Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на мотоциклет от Англия, как?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регистрация на мотоциклет от Англия, как?

    Здравейте, харесал съм си едно "моторче", внос от Англия и съответно е с английски табели. Ще го купувам от човек, който си го купил от там и го е докарал тук. По негови думи, мотора има английска "гражданска" и "талон", а той има договор, че го е купил от англичанина и за да го регистрирам аз, просто трябва да направим нов договор, че все едно аз съм го купувал от англичанина. Така ли става реално или пропускам нещо? Преди около 2 години си регистрирах скутера, внос от Италия, по същия начин, но с английски документи не съм се сблъсквал. Говорих с приятел, който живее на острова и той ми обясни процедурата при пререгистрация на мотор там, но за внос, не знаеше. Ако някой е минавал през процедурата, ще се радвам да ми обясни
    [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

  • #2
    От: Регистрация на мотоциклет от Англия, как?

    Виж тук всичко е описано
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=25801

    Коментар


    • #3
      От: Регистрация на мотоциклет от Англия, как?

      Аре стига с тия десняци !
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        От: Регистрация на мотоциклет от Англия, как?

        Да го регистрира първо той, а после си го купи редовно. Има срокове за регистрация на мотори, внос от чужбина. И глоби, ако не се спазят. И доста други врътки, заради които да не можеш да го регистрираш никога.
        Не се вкарвай в схеми!

        Коментар


        • #5
          От: Регистрация на мотоциклет от Англия, как?

          Ма ти верно ли? Ма кАжи честно!

          п.п. Има съвсем легален начин да се случат нещата без да се правят глупости.
          п.п.п. И със сигурност не ми се пише повече, че обикновено се появяват форумни писатели. Питай си в съответния КАТ!
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            От: Регистрация на мотоциклет от Англия, как?

            просто трябва да направим нов договор, че все едно аз съм го купувал от англичанина. Така ли става реално или пропускам нещо? Преди около 2 години си регистрирах скутера, внос от Италия, по същия начин, но с английски документи не съм се сблъсквал.

            Само ако знаеш,какви ядове бра един колега с това:все едно съм го купувал аз?
            Не е законно,какво очакваш като отговор?
            Стоян не случайно,не иска да пише!Просто се е нагледал на глупости!
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #7
              От: Регистрация на мотоциклет от Англия, как?

              просто трябва да направим нов договор, че все едно аз съм го купувал от англичанина. Така ли става реално или пропускам нещо?
              Пропускаш англичанина. Откъде ще го вземеш да подпише новия договор?
              Освен това пропускаш, че не твоето име е вписано във формата V5C (в отрязъци 6 и 8 от всичките други които се дават на купувача).
              И пак: какъв е зора продавача да си го регистрира и после да ти го прехвърли?

              Коментар


              • #8
                От: Регистрация на мотоциклет от Англия, как?

                Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
                Пропускаш англичанина. Откъде ще го вземеш да подпише новия договор?
                Освен това пропускаш, че не твоето име е вписано във формата V5C (в отрязъци 6 и 8 от всичките други които се дават на купувача).
                И пак: какъв е зора продавача да си го регистрира и после да ти го прехвърли?

                Те това е!

                Продавача е заинтересован да намери вариант, не ти!
                Така че, пращай го в кат и после си направете един Договор за покупко-продажба между вас си.
                После с този Договор, застраховки и т.н. отиваш да си смениш талоните на твое име!

                Ако нямаш човек за Договорът, ще ти го направя безплатно

                Поздрави!

                Коментар


                • #9
                  От: Регистрация на мотоциклет от Англия, как?

                  Като офтопик да река!
                  Знаете ли какво е култура на писане в интернет?
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X