Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за BMW R 1200 RT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за BMW R 1200 RT

    Здравейте колеги,
    ей не мога да се "сопра". От 2 дена пак сън не ме хваща, попаднах неслучайно (на познат - докторите му заключили мотора ) на един неслучаен BMW R 1200 RT, в топ състояние, на топ км, кат писано яйце го е гледал... и запецнах... 2007-ма, на 30 000 км. с всичките му там: ESA ( Electronic Suspension Adjustmennt), Safety-Paket, Premium Paket, отопление на седалката, отопляеми дръжки, RDC (показател налягане в гумите), Темпомат, Bordcomputer, оригинални куфари и т.н. на - 30% от всякакви други възможни цени за тази година (че и от по-стари) и пробег... Сигурно само екстрите са повече от цената му...
    И се почна сега едно чудене... Верно зима иде и т.н.
    То крайцер, то чудо, свети, ръмжи, мърка...
    За града малко тежък идва, но в сравнение с предишната ми наполовин кубикова CBF и за по-далечни разстояния, просто...
    Познатия двуцилиндров въздушен боксер, 1.170 cm3, 81 kW (110 PS)...
    Не е GS, не е новата Африка (на която признавам си, се бях меракландисъл), ама и доста под цената на първоначалната и вноска е...
    Споделете моля ви се +/-, че да мисля = на какво е?
    Благодаря на всички отзовали се с опит!
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от ivied; 17-09-17, 06:32.

  • #2
    От: Мнения за BMW R 1200 RT

    Вземай веднага! Мотора е много добър.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за BMW R 1200 RT

      Препоръчвам да не се изпуска ! Важно условие е обаче за далечни пътувания ! Ако се откажеш и все още се продава се записвам следващ за покупка .
      Последно редактирано от alexalex69; 17-09-17, 11:08.
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за BMW R 1200 RT

        Не се чуди - действай!!!
        Птичето не обича да каца два, три пъти на рамото...
        Нищо, че идва зима - после и пролет ще дойде!!!

        Коментар


        • #5
          От: Мнения за BMW R 1200 RT

          Не го взимай,постоянно ще ти досаждат случайни хора,като те гледат с БМВ,и 10 мотора по хубави да са наредени,винаги заради марката се захласват ...
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • #6
            От: Мнения за BMW R 1200 RT

            Ей, Мефистофели...
            А 5 бона в Е - как ви се вижда? Не ми се и пазари даже... Човека като любовница си го гледа... Серизоно ви казвам - изкарахме го на слънце, покарах го, ама много внимателно... все пак "чужда" е още, и седнахме на по бира... И го гледахме... И той, и аз... Ама красив бе, м@м@ му стара! Луда работа ви казвам...
            Последно редактирано от ivied; 17-09-17, 13:51.

            Коментар


            • #7
              От: Мнения за BMW R 1200 RT

              Аре честито .Ти вече си го взел.....мисленно.

              Коментар


              • #8
                От: Мнения за BMW R 1200 RT

                Ако ще го караш надълго - едно от най-добрите!

                Обърни внимание на две неща: стойката е доста изправена и не е високо-оборотна машина.
                Ако тия две неща не те притесняват - честито!
                You'll never find out - I got no key hole....

                Коментар


                • #9
                  От: Мнения за BMW R 1200 RT

                  Не ми допада БМВ като дизайн, но като те кефи купи го, за да не съжаляваш.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнения за BMW R 1200 RT

                    Ти такова ... да споделиш име и телфон на тоз човек че да изпитаме дали нема нещо съмнително ... Не че ще му звъним да купуваме
                    Yamaha XV1900-личен
                    Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
                    JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
                    Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнения за BMW R 1200 RT

                      Взимай без да се чудиш, аз също ги заглеждам RT-ата, няма да сбъркаш, щом си нацелил не пускай! После да се похвалиш как се държи в детайли.
                      LZ1NIM/P
                      B pos

