Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Опитвам се да инсталирам приложението на две други устройства , дава ми несъвместимост със устройствата . И двете са версия 4.4 и покриват изискването за минимална версия 4.0 , къде да търся проблема ?
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Опитвам се да инсталирам приложението на две други устройства , дава ми несъвместимост със устройствата . И двете са версия 4.4 и покриват изискването за минимална версия 4.0 , къде да търся проблема ?
      Поддържат ли OpenGL версия 3?

      Ако да, кажи моляте модела на устройствата да проуча нещата.

      Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
      Дали вече има решение за проблемите посочени в постове 163, 176 и 240?
      Градския транспорт ще го пуснем като оправим другите проблеми, в момента не се работи по него.

      Що се отнася до бъговете, пуснахме една версия ако не и две, аз гледам тестовите версии и не съм сигурен. Иначе при мен всичко свързано с ТПИ-тата е оправено с изключение на проблема от пост 253, който изчаквам отговор от колегата.
      Последно редактирано от sabin; 13-10-17, 19:49.

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Ако, правилно съм разбрал, си купувам приложението и ставам бета тестер. Досега, когато са ме ползвали за такъв, са го правили безплатно. Искам да си го купя, ама като гледам, точно това, което ми трябва, или не работи, или работи с бъгове. Така, че засега ще изчакам да се оправят нещата и тогава ще го пробвам.
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          Поддържат ли OpenGL версия 3?

          Ако да, кажи моляте модела на устройствата да проуча нещата.
          Asus TF700
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            Поддържат ли OpenGL версия 3?

            Ако да, кажи моляте модела на устройствата да проуча нещата.




            Градския транспорт ще го пуснем като оправим другите проблеми, в момента не се работи по него.

            Що се отнася до бъговете, пуснахме една версия ако не и две, аз гледам тестовите версии и не съм сигурен. Иначе при мен всичко свързано с ТПИ-тата е оправено с изключение на проблема от пост 253, който изчаквам отговор от колегата.
            Нищо от това, което не работеше не е оправено за съжаление. Постове 163, 176 и 240.

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
              Ако, правилно съм разбрал, си купувам приложението и ставам бета тестер. Досега, когато са ме ползвали за такъв, са го правили безплатно. Искам да си го купя, ама като гледам, точно това, което ми трябва, или не работи, или работи с бъгове. Така, че засега ще изчакам да се оправят нещата и тогава ще го пробвам.
              Кой софтуер е без бъгове, че ми стана интересно?

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                На мен лично ми върнаха заплатената сума за тракер на Sygic от Google Play, защото спря да работи както трябва /След около половин година перфектна работа имаше ъпдейти за сигурността на Ios и тогава започнаха проблемите/ Разбира се опитаха се да направят всичко възможно, но пък не ми споменаха за загубеното им време!
                Последно редактирано от kekek; 15-10-17, 09:00.
                VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

                Коментар


                • От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Повечето софтуери за телефони така правят. Дори и да не искат да ти върнат парите, има методи да си ги вземеш през Google и Apple. Загубеното време си е винаги за нас, потребителите. Писал съм и по-горе, ако някой иска да му върнем парите защото WildMaps не е това което е очаквал няма никакъв проблем, само ми трябва номера на транзакцията, които трябва да сте получили при покупката.

                  Иначе по темата, всеки ден излиза нова бета версия на софтуера, която тествам дали качествено са отстранени проблемите и дали няма създадени други проблеми в процеса на отстраняване. На седмица-две пускаме нова версия с поправките. Това е процес, през който трябва да се мине, няма друг начин. Съжалявам за неудобството и оценявам това, че част от вас си купиха софтуера. Надявам се да не сте очаквали да работи перфектно още от пускането, защото това няма как да стане. Дори най-големите и мощни фирми не са в състояние да го постигнат това.

                  Благодарни сме когато си направите труда да споделите с нас проблем, които имате, след което отговорно го добавяме в списъка ни с проблеми, слагайки му категория на важност. За да е ясно какво сме поправили на всяка нова версия, ще си направя труда да ги пиша нещата тук. Това е за сега. Така мисля, че спестим време в обсъждане какво е проправено и какво не. Благодаря.

