Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевен,Кнежа,Монтана.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Плевен,Кнежа,Монтана.

    В какво състояние е пътят?
    Благодаря!
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

  • #2
    От: Плевен,Кнежа,Монтана.

    Карай през Враца. Прекият от разклона на Борован до преди 2 години беше зле и се съмнявам някой управник да го е грижа и поне дупките да са запълнени. Ако някой има по-актуално инфо би било добре. Приятел пътува юли 2017 по маршрута и в двете посоки все през Враца. От Борован гониш Враца- по спомен 20-ина км. е по-дълго, но като време е същото.
    Последно редактирано от kroum74; 10-09-17, 18:33. Причина: Допълнение

    Коментар


    • #3
      От: Плевен,Кнежа,Монтана.

      Нищо му няма на пътя,преди няколко години беше непроходим за лек автомобил,но сега е добър.Плевен-Кнежа- Б.Слатина- Борован-Криводол-Монтана,това е маршрута,трае около два часа.
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • #4
        От: Плевен,Кнежа,Монтана.

        Бяла Слатина - Борован кога го оправиха, че миналата година беше трагедия?
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #5
          От: Плевен,Кнежа,Монтана.

          Пролетта.

          Коментар


          • #6
            От: Плевен,Кнежа,Монтана.

            Става. Внимавай на баира преди Кнежа, почти постоянно има радар. И на влизане в Бяла слатина също.

            Коментар


            • #7
              От: Плевен,Кнежа,Монтана.

              Минах го четири пъти неотдавна, нищо му няма, през Враца за Борован е малко по-бързо и комфортно ако няма камиони, инак през селата през Криводол е по-кратко но по-бавно с тук таме неравности, не бих казал, че е лош път.
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #8
                От: Плевен,Кнежа,Монтана.

                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                Нищо му няма на пътя,преди няколко години беше непроходим за лек автомобил,но сега е добър.Плевен-Кнежа- Б.Слатина- Борован-Криводол-Монтана,това е маршрута,трае около два часа.
                Това ще е,и без това няма да бързам.
                Благодаря,на всички!
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • #9
                  От: Плевен,Кнежа,Монтана.

                  Този месец пътя го въртях неколкократно - СУПЕР си е пътя... Особено от Борован към Крапчене - практически нов...... Само внимавай на един сравнително остър десен завой (посока Плевен-Монтана) в горичка - на фона на иначе хубавият и безпроблемен асфалт, има ГОЛЯМО пропадане на пътя като праг (явно има мостче/проход под асфалта, което си е останало на нивото, а пътя пред него е пропаднал), и продължава да пропада... Станал е като вълнА (не остър ръб, но много висока плавна гърбица)... Гледам доста народ вече си е оставил следи от картерите там, а на всичкото отгоре - скокът може да те изхвърли в другата лента.... Завоят е без видимост и нямаш възможност да бягаш в другата лента, така, че просто трябва да си намалил скоростта доста(с джипа мисля го минавам с около 50км/ч, но чувам бъмп-стоповете при отлепянето на джипката от асфалта ). Мисля, че участъка бе някъде тук (гледката бе доста подобна): https://www.google.bg/maps/@43.37421...2!8i6656?hl=bg
                  В обратна посока Монтана - Плевен неравността е практически неусетна - пропаднала е само другата лента....
                  За съжаление снимките на гугъл са правени зимата, и не мога да се ориентирам точно за мястото - сега всичко е много обрасло и зелено... Мястото изглежда доста усойно и характерно за целия път - малка локална горичка с два завоя (зимата там редовно има поледица заради сянката от дърветата, дори и останалата част от пътя да е суха)...
                  Ако някой се сеща за точното място - предполагам ще е полезно да се сподели и предпази колегата... Аз го знам добре но само визуално. Последният път, и малко преди участъка изпреварих колега, който явно се притесни, че ще излетя от завоя, и почна да ми свири и святка, за да ме предупреди - хората в района си го знаят мястото

                  Другото кофти място особено ако пътуваш нощем е: https://www.google.bg/maps/@43.39061...2!8i6656?hl=bg
                  От три ленти пътя се стеснява в две, но тъй-като проектантите са проектирали пътя да се стесни точно на гърбицата на хълма, при лоша видимост или нощем от дясната лента фаровете осветяват само върховете на дърветата, и изведнъж пред теб виждаш дървета, като е трудно да определиш накъде отива пътя - вляво или в дясно от дърветата (сега този участък е със съвсем нов асфалт и се кара бързо)
                  Последно редактирано от Ясен; 12-09-17, 07:23.
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Плевен,Кнежа,Монтана.

                    Миналата седмица минах Плевен-Козлодуй-Видин по крайдунавския през Лом с мотора. Крайдунавския е доста зле, щом ми е направило впечатление с мотора. Не толкова дупки и кръпки, колкото неравности. Ама май не е същия път.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Плевен,Кнежа,Монтана.

                      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                      Миналата седмица минах Плевен-Козлодуй-Видин по крайдунавския през Лом с мотора. Крайдунавския е доста зле, щом ми е направило впечатление с мотора. Не толкова дупки и кръпки, колкото неравности. Ама май не е същия път.
                      Не е.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Плевен,Кнежа,Монтана.

                        За ей-това говорим: https://www.google.bg/maps/dir/%D0%9...5161!3e0?hl=bg
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X