Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФЛАНЦИ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ФЛАНЦИ?

    Аз мога да ви зарадвам с още едно нещо - това че гумите не опират в калника на равно не значи че няма да опрат при артикулиране на моста - при качване на бордюр примерно. Това не е БМВ и ходът на окачването е повече отколкото човек на пръв поглед преценява.

    Коментар


    • #17
      От: ФЛАНЦИ?

      Оста около която гумата се върти при завиване се отдалечава от гумата при монтаж на фланци или въображаемия лоста който тази ос върти се удължава. Същия лост не е абсолютно перпендикулярен на оста която го върти което повдига предницата при завиване. Колкото по дълъг е лоста толкова по голяма е силата която връща волана в изправено положение - да тази геометрия се променя и колегата madness75 е прав.
      Аз обаче имах предвид сходимоста (не се изразих правилно). По скоро се притеснявах да не вземе да ми търка гумите в някой край.
      Колега Ясен едни кавички от двете страни на зарадвам биха смекчили сарказъма.
      Току що предизвиках любопитството на комшийте си качвайки жипа на бордюра - за щастие не опря, дори доста далеч е от опиране, но при много големи дупки или скали може би ще е проблем.

      Коментар


      • #18
        От: ФЛАНЦИ?

        Първоначално публикуван от asio Преглед на мнение
        ...По скоро се притеснявах да не вземе да ми търка гумите в някой край...
        Нищо не търка в никой край. Вече 90К км съм с фланци, два чифта гуми, нито са износени нито лагер - главини се е налагало да сменям.
        WG Limited 2.7 CRD 02
        WG Overland 2.7 CRD 04/05

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X