Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Някъде мога ли да видя легенда на картата?

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      Колеги закупих програмата. Обаче е страшна боза. Много проблеми и 1лв.не струва има мвого работа по нея. Първо тръгва когато си иска. Gpsa когато си иска ме показва правилно това е рядко иначе ме показва на 10км от където съм и някъде в пустоща. Приложението не може и да се стартира забива и м това полужение трябва да се трие и инсталира наново 30мин теглене. Ако се случи в гората иди го изтегли. Не си струва пярите изобщо пълно е с бъгове. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-12-14-17-02-27.jpg
Прегледи:1
Размер:49.4 КБ
ID:5775952
      Последно редактирано от sandro_pz; 14-12-17, 21:35.

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Първоначално публикуван от sandro_pz Преглед на мнение
        Колеги закупих програмата. Обаче е страшна боза. Много проблеми и 1лв.не струва....
        Доколкото съм прочел повечето мнения не си прав ама никак.
        Извода за мен е че Андроида е боза ама не ква да е ами има 100 разновидности бозички, бозенца, бозищета и т.н.
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
          Доколкото съм прочел повечето мнения не си прав ама никак.
          Извода за мен е че Андроида е боза ама не ква да е ами има 100 разновидности бозички, бозенца, бозищета и т.н.
          Ти явно си от феновете на iphone.
          Приложението кото идея е хубавя. Боза е , че пастоянно дава грешки и бъгове. И ако androida е боза. Тлябваше и другите приложеня да не стават. За сега не съм имал такива проблеми с други. Надявам се да се оправи с другата версия. Обаче не е редно да се плаща за нещо което все още не работи както трябва.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от sandro_pz Преглед на мнение
            Здравейте. Имам и аз един въпрос.
            На демо версията забелязах , че има маршрути които ги няма. Говоря за черни пътища. По принцип ли си ги няма или при закупуване на пълната версия има повече оффроад маршрути?
            На безплатната версия, офроуд пътищата не се виждат.

            Първоначално публикуван от sotk Преглед на мнение
            Отлична идея. Настоящото меню много дразни. Може ли при двойно пипане картата да се приближава ?

            Надявам се да може, програмистите да кажат. Даже двоен клик с два пръста мисля да отдалечава картата.

            Първоначално публикуван от sandro_pz Преглед на мнение
            Някъде мога ли да видя легенда на картата?
            https://offtheroad.karta.bg/news/184...тата.html

            Първоначално публикуван от sandro_pz Преглед на мнение
            Ти явно си от феновете на iphone.
            Приложението кото идея е хубавя. Боза е , че пастоянно дава грешки и бъгове. И ако androida е боза. Тлябваше и другите приложеня да не стават. За сега не съм имал такива проблеми с други. Надявам се да се оправи с другата версия. Обаче не е редно да се плаща за нещо което все още не работи както трябва.
            За андроид лесно можем да върнем парите. Дайте номера на поръчката и ще ги възстановим.

            Иначе за проблемите мога да кажа, че явно ГПС чипа в телефона ви не струва. Затова и има безплатна версия за да се види дали работи апп-а коректно на вашата модификация на Андроид (има над 70000 различни устройства с леко пипнат от производителя различен Андроид!!!)

            Първоначално публикуван от sandro_pz Преглед на мнение
            Значи картата е една и съща.
            А след изтичането на абонамента може ли да се ползва приложението без актуализация на картата или изтичи ли спира и приложенито.

            Продължава да работи, но не трябва да го обновявате от Гъгъл, защото може новата версия да иска нова база данни (карта) а няма как да си я дръпнете...

            Първоначално публикуван от sandro_pz Преглед на мнение
            И има ли разлика от gps устройствата на гармин с това приложение. Въпроса е понеже искам оффроад карта на българия. Дали да си закупя това приложение или гпс устройство има ли разлика ?

            Единственото общо между двете са картовите данни като изключим, че WildMaps*има опция за градски транспорт(скоро) и камери.


            + за гармин
            Стабилна система на която може да се разчита винаги и при всякакви метеорологични условия ако модела е туристически.
            Възможност за закупуване на доживотен абонамент към устройството.


            +за WildMaps
            Изключително гъвкава в изчисляването на маршрутите с десетки настройки.
            По добра и динамична визуализация
            По добро търсене
            Камери за скорост (към ОФРМ)
            Маршрути по градски транспорт(скоро)
            Възможност да се ползва до 5 устройства с един абонамент ако са към един акаунт.

            Цената на гармин-а и удобството на телефона, който винаги е с теб са ясни предполагам.
            Последно редактирано от sabin; 15-12-17, 08:45.

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              Всички други програми с гпс работят коректно. Нямам проблеми на гоогле мапс всичко е точно. Имам програми за гпс следене на кучетата пак всичко е точно.
              Само на тази нещо не е съвместима ли нямам идея. Телефона ми е Samsung galaxy s5. До сега от както съм го взел нямам никакви проблеми с него или приложения. Смятам , че не е от най смотаните телефони вече поостаря , но съм го взимал нов ползван е доста време тестван и нямам ядове.
              За мен нещата са от приложението не знам някои колега със такъв телефон дали има тези проблеми. За парите съм прочел , че може да се върнат. Аз иска мда го ползвам , но да работи коректно програмата. Ще си сложа акаунта на друг телефон да проверя дали там няма да има същите проблеми.

