

            Поздрави!

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              След последните 2 актуализации приложението работи добре при мен не бъгва. След последната и на картата вече улиците за които спорехме почна да ги показва. За сега вече съм доволен от работата на приложението. Не съм пробвал следата наскоро да видя дали проблема там е изчезнал. Вече го ползвам няколко пъти и ми върши работа най накрая .

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Здравейте,
                Днес ми трябваше маршрут от Пещера, през пещера Снежанка - Нова Махала, от там Фотиново и Равногор. По асфалт е само Нова Махала - Фотиново. Направих си един рут от Пещера до Равногор и рекох да го кача в Андроида и с ОФРМ да тръгна да водя. Да, но греда. Приложението Wild Map заспива и не може да отвори рута направен на Мапсурс. Има ли нещо, което не правя правилно? Версията на ОФРМ в Мапсурса е от 2014г.
                LZ1AIV

                Коментар


                • От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Могат да се импортират тракове, но маршрути не може засега. Не трябва да заспива а просто да ги игнорира, но явно се бъгва нещо, съжалявам.

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Здравейте!

                    Започнах да правя видео ръководства за да мога да покажа пълната функционалност на WildMaps.

                    Ето и първите две видеа. Надявам се да са ви полезни!



                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Получих(ме) два ъпдейта в сравнително кратък период. След вторият ъпдейт картата работи чудесно и даже се появи качения по рано маршрут, за който говоря по горе. Благодаря.
                      LZ1AIV

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Здравейте вчера си свалих версията за IOS и си платих пълния пакет.Инсталира се нормално но не навигира. ... даваш му навигирай и нищо...

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Да ти е крашвало докато сваля картите ?При мен се получава така и преинсталирам наново и се оправя.

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Здравейте, сега се обнови нещо и спря да работи навигацията. Натискаш "Навигирай" и спира приложението. Какво да направя?

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Накарай ги да ти върнат парите или просто пий една студена вода ....... Мразя да хейтя, особенно хора които се занимават с производство в нашата мила татковина (от личен опит знам колко е трудно това), но напоследък толкова бъгаво приложение не бях ползвал, зарежи малоумния интерфейс (въпрос на вкус)..... някак се справям, зарежи неточноста на картите (офроуд карта да е точна и актуална е мисия невъзможна), зарежи, че няма тестов период (то ако има може и да нямат продажби) абе зарежи всичко това, има една камара безплатни навигации дето работят без забележки, ама това приложение крашва когато си поиска, ако му дадеш да те навигира за 2 км извън пътя изчислява по 2 минути. Понякога отказва да се стартира изобщо, един, два три пъти не реагира, еле понякога тръгва от втория път ...... Ползвам го с доста наточен андроид телефон ама като пусна WildMaps имам чувството, че съм с Нокия с фенерче. Отделно самото мащабиране на картата е някакъв адски кошмар, искам да дигна региона и да се огледам насам натам, то пътищата изчезват, налага се за по-големи площи да скролвам като луд и това се проточва ужасно много време, ами то аз имам един Орегон 300, той работи по-бързо и незвисимо, че не разполага с мултитъч се справям по-бързо. Ако продължа да го ползвам сигурно ще открия и още дефекти ама честно хич не ми се занимава. Като прочетох, че има такъв софтуер за Андроид и IOS така се изкефих, че веднага го инсталирах и купих офроуд картата, после дойде и голямото разочарование. Не ми е за едните 40 лв. просто силно се надявах да има за мобилните платформи нещо читаво, жалко наистина.
                              Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Алекс, какво е устройството, което ползваш, за да тестваме и да видим какъв е проблемът? Димитри, прегледай си настройките за навигация - какви са зададените ти параметри?
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X