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнения за BMW R 1200 RT

                        А някой (-) ей така, против уроки или за статистиката, няма ли ?
                        Боксера с въздушното, не е ли модел от 2-та световна?
                        Нали минаха на водно охлаждане...
                        Или вие сте по-луди и от мен бе, верно, че и тука бая са маниаци на тема BMW - двуколесни, ама... Бая туч ми се видя, признавам си, чак такъв крайцер не бях карал...
                        Иначе спазарихме го - то пазаране и нямаше де - капарирах го - ще седи зимата в гаража, при него място бол, и не исках да го държа при мен отвън... Хубавите дни - ще го взимам да си свикваме... Иначе дъжд сега, 8 градуса... И колегата си отдъхна ви казвам, изпита истинско облекчение, че още нямало "окончателно" да го вдигам и като му казах, че ако реши до пролета да си го задържи, няма проблеми... грейна. Все едно любовница ви казвам!

                        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                        Важно условие е обаче за далечни пътувания
                        Досега гола евридейка... Сега и далечни ще трябва да мисля... Досега 1-т в годината, една седмица в Алпите това беше...

                        Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                        Обърни внимание на две неща: стойката е доста изправена и не е високо-оборотна машина.
                        Точно удобна и висока искам, високи-ниски, карах няколко (предимно спорт-туристи) под наем и за проба, освен старата CBF-ка (500 не 600 или 1000) ама тва чудо е друга категория... Иначе като се замисля 211 кг. или 259 кг. може и да е бая разлика.

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Не ми допада БМВ като дизайн, но като те кефи купи го, за да не съжаляваш.
                        Майна, точно хлъцнах, като го видях, и аз не им бях фен, ама то, колко ли бях карал, ама като ти задиша пред тебе, не казвам под тебе... да няма сексуален намек...

                        Та така... сега почвам да се интересувам, какво взех... Абе луда работа...
                        Последно редактирано от ivied; 18-09-17, 10:05.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнения за BMW R 1200 RT

                          Хубаво си направил, че си го взел. Повечето от тук присъстващите, които вече са фенове на БМВ са минали през един, или няколко японски мотора, така че са напълно наясно, за какво става въпрос. По отношение на удобство и сигурност, след като се качих на БМВ и аз отдавна съм предал много поздрави на японците.
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнения за BMW R 1200 RT

                            @ВладиЧ, на "японец" след 2000-ната качвал ли си се? И понеже става въпрос за 100% шосеен мотор, на 4-цилиндров мотор качвал ли си се?
                            Те май и другите "фенове" не са.
                            Та за това явно не сте много далече от това, за което "става въпрос", иначе в раздаването на последно-инстанционен акъл сте щедри.
                            Иначе по темата, вземай, БМВ най-добрия мотор, няма по-хубаво и най-здраво и лесна поддръжка, отваряш клапаните и готово, друго не му трябва, но това вече го чухме, а @ivied, други неща пита, плюсове, минуси ... но това не е важно ... щом е БМВ.
                            Това последната модификация на масления боксер ли е, нямаше ли някакъв ъпгрейд 2008-2009?
                            @ivied от един мотор на който реално можеш и маслото да не сменяш (какъвто е CBF 600), отиваш на поддръжка, която далеч не включва само настройка на клапани, надявам се да си предвидил тези неща и да му се радваш на 100% щом ти е харесал.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнения за BMW R 1200 RT

                              Мерси Владич, стари друже! Иначе за японците - или добро или нищо !
                              Хонда де, за другите не знам много... Първия ми беше един Доминатор, да е жив и здрав Жоро от Пловдив, той ме запали навремето...
                              Та освен тях, бях се заглеждал и в Yamaha TDM 900, и в по-новите Tracer-и 700 и 900... ама...

                              Първоначално публикуван от Ro-di Преглед на мнение
                              @ivied от един мотор на който реално можеш и маслото да не сменяш (какъвто е CBF 600
                              Почти гол CBF 500 беше... ама аз и за него ходех в сервиз...

                              Първоначално публикуван от Ro-di Преглед на мнение
                              отиваш на поддръжка, която далеч не включва само настройка на клапани, надявам се да си предвидил тези неща и да му се радваш на 100% щом ти е харесал.
                              уф не съм, нищо не съм/бях предвидил... хабер си нямах/м честно си признавам
                              Последно редактирано от ivied; 18-09-17, 10:06.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X