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Гърменето от време на време при преизчисляване на маршрута сме го виждали и ние и се опитваме да разберем от какво е. Бъгове, които не могат да се възпроизведат всеки път за съжаление се хващат трудно . Що се отнася до точността на уреда, до сега не сме имали проблеми. Все още ли имате проблем с точността, да не е било нещо моментно? Софтуера е нов и си има проблемите, от които много оправяме с всяка следваща версия. Това е процес през който няма как да не минем или да избегнем. Вярвам, че софтуера ще стане перфектен! Благодаря за търпението.

                Коментар


                • От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Гърменето от време на време при преизчисляване на маршрута сме го виждали и ние и се опитваме да разберем от какво е. Бъгове, които не могат да се възпроизведат всеки път за съжаление се хващат трудно . Що се отнася до точността на уреда, до сега не сме имали проблеми. Все още ли имате проблем с точността, да не е било нещо моментно? Софтуера е нов и си има проблемите, от които много оправяме с всяка следваща версия. Това е процес през който няма как да не минем или да избегнем. Вярвам, че софтуера ще стане перфектен! Благодаря за търпението.
                  Не се е налагало да го ползвам за сега. Но ми се случи 2 пъти това да не ми показва коректно. И Веднага след това като се случи тогава ме изхвърля. След това не мога да влезна и ми показва това на снимката приложението спря. И повече докато не го изтрия и инсталирам на ново не тръгва.

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Вчера свалих WildMaps и да споделя малко впечатления
                    Картата ми харесва как се визуализира и има доста опции за конфигуриране. Единственият проблем който забелязвам е, че въртенето на картата е много чувствително и почти всеки zoom-in/out с два пръста я измества от северната насоченост. Двойно натискане за приближаване и продължително задържане за менюто с точки в близост определено ще е подобрение.
                    При движение в кола обаче не е много използваемо. Приложението рядко успява да се задържи повече от 1-2 минути преди да „изгърми“. Реално не правя нищо в него само гледам как ме позиционира на картата. Проблема го няма ако съм в покой или се движа пеша.
                    Телефона с който го ползвам е LG G4 с Android 5.1 и става въпрос за базовата / безплатна версия на приложението.
                    The only thing that looks good on me...is TOYOTA

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Преподписах нов договор за телефони и ми подариха таблет алкател пикси 4.
                      Като му вкарам моя акаунт и тръгна да инсталирам приложението ми пише устройството не е съвместимо.
                      Какво му пречи за да не е. То е ясно , че тоя таблет е много нисък клас , но ми стана интересно.

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Имам една лека забележка. Гласа на моменти е много неразбираем. И е доста тих увеличил съм всичко във телефона и пак е тих.

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Вероятно защото е Коледа и създателите на програмата като едни най-обикновени хора от плът и кръв се намират около масите и наблягат на мезетата.
                          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Първоначално публикуван от neroni
                            ...Например като изтече срока може ли да се използва приложението, но елегентно този въпрос беше подминат.
                            Вероятно защото е обяснено няколко пъти в темата...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Имам и друг въпрос. Когато записвам следа може ли телефона да е заключен или да се ползва друго приложение като това е минимизирано.
                              Онзи ден пробвах да запиша следа показва ми е , че е 3км обаче не ми излиза на картата. После пробвах пак на друго място показа ми много малко на картата и след като съм заключил телефона явно е спряло. Да отбележа сложил съм цвят и големина на следата и е видима към картата и пак не я показва. Показва ми някаква линия като я пусна , но въобще не е от там където съм минал сега като погледнах тя и картата не е много вярна на местото което бях. И явно нещо я бърка. Не показва точно от където съм минал. На тази следа не показва и друг цвят и големина на линията. А бе .....

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                И като почна да го ръчкам и от 2 3 4 стартирания и после бам приложението спря и деинсталация и инсталация на ново.
                                Толкова бъгове има. За това не трябва да ви дават пари , а вия да давате да се тества и да ви се казва какво да оправите.
                                И най лошото е , че тъкмо сигурно ще игнорирате грешките и ще ни изтече абонамента. И пак трябва да плащаме а реално не е ползвано на 100% и създава страшни проблеми защото не работи коректно. Като идея е добро , но не работи както трябва постоянно изкача нещо. И не ми говорете кое от кое е и , че било от устройството. Просто програмата все още е много проблемна и има още много неща да се оправят , за това и за iphone я няма още защото не работи както трябва и те не ви позволяват да я продавате. Поне да беше еднократно плащане и да чакаме оправянето на проблемите ми докато чакаме трябва отново да я плащаме и кой знае тогава какво още няма да е наред. Оправете си бакиите като искате да продавате нещо го направете както трябва и тогава взимайте пари.
                                Последно редактирано от sandro_pz; 27-12-17, 14:18.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X