Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с палене

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с палене

    Скутера е kymco grand dink 50 купих го преди 2 седмици в състояние трагично с двигателя,смених комплект цилиндър с бутало и сегменти,смених и семеринг 2та,карборатор почистен и е нов (предишният собственик го е копувал)Red valve проверен,вакумен клапан (помпа)работи,свещ нова точно за модела и искра има но не иска да запали,нито на стартер нито на ритане.Капнах гориво в цилиндъра но нищо нито припукване нито нищо и така няколко пъти свещта излиза суха ако капна повече мокра,идеите ми се изчерпаха...

  • #2
    От: Проблем с палене

    А дали има компресия, нищо, че всичко е ново. Виждал съм след слагане на всичко ново как става само за кофата.
    EXC TPI 2019

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с палене

      Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
      А дали има компресия, нищо, че всичко е ново. Виждал съм след слагане на всичко ново как става само за кофата.
      Не съм мерил при положение че бутало,сегменти и цилиндър са нови и са поставени според указаниятя просто не съм мерил.Ако горе всичко е наред къде другаде може да има проблем.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с палене

        Сега измерихме 3 бара с масло в цилиндъра 9 бара и сега не знам какво да правя....

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с палене

          На манивелата усещаш ли компресията на двигателя, ако да си виж центровката, вероятно там ти е проблема.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с палене

            Проверено е всичко но намерих решение след смяна и на семерингите,решението е нов двигател 250 кубика ����

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X