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Кой софтуер е без бъгове, че ми стана интересно?
                    Инсталирах приложението на мобилен телефон и мултимедия в една джипка. И двете устройства са с много памет, многоядрени процесори и т.н. И двете устройства са с приложения за офлайн навигации + тези на гугъл, който работят безпроблемно. Значи може да се предполага че хардуера е добре. Вашето приложение забива нееднократно. И още нещо дразнещо: когато е избрана опция за ориентация посока нагоре, това не е случва а след стартиране това трябва да се прави ръчно и картата винаги е в най големия мащаб. Помислете за малко и за графиката и дизайна. Бутоните доста се сливат с фона. Има и още но като начало да решим това ...
                    Нека хората ангажирани с приложението не забравят офроуд обществото наистина им гласува доверие и това общество ще е основния потребител на това приложение!
                    Всички искаме това приложение да го има, аз също и за това се отказвам от връщане на парите с цел, поне малко да се помогне и то да заработи безпроблемно.
                    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Поздравления за реализирането на отколешната ми болка - подробна карта като ОФРМ да се появи върху актуални дивайси, а не само върху архаичния хардуер на Гармин! Евала!

                      Въпрос относно iOS - разбрах, че ще изчакате да изчистите Андроид версията. Но все пак - имате ли планове за iPad-specific апп? Или ще бъде само за iPhone (и разпънат върху големия дисплей на айпада)?

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от mioiox Преглед на мнение
                        Поздравления за реализирането на отколешната ми болка - подробна карта като ОФРМ да се появи върху актуални дивайси, а не само върху архаичния хардуер на Гармин! Евала!

                        Въпрос относно iOS - разбрах, че ще изчакате да изчистите Андроид версията. Но все пак - имате ли планове за iPad-specific апп? Или ще бъде само за iPhone (и разпънат върху големия дисплей на айпада)?
                        iOS приложение е за iPAD и iPhone. Епъл за разлика от Гугъл, гледат и тестват всяко приложение и до сега имаме два отказа с оказания какво трябва да променим. Те са много стриктни към много параметри на приложението. Иначе е готово и скоро може и да се появи ако го одобрят.

                        Първоначално публикуван от Веселин Русев - Vesur
                        Това приложение бе чакано с години от повечето активни участници тук Надявам се да се развие пълноценно, предвид липсата на гарминските ограничения.

                        Въпрос: Импорт на следа - стандартен gpx файл - гърми. "Грешка при импортирането". Андроид 7,0, файла е в ГДрайв, заедно с много други, които Орукс отваря без проблем.
                        Може ли да ни изпратите примерен gpx файл с който гърми?

                        Благодаря!

                        Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                        Инсталирах приложението на мобилен телефон и мултимедия в една джипка. И двете устройства са с много памет, многоядрени процесори и т.н. И двете устройства са с приложения за офлайн навигации + тези на гугъл, който работят безпроблемно. Значи може да се предполага че хардуера е добре. Вашето приложение забива нееднократно. И още нещо дразнещо: когато е избрана опция за ориентация посока нагоре, това не е случва а след стартиране това трябва да се прави ръчно и картата винаги е в най големия мащаб. Помислете за малко и за графиката и дизайна. Бутоните доста се сливат с фона. Има и още но като начало да решим това ...
                        Нека хората ангажирани с приложението не забравят офроуд обществото наистина им гласува доверие и това общество ще е основния потребител на това приложение!
                        Всички искаме това приложение да го има, аз също и за това се отказвам от връщане на парите с цел, поне малко да се помогне и то да заработи безпроблемно.
                        Благодаря!

                        Има няколко досадни бъга, които се проявяват рядко и не можем да ги хванем. Ако може да се възпроизведе всеки път един проблем се хваща лесно. Това с сверяването на картата и аз го забелязах вчера, ще го оправим. По зумирането на картата също има много работа плюс това да се направи автоматична промяна на зум нивата по време на маршрутизиране. По дизайна се работи от нает дизайнер. Действаме на всички фронтове с максималните ни възможности и приложението ще стане супер, защото сме го направили с много ентусиазъм и желание за нашите си нужди и много се кефим
                        Последно редактирано от sabin; 01-11-17, 09:55.

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Здравейте,

                          версия 1.83 на WildMaps e готова за сваляне от Google Play Store.

                          ВАЖНО: Моля архивирайте запазените следи и точки. Инсталирането на тази версия ще унищожи старите ви данни поради промяна наложена от поправките. Извиняваме се за неудобството и се надяваме занапред да няма подобни случай!

