Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трудно пали Санта фе 2003г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трудно пали Санта фе 2003г

    Преди месец купих Санта фе-то , обслужих го, датчици на кол.вал и разпр. вал също смених, и си пали трудно и когато иска го прави този номер...
    2 седмици стоя в сервиза сложиха нов софтуер с нови ключове за запалване и пак същия проблем, на лоптопа показва някаква грешка с имобилайзера ...

    Санта фе- то е дизел 115к 2003 г. ако сте имали подобни проблеми помагайте
    Последно редактирано от Мирослав Миланов; 09-09-17, 12:43.

  • #2
    От: Трудно пали Санта фе 2003г

    А като го обслужи смени ли и горивния филтър ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Трудно пали Санта фе 2003г

      Ей , Нико , по това време (14:00) се не дреме.Човекът каза за некаква грешка в лаптопа
      Ти да си имал грешка в имобилайзера на лаптопа?
      Бах го другарко , ма нема да го докарваме на такова дередже техническото състояние на тоя форум.
      Колеги , моля Ви да имате уважение.За пореден път - нито се представя , нито поздравява...Напрво с проблема си.И то неграмотно ( е малко лаптопски)...И ние сме отваряли лаптоп с тесла , ти кво си мислиш , гн Миланов!
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • #4
        От: Трудно пали Санта фе 2003г

        Държа и на запетайките дори във вербалния си изказ, та що си мислиш, че ей така, без връзка съм попитал за горивният филтър ?!

        Чакаме колегата Миланов да отговори.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Трудно пали Санта фе 2003г

          Сменени са всички филтри, закачиха компютъра на колата за лаптоп и там показва някаква грешка в имобилайзера, но не запомних точно какво пишеше...

          Коментар


          • #6
            От: Трудно пали Санта фе 2003г

            Първоначално публикуван от Мирослав Миланов Преглед на мнение
            Сменени са всички филтри, закачиха компютъра на колата за лаптоп и там показва някаква грешка в имобилайзера, но не запомних точно какво пишеше...
            Приятелю , логиката казва имобилайзера да имобилизира инджина.И на най-мощния комп да включиш автомобила , и на детски таблет , резултатът ще зависи от програмата , която обработва данните от PCM.
            Хубаво са чели , ма по-натам?Поне да ти бяха изпринтирали DTC , може и да се намери някой от нас да съдейства.
            Иди при тоз диагностик и му поискай да ти напише с молив грешката.
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #7
              От: Трудно пали Санта фе 2003г

              Сипи му нафта пръвo и сигур ще запали кулега

              Коментар


              • #8
                От: Трудно пали Санта фе 2003г

                Добре че е тоя форум, да помага на хората , моя Хюндай го оправиха, за тея дето имат моя проблем , ще помагам колкото мога,,, за тея които помогнаха на мен в тоя форум "много им благодаря страшни хора са и доста разбират евала "

                Коментар


                • #9
                  От: Трудно пали Санта фе 2003г

                  Аз нещо нищо не разбрах, как го оправиха?
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • #10
                    От: Трудно пали Санта фе 2003г

                    Как да разбереш като нищо не е написано ?!

                    Колегата Миланов се е регистрирал заради проблема си, леко ми се вижда изнервен в последният си пост, и е много вероятно повече нищо да не напише (като доста други новорегистрирали се с една тема за проблем и после забравили за Форума) докато не му се появи нов проблем.
                    Дано да не съм прав.
                    Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 30-09-17, 18:05.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X