Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Санта фе 2 - на задна и директна угасва!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Санта фе 2 - на задна и директна угасва!

    Здравейте, знам че без диагностика няма да се разбереистината, но поставям проблема си тук, ако някой се е сблъсквал с подобно нещо да сподели опит или най-малкото предположение!
    Закупих си Санта фе 2007 г. 2,2 CRDI 114kw прибрах се с него на ход и нямаше никакви проблеми. Следващия ден го регистрирах и отново го карах. Заредих го и съм минал 5-6 км. Колата постоя около час преди пак да я подкарам и си беше с нормално загрят мотор. Съвсем ненадейно започна да мига чека. Не спрях но не съм я тормозил с идеята да видя дали нещо ще се промени. След около 500м започна да губи мощност и не можа да качи един малък баир. След като колата спря, просто угасна. Запалих я я режим Р и работи нормално, но когато превключа на скорост някаква R или D - угасва. Когато работи на място отново мига чека. Пак казвам, знам че трябва диагностика, идеята на поста е ако някой е патил или разбира да сподели впечатление относно този проблем. Благодаря на птзовалите се!

  • #2
    От: Санта фе 2 - на задна и директна угасва!

    Добре дошъл.Обикновено помага да си попълниш профила .Демек в коя галактика си.

    Коментар


    • #3
      От: Санта фе 2 - на задна и директна угасва!

      За сведение - DPF!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X