                          Резюме на промените:

                          - подобрена работа с добавките;
                          - оправени проблеми със следи и точки и камери за скорост;
                          - подобрения в търсенето;
                          - подобрена съвместимост;
                          - подобрения по визуализациите;

                          Част от промените ще бъдат видими при актуализация (2017Q3) на картовите данни.

                          Детайлно описание на промените във версия 1.83:

                          - При изключване на добавка след рестартиране на програмата добавката се само-включваше. Вече изисква ръчно включване.
                          - Подобрена е стабилността при дърпане на добавки с нестабилен и бавен интернет. Отчита се моментно прекъсване и се информира потребителя за проблема с възможност за избор дали да се пробва пак или да се откаже свалянето.
                          - Следите се записваха с изместена позиция при активна функция за залепване на позицията за пътя.
                          - Дължината на записаните следи показваше винаги 0
                          - некоректно работеща функция за азимут при записване на ТПИ по азимут и разстояние.
                          - Некоректно отчитане на фонов режим на записване на следа без да е активен.
                          - Следи с нулева дължина не се записват вече.
                          - Запомня се последния мащаб при спиране на приложението и се възстановява при нов старт.
                          - Некоректно осеверяване на картата след разглеждане и натискане на иконата за следене на позицията.
                          - Ново лицензно споразумение за ползване на WildMaps.
                          - Синя и Зелена зона за паркиране вече е ясно видима от (2017Q3 на OFRM).
                          - Търсене на адреси в съкратена форма на латиница вече работи.
                          - Загуба на Следа или грешни данни в записваната в момента следа, когато се спре програмата без преди това да е спряно записването.
                          - Вече иска потвърждение преди да сваля добавка по мобилен интернет давайки информация за размера на добавката в мегабайти.
                          - Камерите за скорост не работеха винаги.
                          - подобрена съвместимост с по-голям брой устройства.
                          - Проблем при превключване на програмата във фонов режим и обратно, когато е активен фонов режим на записване на следи.
                          - Офроуд пътищата и пътеки ще се виждат по добре когато има маршрут по тях от версия 2017Q3 на OFRM.
                          - Проблем с невъзможност за избиране на офроуд пътища и пътеки чрез пипане по картата.
                          - Подобрена съвместимост при изпращане на GPX файлове в Следи и Точки (ТПИ).
                          - Грешно показваше иконата за маневри при кръгови движения.
                          - не се отчиташе коректно ако добавка не е свалена до край и се активираше от което произлизаха и много други проблеми.
                          - Настройки>визуализация>осеверяване на картата>3D не се взимаше в предвид и програмата винаги тръгваше в режим 2D
                          - По-точно позициониране на адреси, които са в края на улица.
                          - По-точно позициониране на адреси, когато има само един адрес на улица.
                          - По-добре видим цвят на маршрута от версия 2017Q3 на OFRM.

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            При мен, продължава да отчита изминато разстояние 0 м., съответно, не записва следа.
                            Устройство - OnePlus 3T, Андроид 7.1.2, чистих кеша, но ме домързя да изчистя и данните на програмата, че ще трябва да дърпам 600 МВ отново...
                            Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
                            Toyota RAV4 XA10 3S-FE
                            Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Първоначално публикуван от demiro Преглед на мнение
                              При мен, продължава да отчита изминато разстояние 0 м., съответно, не записва следа.
                              Устройство - OnePlus 3T, Андроид 7.1.2, чистих кеша, но ме домързя да изчистя и данните на програмата, че ще трябва да дърпам 600 МВ отново...
                              Колко е голям трака?

                              Ако е много малък трака се получават разлики от опростяване. Може да е сантиметри някакви...

                              В реални условия стойността трябва да е близка до реалното.

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Сега тествах и с Lockito, правих проби с доста дълги тракове. Индикира в WildMaps, че се движа. Не ще да е от дължината, нещо не му харесва моят талафон?!
                                П.П. Координатите се променят, посоката също, височина, изминато разстояние и точки седят нули. Прави ми впечатление, че скоростта стои на 14 км./ч. при предвижване с 50 км./ч. зададени в Lockito. Ще пробвам след малко на живо, да не е от това и ще докладвам.
                                П.П.2 Такааа... Тествах в реално движение новата версия, не записва. Изминато разстояние и точки - 0. Височината я отразява, то преди с Lockito-то нямаше как да я има, защото не се настройва.
                                Последно редактирано от demiro; 01-11-17, 12:48.
                                Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
                                Toyota RAV4 XA10 3S-FE
                                Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X